Fórum pridal Alfred123456, 23. 8. 2019 17:27 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vypočul si si tohto týždňový @melancholikov podcast?

0
Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
Trnava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
    Trnava

Veľký hype okolo tajného hosťa, no nakoniec som bol celkom sklamaný... :D
  2. 2
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

mne len príde 3h ako strašne dlhá doba na podcast, tak sa mi do to hoho nechcelo púšťať. Keby to malo tak max 45 minút tak mile rád :-)
  3. 3
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@alfred123456 typek hovori strasne to Rko :D
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@2 to je pravda, ani Kočnerove výsluchy netrvajú tak dlho :D
  5. 5
    Dee99

26 ročný muž
    RK

ešte nie ale určite si vypočujem :)
  6. 6
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

@dee99 uz asi nie :D
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Uprimne povedane nevypocujem si asi ziadny nikdy mozno tak 5 minut lebo mam slabu psychiku a nechcem sa takto tyrat este viac :D nerobi mi dobre ak pocujem ako vedia ludia odtialto komunikovat kedze ja som pribrzdeny a nevydam zo seba ani jednu suvislu vetu v realite :( a tolke jodiny rozhovorov aj tak nie su pre mna a ani tie birdzacke temy az tak nepotrebujem pocuvat takze prepacte vsetci zucastneni ale toto neni proste pre mna (?) (letim)
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

*hodiny
  9. 9
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@feelagain vymazaný je? :O :D
  10. 10
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Pocuvat 3 hodiny melancholika znie ako skvela strategia, keby ma niekedy niekto chcel mucit.
  11. 11
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

@staphylococcus mala by si ist do dalsieho podcastu ,mozno by bolo troj-hodinove trapne ticho (: (:
  12. 12
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Poslednú polhodinu som nedopocuval, hoci zrejme by som ešte dokončil, keby to nevymazali.

Btw, @melancholik , prečo si vymazal?
  13. 13
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@lukaso121 1. 3hodinove osobne stretnutie s melanom znie ako este vacsie utrpenie
    2. Ja a ticho? Lol, nope.
  14. 14
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

oficiálne vyjadrenie hlavnej osoby ktorá má požiadala o výmaz (s čím som samozrejme musel súhlasiť,pretože nebudem nechávať vonku podcast ak s tým ta osoba vyslovene nesúhlasí - nepáči sa mi yo ale tak čo už)

takže dôvod výmazu je vraj tento :
    " dovod je ze karol je manipulativny kokot a zacal ten podcast okamzite na vsetky strany pouzivat ako zbran..". takúto odpoveď som dostal ako dôvod... ja tu nie som od toho aby som robil súdy, nič viac neviem nikto mi nič iné nepovedal... vymazať som to vymazal (osobne ma to mrzí a tato časť bude chýbať, ale tak čo už sa da robiť) snáď sa to raz poriadne vysvetli @pubertslatinocelny
  15. 15
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

@melancholik @15 na margo tohto komentára by som popremyšlala že či je správna voľba mať Karola ako spolumoderátora, keďže je tu s veľa ľuďmi v konflikte a rýpe , čo mu sily stačia.
  16. 16
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja som si vypočul ale poslednú hodinu som to už mal zapnuté iba tak a robil som popritom iné veci, takže ani poriadne neviem o čom hovorili. Ale škoda, že to je už zmazané.
  17. 17
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Jj, to je pochopiteľné, na tvojom mieste by som to tiež vymazal, keby to hosť vyžadoval.

18. 18
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Na margo Karola - neviem čo robil po zverejnení podcastu a ani neviem, ako sa dá použiť ako zbraň proti midnightovi, ale rozmýšľal som po tomto poslednom podcaste o wewovom otvorenom liste a mne tento posledný podcast pripadal ako vyvrátenie wewovych obáv a obvinení o tom, že Karol si chce spolumoderovanim podcastu honit ego. Nepripadalo mi, že by rozprával viac než bolo vhodné alebo strhával pozornosť na seba.
  19. 19
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

tak ja som si ho vybral práve preto ze je k mojej osobe kontrastný a pôsobí to potom zaujímavo taka "dvojka" ja jeho osobné veci neriešim a nechcem aby príliš zasahovali do toho...na druhej strane nevieme čo sa presne deje a karol sa k tomu ešte nevyjadril vôbec...možno sa dozvieme niečo viac možno nie..ktovie
    ja ho určite vyhadzovať nechcem len za to ze ma s niektorými užívateľmi problémy a hadky.. ale koniec koncov aj on sám sa raz vyjadril ze ak sa vyjadrí väčšina ze ho nechce tak nemá problém odstúpiť...mne ale nevadí a práveže je prínosom.. čiže zatiaľ sa nemá čo veľmi meniť..uvidíme či vôbec vydá nejaké stanovisko @plavam_zivotom
  20. 20
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

ved to, práveže v podcastoch je karol dosť v pohode podľa mňa, to ze tam niekomu vyslovene vadí je len subjektívna vec..nejde si tam žiadne egotripy ani nič podobné..to by som mu ani nedovolil (by som to vystrihol :D) @pubertslatinocelny
  21. 21
    Johnysheek

11 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

@pubertslatinocelny tu je skor otazka, ci (vobec) niecim prispel O:) s ohladom na wewov blog...

@plavam_zivotom napriek mojmu nazoru na karola sa ho tu zastanem... ci by tam bol alebo nebol nic by to nemenilo na tom, co sa udialo s podcastom.. zneuzit ho predsa moze kazdy, nielen ten co sa pyta + pytat sa de facto moze kazdy, kedze @melancholik dava moznost pisat vlastne otazky...
    a co sa tyka jeho samotnej pritomnosti.. je fajn, ze nie je vyrazny (i ked pri midnightovi, ktory vie rozpravat, sa velmi byt vyrazny ani neda byt)..
    mne pri nom vadia akurat jeho otazky vyplyvajuce z jeho postoja na zivot... doby "pericka" su uz davno za nami..

22. 22
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@johnysheek to je pre mňa zbytočná otázka, lebo z môjho pohľadu bezpochyby áno
  23. 23
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

mam to stiahnute takze si to mozem vypocut kedy chcem :D
  24. 24
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@dee99 kto neskoro chodí, sám sebe škodí :D
  25. 25
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@mayben * sám sebe honí ;) :D
  26. 26
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Aj by som sa vyjadril, ak by ma niekto tagol. Nvm, o čom Miro vraví. Nikdy v živote som nijak ľudí proti nemu manipuloval. Práve naopak, odvtedy o ňom rozprávam výlučne v dobrom. Celá táto pseudokauza je smiešna http://www.reactiongifs.com/r/tlpm.gif
    @pubertslatinocelny ďakujem, som rád, že B. sa v tomto prebudil a nedal na plané reči
  27. 27
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

@alfred123456 @1 že ;)