Fórum pridal Ancika2005, 18. 9. 2019 14:54 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Za aký najkratší čas po rozchode, ste si začali s niekym novým?

0
Ancika2005

27 ročná žena

Niekto skočí do nového vzťahu týždeň po rozchode, iný je roky sám...
Je podľa vás ok, ak si človek nájde niekoho nového tesne po rozchode? Alebo to odsudzujete?
Ako ste na tom vy?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Annyejnji

21 ročné dievča

Až do môjho posledného vzťahu, stále, keď som sa rozchádzala (ešte počítame aj taký ten teenagerský vzťah v 14 :D), tak stále tam už nejak niekto nový bol v mojom živote a sa to časom vybudovalo, ale nie je to tak, že by som skočila z jedného vzťahu do druhého, ono to budovanie a kým som dokázala znovu ľúbiť trvalo nejaký čas... môžeme povedať, že také prvotné spamätávanie, kým som sa dokázala znovu zaľúbiť trvalo aspoň rok.

Moja terajšia situácia je ale iná, sú to 2 roky od rozchodu a stále nedokážem nič znovu.
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Neviem pride mi to divne ak sa hned po rozchode daju ludia dokopy s niekym novym :-/ na take nieco asi musia mat "silny zaludok" alebo teda asi ten predchadzajuci vztah nebrali moc vazne... ale tak ja sa ani neschadzam ani nerozchadzam v tomto zivote tak by som do toho nemal moc kecat 0:)
  3. 3
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

mehehe ja asi po dvoch tyzdnoch :D ale nebol to vobec vztah, obaja sme boli v podobnom nastaveni, trvalo to tak asi 2 mesaice, obaja sme sa navzajom podrzali a potom sa nam zasa cesty rozisli :) ono to bolo skorej take kontaktnejsiie kamaratstvo :D ziadny vztah... coz som mu hned aj na zaciatku hned vysvetlila.... nemyslim si ze je to zdrave a bezpecne pre cerstvo rozidenu osobu sa obsesivne nafixovat na niekoho dufajuc v "fix"

a ked ratame vztah ako vztah, tak uz rok po vztahu nic :D a tak je to fajn, randickovanie ma stale bavi dost :D aj byt sama so sebou (to este viac :D)
  4. 4
    Majmarad

36 ročný ujo

Doteraz som nikoho takého neobjavil a s mojím momentálnym stavom a návodmi, ktoré vo mne ostali z predošlého vzťahu viem, že už ani žiadny ďalší nebude.

Ale neodsudzujem ani vzťah počas vzťahu, takže smelo do toho :D
  5. 5
    Method

hrá sa, že má 2 roky
    Kalokagatia ;-)

Tak ja si velmi tazko hladam niekoho s kym si sadnem, cize to je malopravdepodobne, ze by som po rozchode hned spoznal zenu, s ktorou by som hned chcel vztah. Ale snazim sa mat oci otvorene.
  6. 6
    Method

hrá sa, že má 2 roky
    Kalokagatia ;-)

a odpoved, teda najkratsi ja neviem mozno okolo roka.
  7. 7
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Niekto pre istotu ešte počas vzťahu začne chodiť s niekým druhým :D a tym padom sa vztah ani neskoncil stale pokracuje ale s druhou osobou :D
  8. 8
    Kerrang

27 ročný muž

No neviem, mne by sa asi nikdy nepodarilo mať nový vzťah po nejakom rozchode do týždňa, prípadne dvoch.. ...poznám sa a viem, že to je pasé pri mojom šťastí, a to by po mne museli baby extrémne ísť a doslova šalieť, baliť ma, čo sa ale nedeje ...a ja baliť aj tak neviem, skôr "tlačím neprimerane na pílu" a babu skôr či neskôr asi odplaším ako by som ju mal skôr upútať ...mne sa aj tak nedarí vo vzťahoch, takže určite po rozchode aj keby bol by to nebolo tak skoro
  9. 9
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Netvrdím, že je správne, ak si niekto po rozchode hneď niekoho nájde, ale nesúdim. Každý si hojí rany inak. Sama som to robievala, lebo klin sa klinom vybíja a ja som nechcela byť sama.
    Teraz sa ale neviem pohnúť už pár rokov. Pokusy o vzťah boli, ale vydržalo to len krátko.