Fórum pridal Darksider96, 27. 9. 2020 01:51 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Videli ste Suicide Room: Hater?

0
Darksider96

24 ročný chalan
Underworld

Ak áno, tak čo na to hovoríte? Že vraj je to lepšie ako jednotka. Ja som zatiaľ videl ten prvý a veľmi sa mi páčil. Asi preto lebo som bol úplne vžitý do toho Dominika keďže som prežíval vtedy niečo podobné ako on a ten koniec ma dostal...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Dokonca ma ten film oslovil až tak, že som vytvoril pred rokmi tento Suicide Room playlist (hehe) https://bit.ly/2UYRSCh
  2. 4
    Sianagirl245

19 ročné dievča

To je akože dvojka? 1 časť som videla párkrát..na Vianoce :D bolo to fajn :)
  3. 5
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@sianagirl245 2011kové Suicide Room bolo takým zvláštnym experimentom pre úzku skupinu divákov, najmä rovnakých depresívnych introvertov ako bol hlavný hrdina. Tento rok prišla dvojka s takou už dospelejšou zápletkou. Myslím, že táto dvojka by zaujala (podľa toho čo som o tom čítal) oveľa viac birdzákov, tak preto sa pýtam či to videli :smile:
  4. 6
    Clarise

20 ročné dievča

Pár videí (viac ako pár videí ) .. Ale ten herec je fakt pekný ten Dominik <3 (love)
    veľmi sa mi páči že si najde dievča. Si ma inšpiroval is to konečne pozrieť keď už je aj dvojka teším sa 0:)
  5. 7
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

Presne, tiež som sa s Dominikom vtedy stotožnila dosť ..super film a nevedela som že je dvojka ..pozriem si a napíšem :smile:
  6. 8
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Chystám sa na to.
  7. 9
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ja som bola v jednotke skôr fascinovaná tým dievčaťom z interneru.. barzo mistyczna :D