Fórum pridal Robinsonleon, 6. 9. 2019 08:33 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vňukáš?

0
Robinsonleon

23 ročný chalan
mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Zachytil som tu v poslednej dobe akési pnutie, akési názorové rozdelenie na ľudí, čo sa sťažujú a navzájom radi poľutujú a ľudí, ktorí takéto správanie odsudzujú. Vety typu ´´Svoj život nemienim premárniť sťažovaním sa´´ alebo ´´Ježiš, nevyplakávaj furt, dopiče´´ sú im vlastné.
    Sám sa radím k ufňukancom pair excellence a chcel by som vedieť, s kým som tu za jedno.
    Tak slobodne zahlasujte ;-)

* a áno, v nadpise som sa preklikol... tlačítko v je na klávesnici nebezpečne blízko f
  2. 2
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Na birdzi iba fňukám, v realite makám aj fňukám zároveň, ako napríklad aj teraz :D Ale odkedy nepracujem s ľuďmi a menej sa s nimi stretávam, tak fňukám podstatne menej :D Nebolo mi súdené byť spoločenským tvorom, ľudia sú fujky :D
  3. 3
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Tak ja už asi nikdy nič pozitívne, plné života nenapíšem, navždy to budú len zúfalé výkriky a fňukanie, až kým ma z toho nejebne.
  4. 4
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

neviem zahlasovať.

myslím si, že rozoberanie svojich problémov a verbalizácia emócií sú tiež súčasťou riešenia problému.
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@grietusha krasny postreh
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Na birci fnukam asi vyrazne viac, nez irl.
  7. 7
    Trevor1994

75 ročný ujo

@riddler a to o mne kolkokrat povedali ze som pesimista :D no ty kamo si uplne iny level
  8. 8
    Dwarvax

32 ročný muž

U mna to lieta niekde medzi Z času na čas sa posťažujem - Nefňukám, svoje problémy riešim
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@trevor1994 Tak je rozdiel medzi pesimizmom zdravého človeka, a psychickými stavmi chorého blázna.
  10. 10
    Trevor1994

75 ročný ujo

@riddler a ty si chory blazon? Odkedy? Sam si si dal diagnozu?...
  11. 11
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Samozrejme, mrnčím aj fňukám, možno som aj párkrát na birdzi. Ale snažím sa to mať pod kontrolou a nejak tým zbytočne nezaťažovať tento portál. Ale nevadí mi ak sa tu niekto chce takto prejaviť a posťažovať sa.

A tiež @4 .
  12. 12
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@trevor1994 Tak to musí byť každému jasné, že ja nemôžem byť úplne zdravý :D určite nato existuje aj presná diagnoza, chorý blázon je len expresívny pojem, ktorý si dávam kvôli nízkemu sebavedomiu a neúcte, ba priam až nenávisti, ktorú k sebe prechovávam.
  13. 13
    Trevor1994

75 ročný ujo

@riddler to som maval aj ja kedysi :D a predstav si ze to bolo len v mojej hlave v tom jak bol clovek nastaveny.
  14. 14
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Z moznosti si neviem vybrat, ale rada si pofnukam, inokedy zas vobec nefnukam, hoci by bolo treba. A mam rada, ked ludia tak poeticky, umelecky fnukaju.
  15. 15
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot vyjadri sa placko. :D
  16. 16
    Majmarad

36 ročný ujo

Nemám sa komu sťažovať, tak som si odvykol
  17. 17
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

skor si rada dobre zapičujem
  18. 18
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Tak Birdz je skvelé miesto na vňukanie, irl držím hubu skôr.
  19. 19
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Len sem anonymne, reálne si vyberám pred kým
  20. 20
    1ggy

22 ročný chalan
    Zvolen

Kedysi som fňukal, potom som to začal potláčať a teraz to už skôr riešim.
  21. 21
    Misfit44

8 ročné dievča

iba pri niektorych ludoch
  22. 22
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Skôr by som zo nazvala ventilovaním než fňukaním
  23. 23
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Ak by si mal zas ten ublížený pocit, že sa nad teba nadraďujem dopredu ti píšem, že tento koment o tom nie je, aby tu zas nebola "maniodepresia" v priamom prenose.

Som rád, že som ťa zasiahol na toľko, že na mňa myslievaš už pravidelne. Dúfam, že je to preto, že naozaj zvažuješ moju pomoc, ktorú som ti ponúkol a že to využiješ. Osobne odporúčam umiestnenie pretože očividne potrebuješ vymeniť spoločnosť okolo seba. Najlepšie ľudia s tvojími problémami ktorí sa s tebou porozprávajú s pochopením. A neboj- chápem ako manická fáza zatieni myseľ a potom sa aj ten najvačší kokot vidí ako hrdina národa aj keď je len trapko na stránke pre pubertiakov, takže si od teba neviem zobrať už nič v zlom. Je mi ťa ľúto a naozaj ti chcem pomocť.
  24. 24
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot Neplač :,(