Fórum pridal Borovy, 13. 2. 2020 21:57 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vybuchli ste uz niekedy na niekoho podstatne staršieho od vás?

0
Borovy

14 ročné dievča
pieščiny

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

nie ale!
    keby som nebola z tych statnic usla nerucim za seba :D
  2. 2
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@purenarcissism fiha čo sa stalo
  3. 3
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

@borovy tazko povedat, bolo to davno ja som bola v obdobi ked som bola psychicky na zlom mieste a on na mne sedel od prveho rocnika, cize...jedno s druhym :D
  4. 4
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Práveže nie.
    Som ako tlakový hrniec (hehe)
  5. 5
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

Veľakrát. Na koho si spomenieš. Na rodičov len raz no inak aj na nadriadenych, na cudzích ľudí aj na rôzne indivíduá. Snažím sa byť slušný, ale keď sa inak nedá, tak začnem hovoriť dôraznejšie. Ale na každého zaberá niečo iné. Zväčša sa snažím ľudí len podpichovať a hovoriť sarkasticky, to vie vacsinu ludi rozhodiť viac. Fyzické násilie som sám od seba nepoužil nikdy proti nikomu, ak si dobre pamatam.
  6. 6
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@samtord tak to potom často kypis, nie?
  7. 7
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@purenarcissism a kto to bol?
  8. 8
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@semhamforas no inak, niekedy sa dosť držím a potom to ľutujem, že mohla som aj ja vrátiť
  9. 9
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Párkrát, a vždy ma potom samu moja prudká reakcia prekvapila
  10. 10
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

@borovy práveže poslednu dobu ani nie. Ale dosť často ma u druhých vytáča nevsimavost. (hehe)
  11. 11
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ajeje. ja som tlchuba level tisic. ja sa s kazdym hadam :D
  12. 12
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

@borovy no kazdy je iny. Videl som aj ludi, co si nechali takpovediac “behat po chrbte” napr od starších kolegov. A keď si zvykli, tak už sa z toho ťažšie dostáva a ľudia sa po ňom vozia. Čiže podľa mňa robíš zle. Netreba byť nervák, či agresívny, ale zdravú mieru priebojnosti treba.
  13. 13
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@semhamforas no veru, ja si nenechám, len niekedy kašlem na nich
  14. 14
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Joj ano. Na jednu susedu napriklad. To vam je taka hnusna babizna, ani najhorsiemu nepriatelovi ju za susedu nezelam. :(
    Taka ochutnavka jej spravania-ta picura nas pravidelne vytapala, na strope flak, plesen sa nam zacala tvorit, tak som jej isla slusne povedat ze nas vytapa. Reku asi to nevie, no stane sa. Jej reakcia bola uplne priatelska a na urovni, od dveri ma poslala do pice, nech sa nestazujem, ze ju susedia nad nou vytapaju tiez a ona sa nestazuje...
    No a zije s tym nie ze v jednom vchode, ale v jednej galaxii. -_-
  15. 15
    Dee99

26 ročný muž
    RK

https://i.ytimg.com/vi/gCLkP2P7EDw/hqdefault.jpg
    Nie ja nevybuchujem...
  16. 16
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@dee99 tak to ti závidím
  17. 17
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

@borovy to uz ty vies ako to mas. Ale dlhsie je si nieco hned raz ráznejšie vydiskutovat, nez to v sebe dlho dusiť a potom skutocne “vybuchnúť” lebo tam potom vacsinou neprichádza vecná diskusia ale len vylievanie emocii. A to je zbytocne
  18. 18
    Fukaj

8 ročný chlapec

Ježuš maria, vela krat.. Problem s autoritami :D Ale samozrejme vzdy opravnene, ked viem ze som ten kkt ja tak sklopim usi a dovi dopo.
  19. 19
    Blake95

25 ročný muž
    77773366444222-2

Nie, ale moc nechýbalo asi v 2 prípadoch keď jeden starec mal problém s tým, že raz za život 10 min držíme výťah na 1. poschodí tak som mu mal sto chutí povedať nech nám teda ide pomôcť alebo nech ide do p... a potom klasika stará pani, kt. sa postaví pred dvere mhd a ani neuhne a potom sa čuduje, že sa niekto o ňu trochu obtrie a začne nadávať na dnešnú mládež no.
    Dochodci, čo si myslia že im patrí celý chodník sú samostatná kategória.
  20. 20
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@blake95 tak to si ešte veľmi tolerantný k tým dôchodcom, chválim ťa, že si sa zdržal.
  21. 21
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Na susedu starú hnusnú, na bývalu kolegyňu aj na terajšieho kolegu.
  22. 22
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@plavam_zivotom joj to je najhoršie keď sa jeden deň pohadam v praci a na druhy deň ráno tam idem zas.
  23. 23
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Asi nie
  24. 24
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Ale vzdy zasluzene (?)
  25. 25
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Sbskari, policajto boli pravidelne konfrontovani
  26. 26
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@goldenbeach a prečo?
  27. 27
    Pandoras

hrá sa, že má 2 roky
    z minulého storočia

Nie, nie som ten typ, ale niekedy mám sto chutí to spraviť
  28. 28
    Livre

20 ročné dievča

Bohužiaľ pravidelne, musím sa naučiť krotiť.
  29. 29
    Clarise

20 ročné dievča

Vybuchla som na svojho spolužiaka ale on je prípad sám o sebe... Lebo som mala zlý deň a on to tak zaklincoval.. Čistý narcis... Ze som mu tak vynadala a blokla ho... A potom som sa mu na druhý deň ospravedlnila... Ale v ten deň bolo toho na mňa veľa a on to zaklincoval
  30. 30
    Elmsi

12 ročné dievča

Hrozne veľa krát. Ale iba raz ma museli držať aby som jednej ženskej nenajebala :D