« Štúdium v zahraničí

Fórum pridala Pavucik2521, 19. január 2008, ďalšie jej diskusie »

Vymenny pobyt v Anglicku

Pavucik2521
pavucik2521, 23 ročné dievča, .....kdesi daleko...., 19. január 2008

ahooojky... chcela by som sa spytat, ci ste boli niekedy na vymennom pobyte v Anglicku alebo v USA?
ake to tam je?

pls piste vase skusenosti... thx Haha

0 Zareaguj!
Ed
ed, 26 ročný muž, Bratislava, 19. január 2008

Mno ja som bol. Haha
A dobre bolo. Haha Našiel som si veľa kamošov, chodili sme po párty atď. Áno bola aj škola ale v USA sa (dúfam, že toto nečíta žiaden Američan) strašne krepí a školu zvládneš jedna báseň. Haha

A ak dostaneš dobrú rodinu tak si vyhrala a budeš si celý čas užívať. Haha A Američania majú toľko prázdnin, že to sa ani nedá nazvať školský rok ale skôr prázdninový rok.. HeheHehe

1 Zareaguj!
Ed
ed, 26 ročný muž, Bratislava, 19. január 2008

additional questions?? Go ahead and just ask either through the SM (secret message)(tajné správy) or just here. But I do not promise I wont forget to check back... Haha

2 Zareaguj!
Dreamagall
dreamagall, 23 ročné dievča, Glasvegas!, 19. január 2008

moja, kukni si aj staršie fora, tam sa o tom toho dost popísalo.

Ja som bola v anglicku ale len na týžden ale bola to dobrá skúsenost a pacilo sa mi tam.

U usa som nebola ale poznam ludí ktorý tam išli a nepáčilo sa im tam, agentúra ti moze vseličo naslubovať ale ked dostaneš jeblú rodinu tak lahko ju nevymeníš. Moju kam tam brali ako nejakú au pairku.

A ja som bola pol roka u protinozcov. Ak ces posli spravu alebo omrkni ine fora.

3 Zareaguj!
Aellen1
aellen1, 24 ročná žena, cana, 21. január 2008

.. uzasna wec.. pomoze cloweku.. zdokonalit sa w jazyku... wyskusat si iny ziwot... najdete si nowyx priatelow.. oplati sa kazdemu to skusit aspon na jeden semester.. jedinow newzhodou je.. ze wam nedowolia ist zo spoluziakmy do rownakeho statu... a sam byt w neakom state-meste-rodine.. citite sa stasne malicky a sam...(rodinu mozes zmenit iba raz..predmeti maju wseobecne skor ako u nas gympel.. ale zase lahsie... ) a co sa tika prace... thak je to zabawnejsie(spoznate krajinu.. a aj si zarobite.. )... Haha ale to uz radsej cez prazdniny.. Haha

4 Zareaguj!
Nikinka123456789
nikinka123456789, 15 ročné dievča, Komárno, 20. marec 2012

Poradis mi pls stranku kde si ich nasiel a nakolko si tam bol Haha

5 Zareaguj!
Nikinka123456789
nikinka123456789, 15 ročné dievča, Komárno, 20. marec 2012

A poradis mi tu stranku a da sa tam ist iba na tyzden a je t o v londine ci nie

6 Zareaguj!
Nikinka123456789
nikinka123456789, 15 ročné dievča, Komárno, 15. apríl 2012

Poradmi kde si bol

7 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

7reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist