Fórum pridal Kerrang, 9. 1. 2020 22:45 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Výber životného partnera odborníkmi z oblasti psychológie, biológie a odborníkov na vzťahy.

0
Kerrang

27 ročný muž

Inak povedané, tá nová šou čo išla dnes večer na Markíze s názvom "Svadba na prvý pohľad".
Myslíte, že to môže skutočne fungovať, a že ten partner, ktorého mu odborníci vyberú bude aj skutočne ten pravý a životný? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

nie
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

nie.
  3. 3
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

Nesledujem také kokociny a už len tá myšlienka toho programu mi príde ako bullshit
  4. 4
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

Jaska
  5. 5
    Kerrang

27 ročný muž

Pretože ja si myslím, že táto šou nemá žiaden zmysel a vidieť sa na svadbe po prvýkrát s človekom, čo mi priradili nejaký ľudia, čo si vravia "odborníci" je pre mňa úplný bizár (hehe) ...museli byť veľmi naivní tí čo sa im tam prihlásili, ale tak aj takú zbytočnú kravinu si ľudia pozrú, hlavne že je sledovanosť, pretože toto u ľudí platí (:
  6. 6
    Kerrang

27 ročný muž

*nejakí
  7. 7
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

Vidím, že nie len moji spolubývajúci pozerali tú sračku.
  8. 8
    Kerrang

27 ročný muž

Škoda aj peňazí na tie svadby, keď sa majú zas rozviesť ...radšej ich mohli dať na požiare v Austrálii (thumbs)
  9. 9
    Kerrang

27 ročný muž

@vladqog Ja som len kukal zo zvedavosti, ale popravde už z upútaviek sa mi to zdala ako sračka a kktina ovoniavať niekomu 3 dňové pyžamo (hehe)
  10. 10
    Kerrang

27 ročný muž

A ani som nekukal, stačili mi prvé minúty a už som si radšej na čete písal (hehe)
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

To bude len niečo zinscenované ako tá sračka Take Me Out.
  12. 12
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

kks oni maju 4 klucove temy - svadba, ostrov, farma a retardi a vsetky mozne relacie boli zatial vzdy kombinaciou niektorych z nich
  13. 13
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Všetko, čo sa deje vrámci nejakej reality show nie je myslené úprimne, na pomoc človeku, ale na pobavenie ľudí. Ale verím tomu, že ak by existovala nejaká zoznamka, kam človek zadá určité údaje a odborníci z daných oblastí by mu poskytli zoznam partneriek, ktoré by sa k nemu mohli hodiť, tak by to malo význam a mohlo by to mať celkom slušnú úspešnosť.
  14. 14
    Kerrang

27 ročný muž

@riddler Aj tí odborníci sú len ľudia, a tak ako ani každý psychiater nie je schopný úplne pomôcť psychicky chorému človeku, tak ani oni nemusia priniesť želaný výsledok ...vzťahy sú podľa mňa veľmi komplikované aj na to
  15. 15
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@kerrang No ved jasne, nenájde to životnú lásku každému, ale ako hovorím, mohlo by to mať celkom slušnú úspešnosť, určite viac než tie televízne zoznamky :D
  16. 16
    Kerrang

27 ročný muž

@riddler Tak to určite že áno, stačí si len pustiť na yt Srdcové záležitosti s Bučekom a hneď sa človek smeje ako sa tam niekto aj mohol prihlásiť a akí ľudia sa im tam nahlásili (hehe)
  17. 17
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@kerrang Ale najväčšie legendy priniesla až neskôr mama, ožeň ma a farmár hľadá ženu :D
  18. 18
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

To si idem pozrieť, vy tu neviete oceniť kvalitnú televíznu zábavu. To je ako perly sviniam hádzať. :D
  19. 20
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

https://youtu.be/uzRmlQqfKow
  20. 21
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@ladydoga To boli v SOS najlepšie skeče :D aj Farkašovci boli celkom dobrí, ale toto bolo vrcholné dielo :D
  21. 22
    Kerrang

27 ročný muž

@riddler Aj tie samozrejme, no toto na Markíze sa spomedzi tých všetkých relácii tvári akosi najserióznejšie, ale je aj pekne vidieť, že tie vzťahové relácie skončili vždy ako grotesky (hehe)
  22. 23
    Kerrang

27 ročný muž

Ááá Nataška Geržová a jej vlčák Adam! (hehe) (hehe)
  23. 24
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Toto je top
    https://youtu.be/kuycc_gCcsM
  24. 25
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

To neni sranda ako Farmar hlada zenu alebo Mama ozen ma ze? :(
  25. 26
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@torpedo08 (hehe) https://youtu.be/7AU3JObwzeY
  26. 27
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@ladydoga nj chudák Miško :(
  27. 28
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Ešte som to nekukala, ale som na to zvedavá. Ak som to teda dala nahrať.
  28. 29
    Fragile.

29 ročný muž
    Stockholm

Vztahy sa buduju, nie... narazaju na :D
  29. 30
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Fear no more, precious ladies!

fuuu, to je este imbecilnejsi koncept nez take me out, to bude prca.
  30. 31
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Pravý neexistuje
  31. 32
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Fear no more, precious ladies!

now i'm hooked (bird)
  32. 33
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

To je asi také presné ako tie titulky na oóčku kde si pošlete sms s menami partnerov a ukáže vám pri nich percento vzťahu :D
  33. 34
    Elmsi

12 ročné dievča

Jedine po čom túžim nechať si vytriet vatovou tycinkou ústa a análny otvor aby som konečne našla svojho princa na bielom koni :D
  34. 35
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

nešla by som do toho, je to moc komplikované, pri tm ovoniavaní zrejme vychádzali z tohto, ale to nestačí, musí byť aj rozumný a musí sa dať a ním aj rozprávať a stále mať o čom :D https://dennikn.sk/905297/vonia-vam-partner-vedci-skumaju-vplyv-vone-pri-vybere-partnera/
  35. 36
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga Ten Miško je ešte omnoho väčší romantik ako ja pri babe (hehe)
  36. 37
    Kerrang

27 ročný muž

Inak.. ...to Take me out ešte stále chodí? (hehe) ...lebo ja neviem, ja totiž tú slizkú Plačkovú neznesiem (hehe) ...to už som si nepozrel ani dobrovoľne (hehe)
  37. 38
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy u mňa je to ľavá teraz
  38. 39
    Kerrang

27 ročný muž

@marjy77 videl som to, ale to sú chujoviny (hehe) ...už keď som raz prepínal a videl som to na Óčku, tak som videl, že to priraďuje náhodne percentá (hehe) ...ale radšej ako hento, som rád čítal dole ten čet v lište na Music box-e (hehe)
  39. 40
    Kerrang

27 ročný muž

@elmsi aj análne otvory im vytierali?! :-o (hehe)
  40. 41
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang však ono to aj dáva náhodne :D music box sme nikdy nemali tak neviem
  41. 42
    Kerrang

27 ročný muž

U nás v káblovke bol ...ale tak ty si aj mladší ročník ako ja, a on bol hitom až do roku 2007, potom začal Music Box upadať a už aj zanikol sa mi zdá, čo som pozeral info o ňom
  42. 43
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@etelnair idk, retardi su imho automaticky zahrnuti v kazdej slovenskej relacii.
  43. 44
    Elmsi

12 ročné dievča

@kerrang neviem videla som len ukážku. Také sracky nepozerám
  44. 45
    Vivian117

23 ročné dievča
    Zvolen

podľa mňa by museli mať veľké šťastie na to, aby im ľudia, ktorých im vedci vyberú sadli aj povahovo :D

napr. ja mám také zo života :D proste, poznám chlapa, s ktorým je medzi nami brutál chémia, dokonca aj okolie nám hovorilo, že je to vidno, a určite aj v tých ich testoch by nám vyšla 100%, aj by som si ho kľudne hneď vzala, ALE on je taký neskutočný kár :D čiže nehrozí, nikdy, hrozne mi prekáža jeho povaha a vôbec nevieme spolu komunikovať, aj keď sa snažíme obaja :D :D
    a s mojim terajším frajerom tiež bola taká chémia, síce menšia, ale on má úplnú povahu zlatíčka, takže keď som sa vtedy rozhodovala, koho si z nich vyberiem, tak to bolo jasné :D

podľa mňa je teda dôležitejšie či si s tým človekom naozaj sadneš ako to či pri ňom nevieš povedať súvislú vetu :D

omg, asi som zas mimo témy :D sorry
  45. 46
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

@staphylococcus ee napriklad farma si vystaci aj s normalnou vzorkou ludi, zatial co extremne rodiny alebo mama ozen ma boli postavene vyslovene na tom ze podme natacat retardov :D
  46. 47
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@etelnair hej? Mne aj farma prisla ako "podme natacat retardov" ale videla som z nej dokopy asi 10 minut takze co ja viem :D
  47. 48
    Kerrang

27 ročný muž

@etelnair alebo aj Bučkovci (hehe) ...to je tiež podľa mňa rodina retardov (hehe)
  48. 49
    Rothschild

29 ročný muž

sak ako, urobit si fake svadbu a dofcu za lowe telky ... preco ne ... ale zase za cenu toho, ze na mna kuka cely narod ? ta zato asi ne