Fórum pridal Snezii, 3. 4. 2020 23:47 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zasiahne momentalna situacia do vasich velkonocnych planov a zvykov?

Názory k téme

1. 1
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

nemám veľkonočné plány a zvyky
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

No isiel by som na futbal keby nebol koniec sveta :( a mozno by prisiel odstahovany kamarat s frajerkou a isli by sme na kolotoce a na pivo no a takto pojdem na dvor a zas do baraku takze moooc zasiahne :,(
  3. 3
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Mám v p...
  4. 4
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

@1 @3
  5. 5
    Riusha

21 ročné dievča
    Tam kde líšky dávajú dobrú noc a medvede roznášajú poštu

Vôbec nie, kedže u nás šibačka a oblievčka už niekoľko rokov nie je zvykom a nikdy som neprišla na chúť farbeniu kraslíc.
  6. 6
    Vladqog

27 ročný muž
    východ zapadá

Budem robiť to čo aj inokedy. Žrať a piť.
  7. 7
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    My name is Your Worst Enemy

co ja viem, zatial ide vsetko podla planu. uplne zabudnem, ze velka noc existuje, potom mi to niekto niekde pripomenie, potom pozriem do kalendara, ze kedy je volno a potom sa potesim.
  8. 8
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Ale baa nemusím ísť 5x v priebehu týždňa do kostola (:
  9. 9
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    My name is Your Worst Enemy

@7 aj ked co ja viem, vzhladom na situaciu ma teraz to volno az tak nepotesilo. tak ci onak budem sediet doma a tukat do pocitaca. beztak som uz stratil pojem o tom aky je den.
  10. 10
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Žiadne nemám.
  11. 11
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Žiadne nemám.
  12. 12
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nie. Práveže ma pred nimi ochráni. :)
  13. 13
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Oblečiem si kroj,dam si domácej a budem v karanténe blačať na kralovej holi!!!
  14. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Vsetkym velkonocnym zvykom sa vzdy vyhybam, takze ja som spoko :D
  15. 15
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Zvyknem chodiť na niekoľko dní na poriadny track na hory, takže zasiahne a nie som z toho nadšená
  16. 16
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

ani v najmenšom... nepestujeme Veľkú noc (hehe)
  17. 17
    Moonshine

25 ročný muž

Áno zasiahne, mal som si užiť ticho v Slovinsku na horách a užívam si hluk vŕtačky keďže idem robiť nové stropy
  18. 18
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Nie, budem picovat na ludi co budu chodit k svojim rodinam, lebo ludia su jebnuti a budu robit presne toto... Chodit po rodine...
  19. 19
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

ano
  20. 20
    Olii

27 ročná žena

Nie
  21. 21
    Kerrang

27 ročný muž

Áno, aj čo sa týka kostola a tradície
  22. 22
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

akurát kostol nie je a nejdeme ku rodine :D ale oblievať ma už roky nebol nikto a tu je výsledok :D
  23. 23
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Áno, dosť výrazným spôsobom.
  24. 24
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Nie, neoslavujem veľkú noc.
  25. 25
    Jasmiine

27 ročná žena
    GREECE

Nemala som v plane ju specialne oslavovat ale do kostola by som isla urcite. Ale mala som sa v tej dobe stretnut prvykrat s frajerovou rodinou v zahranici
  26. 26
    Jasmiine

27 ročná žena
    GREECE

Nemala som v plane ju specialne oslavovat ale do kostola by som isla urcite. Ale mala som sa v tej dobe stretnut prvykrat s frajerovou rodinou v zahranici
  27. 27
    Dwarvax

32 ročný muž

Ano, nemozem ist nikam - za rodinou a ani do hor. :(
  28. 28
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Áno, nebudem s rodinou (sorry)
  29. 29
    Victoria1

22 ročné dievča
    Brusel

Áno, značne. Mala som kúpenú letenku domov za rodinou a namiesto toho budem sama sedieť v izbe a so smútkom vyjedať čokoládové vajcia (sorry)
  30. 30
    Warble

21 ročné dievča

no zvykne k nam na velku noc prist aj vzdialenejsia rodina a je to vlastne jedina prilezitost v roku na take stretnutie, takze mi to je celkom luto :/
  31. 31
    Mikaell

21 ročný chalan
    Prešov

Keďže iné roky bojkotujem veľkú noc, tak som teraz rád ako to vypálilo. Nemusím bojkotovať, mám o starosť menej. :D
  32. 32
    Dezolat

31 ročný muž

Normalne som u rodicov co teraz asi nebudem. A je celkom mozne ze do vtedy skoncim v base za ublizenie na zdravi.
  33. 33
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Neoslavujem veľku noc.
    (rofl)
  34. 34
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Zvyknem ich tráviť v hybernácii, takže nie
  35. 35
    Kakofonicka

29 ročná žena

@7 mne sa presne cely tento scenar udial vcera :D
  36. 36
    Bebekex

26 ročná žena

nooo,ja robim,takze ani nie
    akurat som chcela ist domov pozriet nasich a moj svagor ma 40 rokov,tak si aspon pripit,ale ktovie co z toho naozaj bude
  37. 37
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

Hej, zasiahnu mi v pozitívnom zmysle. Nemusím sedieť vyobliekaná ako na klincoch s myšlienkou "príde ešte niekto? alebo si už môžem dať tepláky?". Nemusím si umývať vlasy ten deň od tej úžasnej zmesi parfémov, ktoré sa zmiešali a dokopy smrdia ako hovno. Nemusím panikáriť z malých "kupačov" (pod 4 roky), ktorí všetko chcú ale nakoniec to len ožužlú a nechajú tak, nebudú vyťahovať všetky veci zo zásuviek a nebudú s nimi chodiť oteckovia, ktorí ich absolútne nemajú pod kontrolou na návšteve. Som chcela aj povedať, že nemusím chystať pohostenie, ale šak ja si dám sama a aj si spravím sama pre seba a sama to zožeriem. Takže tento rok pre slovenské ženy, naozaj pozitívna zmena. Teším sa z toho. Budem rada, ak mi muži jednoducho zavolajú a poprajú mi peknú veľkú noc a ja im tiež. Tak, ako to robia všade vo svete, kde sa veľká noc slávi.
  38. 38
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Ani moc nie, kedze Velku noc neoslavujeme :D takze budem ju travit podobne ako minule roky... M

@tasara fuha take nieco by som urcite nechcela raz rocne zazivat :D to musi byt hrozne :( Mne kebyze teraz uz ako pracujucej takto pokazia moje dni volna tak by dopadli tak, ze by uz nikdy neprisli radsej :D
  39. 39
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

@lenkaska1 Nuž, mali sme v rodine baby-boom, skoro všetko to boli chlapci.