Fórum pridal Pubertslatinocelny, 17. 11. 2019 15:04 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Výter z rekta

0
Pubertslatinocelny

32 ročný muž
pubertkúpnoknedlizovaný

1. 1
    2,8% ľudí
    Už som mal/a raz
  2. 2
    22,2% ľudí
    Už som mal/a viackrát
  3. 3
    16,7% ľudí
    Ešte som nemal/a
  4. 4
    16,7% ľudí
    Robil mi člen zdravotníckeho personálu
  5. 5
    16,7% ľudí
    Robil/a som si sám/sama
  6. 6
    5,6% ľudí
    Robil mi rodinný príslušník
  7. 7
    5,6% ľudí
    Robil mi dobrý priateľ
  8. 8
    8,3% ľudí
    Robil mi známy
  9. 9
    5,6% ľudí
    Robil mi náhodný cudzár
  1. 1
    5,3% ľudí
    Už som mal/a raz
  2. 2
    26,3% ľudí
    Už som mal/a viackrát
  3. 3
    21,1% ľudí
    Ešte som nemal/a
  4. 4
    15,8% ľudí
  5. 5
    15,8% ľudí
    Robil/a som si sám/sama
  6. 6
    5,3% ľudí
  7. 7
    0% ľudí
    Robil mi dobrý priateľ
  8. 8
    5,3% ľudí
    Robil mi známy
  9. 9
    5,3% ľudí
    Robil mi náhodný cudzár
  1. 1
    0% ľudí
    Už som mal/a raz
  2. 2
    17,6% ľudí
    Už som mal/a viackrát
  3. 3
    11,8% ľudí
    Ešte som nemal/a
  4. 4
    17,6% ľudí
  5. 5
    17,6% ľudí
    Robil/a som si sám/sama
  6. 6
    5,9% ľudí
  7. 7
    11,8% ľudí
    Robil mi dobrý priateľ
  8. 8
    11,8% ľudí
    Robil mi známy
  9. 9
    5,9% ľudí
    Robil mi náhodný cudzár
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notmehofejk

hrá sa, že má 1 rok
    Pussy Slayer, a cute Scotish guy

Mal som, ale veľmi mi to nechutilo, len čo je pravda...
  2. 2
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Zaujíma ma hlavne skúsenosť tých, čo si to robili sami (:
    Mne totiž vždy ponúkli špilku, že si môžem ísť výter urobiť sám na WC, ale vždy som odmietol. Samozrejme, aj keď mi výter robila zdravotná sestra, tak mi to bolo nepríjemné, ale rozhodne prijateľnejšie než donútiť seba samého strčiť si do riti špilku :-D K tomu by som sa asi neodhodlal proste (:
  3. 3
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

To sa niekde pchá do zadku? Ja že iba sa zoberie vzorka zo stolice :-o
  4. 4
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@desertdrift jj, mne vzdy pchali :D (akoze "len" 2-3x za zivot asi) a vzorku stolice zato ani raz.
    A vzorku stolice si ako odoberal?
  5. 5
    Etelnair

11 ročný chlapec
    klame do telky, vydychuje

@2 ako student si mal este moznost poprosit rektora
  6. 6
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@etelnair (: (: (: gold :D
  7. 7
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@h8r @delica mmt, ja som tie moznosti od rodinneho prislusnika vratane napisal ako frk, ale pri vasich odpovediach sa mi zda, ze by mohli byt myslene vazne - s tym prislusnikom mi teraz napadlo, ze vlastne ak je dake male dieta, tak si viem predstavit, ze by mu to mama alebo otec urobili :D hoci ja by som na mieste rodica aj tak radsej popytal sestričku :D
  8. 8
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Ja som mal dvakrát, raz keď som ležal v nemocnici tak tam som na wc kúsok z misy odobral tou tyčkou, druhýkrat doma som si aj ja pchal do zadku, si teraz spomínam ale to som naschvál nechal na zákrute nech to nemusím dávať hlboko (hehe)
  9. 9
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@pubertslatinocelny boha chlape, tebe ked budu robit raz operaciu hemeroidov tak umres. nebud slaboch a poznaj vlastne telo
  10. 10
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@chlorofyl nn, to len keby mi kázali, aby som si tú operáciu robil sám :D
  11. 11
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

@pubertslatinocelny uz sa povazujeme za rodinu vzajomne a robime si vytery kazdy druhy vecer, v ramci prevencie i predohry.

A este tu je moznost, ze napr. ja som ako 7 rocna mala salmonelu a musela mi to robit mama pravidelne doma :(
    Ono moc nejde chodit kazdych par dni za doktorkou len kvoli tomuto.

Tak si vyber.
  12. 12
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@delica vyberam si, ze ty si mala ako 7-rocna salmonelu a ze @h8r lahsie dosahuje s vyterom erekciu, takze prenho zas plati ten prvy odsek
  13. 13
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

dajme tomu, že to nebol vyter :D :D
  14. 14
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@campino ale no tak, Ema, vies dobre, ze na Birdzi mas dostatok fór, kde sa môžeš vyjadrovať k tomu :-D nemusíš mi to zaťahovať aj do tejto ankety (:
  15. 15
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Nie a snad ani nebudem musiet, ked som zistil ze to treba hned ma preslo ist dokladat tovar do obchodu :D
  16. 16
    Livre

19 ročné dievča

Čítam - výlet z raketa
    Pomyslím si - ďalšie fórum od Christiana
  17. 17
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@livre (: (: ale inac - hoc nie som na to hrdy - obsahovo je to stále v rovnakých vodách, v akých sa hýbe Chris :D
  18. 18
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Pche, keby len to. Ja už som bola aj na kolonoskopii ;P
  19. 19
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@ladydoga nenapíšeš blog o tom? alebo aspon príspevok obšírnejší sem :)
  20. 20
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@pubertslatinocelny nič zvláštne, 2 dni nemôžeš jesť aby si nemal zanesené črevá, večer pred vyšetrením vypiješ preháňadlo aby ťa vyčistilo, pri vyšetrení dáš dole gate, lahneš na bok, kolená k bruchu, otrčíš zadok, strčia ti tam hadicu s kamerou a prípadne ešte ti to tam prepláchnu vodou ak nemáš úplne čisté črevá a je to tam nepriehľadné. Inak veľmi príjemné (thumbs) (hehe)
  21. 21
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@ladydoga vraj to moze dost boliet dakedy. Tak som rad, ze teba to (tak som to pochopil) nebolelo. Urcite aj @christiano_301 tuto infosku oceni a v buducnosti mu to usetri stres, ak sa mu opäť lekári budú vyhrážať hadicou
  22. 22
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@pubertslatinocelny to bol sarkazmus. Bolelo to tak, že som povedala, že už nikdy viac (hehe) nevydržala som ani nejesť lebo som bola úplne bez energie a bolo mi zle a zjedla som tuším len termix ale na moju škodu bolo potom to vyšetrenie o to bolestivejšie keďže do mňa napumpovali pri tom neviem koľko kubíkov vzduchu a zabrániť sa tomu nedalo pri tom preplachovaní takže ešte ležiac tam s holým zadkom som sa rozrevala a vyšla odtial s takými kŕčami, že ešte pred poliklinikou som sa s plačom vrátila naspäť na wc a tam som sedela a zvýjala sa ešte asi hodinu :-/
  23. 23
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

dkl, nieže budeš čítat @22, Chris!!!
  24. 24
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@ladydoga ano akoze to "inak veľmi príjemné" som samozrejme nebral doslova :D ale dosť môj celkový dojem ovplyvnilo asi to "nič zvláštne", a keďže žiadnu bolesť si nespomenula, tak som si myslel, že teba to zhodou okolností nebolelo (hoci som počul od iných, že pri tom väčšom objeme vzduchu to veľmi bolí)
  25. 25
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@pubertslatinocelny tak nechcela som vystrašiť potencionálnych pacientov keď ja som taký empatický človek, lepšie je keď človek radšej nevie dopredu (hehe) ale radšej zuby vŕtať ako toto, keď to mám porovnať (hehe)
  26. 26
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Raz som si robil sám výter.
    Ale teda nevedel som prekonať ten blok že si mám niečo strčiť do dupky, tak to dopadlo tak, že som si chvíľku len tak tú paličku obtieral okolo dierky, potom to vrátil späť do tej tuby a takto som to odniesol lekárovi. :D Ale výsledky boli dobré. 0:)
  27. 27
    Passko

27 ročný muž
    Mauacky

@Ladydoga kolonoskopia sa dá prežiť, ale endoskopia je horšia. Tú sem dal až na druhý raz
  28. 28
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@passko endoskopia bola práveže v pohode, tú som dala úplne bez problémov, ešte sa aj doktori čudovali jak som to zvládla ;P (rofl)
  29. 29
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

@ladydoga a pri endoskopii ti náhodou nedajú nejaký plyn alebo niečo, čo ťa nachvíľu uspí? :D
  30. 30
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@die prosím vysvetliť (:
  31. 31
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@limetkajaja no mne dávali len takú tabletku cmúlať na znecitlivenie hrdla, neviem či sa to robí aj nejako inak
  32. 32
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

@ladydoga som zasa počula, že niekto išiel na endoskopické vyšetrenie a dali mu nejaký plyn a počas toho nevnímal ani nič a potom sa normálne zobudil a nič si nepamätal :D akože žiadne nejaké celkové anestetikum, len nejaký asi krátko účinkujúci plyn ... no ja by som sa pri tom asi dovracala, ak by to bolo za môjho vedomia :D
  33. 33
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@limetkajaja no ako mi to pchali do hrdla tak ma trochu naplo ale inak v pohode, veď na to mi dali aj tú tabletku na znecitlivenie
  34. 34
    Passko

27 ročný muž
    Mauacky

@limetkajaja a @ladydoga mne pri endoskopi prvý krát dali taky sprej na hrdlo na znecitlivenie ale nepomohlo, nedalo sa to. Na druhý hrát mi dali inekciu, taký oblbovák, tuším Midazolam, a bolo v pohode. Zvládol sem to :) takže buď sprej abo inekcia. Celkovú aneztézia dávajú tuším malým deťom pri tomto vyšetrení