Fórum pridal Janci552, 6. 6. 2019 20:11 do kategórie Veda a technika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

VHS

0
Janci552

22 ročný chalan

Zdravim, ma niekto skusenosti ako zapojit video do noveho TV, v ktorom neni scart? Da sa to nejako cez Set Top box? Dakujem
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

26 ročný muž

No ja som kúpil z Aliexpressu takú malú vecičku (stála okolo 10€) a ona mala vstup zo scart na HDMI, teda dokázala meniť tento signál ...bolo to na elektriku, cez usb port a adaptér do zástrčky sa to napájalo ...nejaký scart converter sa to volalo, skúsim dať link alebo fotku :smile:
  2. 2
    Kerrang

26 ročný muž

https://images.app.goo.gl/p9Pyuxi4jBnh2Kon8
  3. 3
    Kerrang

26 ročný muž

Snáď ti to ide otvoriť.. ...skús to cez toto, ja tú vecičku doma mám, ale kurňa zas ako som to už išiel napájať, som mal iný problém, že 30 ročné video to už vzdalo a nefunguje.. ....chcel by som si pozrieť rodinné nahrávky a už nemám ako :-/
  4. 4
    Janci552

22 ročný chalan

@kerrang presne aj my chceme pozriet stare rodinne videa :D novy telkac nema koncovku SCART, som myslel ze by sa to dalo nejako cez tu skrinku co mame na satelit - Set Top Box ... kazdopadne dakujem, skusim cez ten konvertor
  5. 5
    Kerrang

26 ročný muž

Presne presne, o to aj nám ide, lebo videí máme dosť, len nedalo sa nám ich už na čom pozrieť, navyše súčasne televízory presne ako si povedal už nemajú scart ...musel som si aj ja pomôcť :smile: ...verím, že vám však ide video, lebo nám sa dohúkalo video a to sa musí opraviť.. ...len cvaká a nič, ani obraz ani zvuk.. :(