Fórum pridal Abeceda123, 19. 6. 2019 12:02 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Veríš po tej Christianovej fotke, že nie je fejk?

0
Abeceda123

tvári sa, že má 3 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Montgomery

29 ročný muž

Tiez som mu najprv neveril ale da sa vyhladat jeho instagram takze si nakoniec myslim, ze to bude on.
  2. 2
    Abeceda123

tvári sa, že má 3 roky

@montgomery Ale hovno! Hod sem link :D
  3. 3
    Nicmanenapada

28 ročný muž

@abeceda123 https://www.instagram.com/kris_tian899/
  4. 4
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Veď vyzerá jak ten kamoš H8u :D
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

@montgomery to si fakt taký neverný? Nechápem vás. A fakt nie len ty neveríš ale aj xy dievčat, že som fake. Keď by som tak dobre vyzeral tak by som nebol Sám si myslím. Lenže v dnešnej dobe bud dievčatá chcú prachaca, aby mal veľa prachov, drahé auto, a veľký kokot. Keď toto nieje, tak nemám šancu. Prepáčte, ale fakt si neviem čo myslieť o dnešných dievčatách, že o čo im ide :) keď vyzerám dobre, ako hovoríte, tak kde je potom chyba? Fakt snažím sa dať každú chvíľu nejakú tému s babou aby sme mali o čom písať. Stále nad tým rozmýšľam, že kde robím chybu, či robím niekde chybu že mám take nešťastie
  6. 6
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

Teraz mu budú samé dievči pisať.
  7. 7
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@christiano_301 nevies, co je nestastie, kym si nevidel Yongguka hrat nejaku hru, som az plakala, ked som to videla :D ale od smiechu, lebo take smolu clovek uz ozaj nemoze mat a on chudak s tym uz bol dopredu zmiereny :D
  8. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@5 ale aj ine dievcata su, nic sa neboj. ja napriklad som stastne zenaty s vybornou manzelkou - moja skusenost potvrdzuje, ze netreba ani peniaze, ani auto, a - ostatní pls nečítajte - urcite stačí aj malý kokot :-S
  9. 9
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@pubertslatinocelny veru, staci byt vtipny! ;) :)
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@pubertslatinocelny úprimne ta ľutujem že si ženatý :D lebo chlapi veľa trpia pri žene a hlavne keď si pod papučou :D
    Nehovorím že mám maly kkt, len vieš aké sú dnešné dievčatá. Nedáš im, podvedu ta, :) a ja ako mám vedieť po čom túži žena keď mi to nepovie :)

@Kakofonicka ani to nestačí. :) veľmi záleží o tom o čo ide tej osobe :) je veľký rozdiel či o kokot, o peniaze alebo o dôvere láske a o porozumenie :)
  11. 11
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

@christiano_301 Tvoje vyjadrovanie a uvažovanie mi inak strašne pripomína jedného môjho kamaráta... :D Teda on nemá depky, ani nevyplakáva všade, ale tiež je to taký mamľas. Keď má spraviť niečo nové, čo nepozná, alebo nedajbože ísť niekam, tak začne byť strašne nervózny a pýtať sa nás na úplné kraviny. :D A dokonca tiež stále rozmýšľa baliť dievči. Aj na moju sestru mal crush. :D
    Just sayin'.
  12. 12
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@10 :D ale s takym postojom mas hned horsie vyhliadky na uspesny vztah. Ja napriklad som rad, ze som zenaty a nie som pod papucou - hoci je pravda, ze niekto by mozno povedal, ze som, lebo niektore veci proste robim/nerobim preto, aby bola manzelka rada. Ak je to ale z lasky a nie zo strachu, tak podla mna urcite nejde o podpapucnictvo. :) Cize skus pozerat aj na to, co ty mozes dat tej dievcine (a nemyslim tym peniaze a velky penis :D) a nie len na to, co ty chces prijimat.

A s tym, ze nevies, po com zena tuzi, ked ti nepovie - to je dost bezny problem, hej, ale da sa na tom pracovat - len sa treba otvorene rozpravat. Ja napriklad sa mam vela co ucit v tom, aby som aj o sebe dostatocne otvorene hovoril, aj pocuval dostatocne otvorene a dost sa pytal a zaujimal - ale da sa na tom pracovat a vidiet zlepsenie. Urcite narazis aj na dievcata, s ktorymi nebude mozne toto rozvijat, lebo z ich strany nebude zaujem - vtedy proste treba ist dalej. Ale so stastim mozes natrafit na vhodnu, a potom je treba, aby si bol pripraveny a nelutoval sa a nemal tieto skatulky v hlave, ze vsetky zeny su také a také - lebo nie su, aj ked mozno vacsina, co si stretol, je.
  13. 13
    Tvojdedo

hrá sa, že má 1 rok
    Poruba

https://www.instagram.com/kris_tian899
    Jak ten kokot neujebal niekomu fotku, to už musí mať riadne skurvený život keď v rámci zachovania svojho trolingu zverejní skutočnú fotku.
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@teal vieš na každého z nás príde depka, zlý vzduch :) Prečo som mamlas? :) lebo neviem zbalit nejakú? :) ako prepáč, ale nie som na jednorazovky :) kedtak potrebujem sex zaplatím prostitútku a nebudem ubližovať nejakej keď som vo vzťahu a podvediem ju kvôli tomu, že mi nedala a iná mi dá ;)
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@tvojdedo prosím? :)
  16. 16
    Tvojdedo

hrá sa, že má 1 rok
    Poruba

@christiano_301 choď do piči :)
  17. 17
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

@christiano_301 Nie, tak som to nemyslel... Veď aj ja som sám. Na tom nie je nič zlé. : )
    Tým "mamľas" som myslel, že ste obaja takí nesamostatní... Prepáč, ak ťa to slovo uráža.
  18. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

@teal neuráža to a máš pravdu som nesamostatny ale až príliš úprimný až niekoho to veľmi vadí až uráža :D :) ale keď oni mna môžu urážať tak aj ja si poviem svoje :) čo sa týka v robote samozrejme :) ja viem že na tom nič neni že som sám, ale je to blbe vieš, že som normálny, a ajtak žiadna má nechce. A môžem mat aj Audi A4, A6 alebo BMW rad 3 alebo BMW x6 proste nič sa nezmení na tom. Lebo NEVIEM O ČO IDE DIEVČATÁM V DNEŠNOM DOBE. Keď som normálny čo ešte chcú? Kokota podaktoré neriešia, tak kde je chyba? Tak očividne u nich.
  19. 19
    Christiano_301

21 ročný chalan

@teal zasa si povieš že Sak u nich je chyba veď ja som bez chyby. Nehovorím že som bez chyby ale tak kde je chyba? Ja to tak vidím niekedy, že dnešné dievčatá ani nevedia že čo chcú :) alebo som až príliš rýchly hrrr hneď ísť na vec (stretko) :) neviem fakt
  20. 20
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Je mi to jedno. Ale páči sa mi, ako tu niektorým z jeho prítomnosti jebcuje.
  21. 21
    Marcello1111

31 ročný muž

Chris napíš na zrkadlo birdz a odfoť sa, ináč ti nikto na 100% neuverí, že si to ty...
    jednoduché ako facka...
    :)
  22. 22
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

@christiano_301 Vyznať sa v ženských pocitoch je niekedy ako riešiť hádanky od 3301... Teraz som si uvedomil, že máte podobné číslo ako nickname, lol. :D
    Nerád ľuďom radím vo vzťahoch, pretože každý fungujeme inak. Ale keby som ja bol tebou, možno by som na určitý čas prestal riešiť dievči a zameral sa na sebarozvoj.
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 choďte do kelu už fakt :D ja sem pridám fotku a ešte má tu budete obviňovať že som stále fake. Veď som sľúbil fotku dostali ste. Veríte či neveríte že som to ja je to Vás problém :) ja som dodrzil slovo aj keď to trvalo dlho :)
  24. 24
    Christiano_301

21 ročný chalan

@teal ako to riešiť? :) môj život; doma som stále väčšine keď je víkend a chodím do roboty. Nemám s kým chodiť von.
  25. 25
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Ak je udalosť roka na Birdzi to či je Christiano real, fake alebo troll, tak je niečo s Birdzom veľmi zle.
    Teraz rozmýšľam kedy sa to pokazilo... Alebo to bolo vždy takéto a to len mne sa podarilo vyjsť z Matrixu?
    (To je rečnícka otázka, nereagujte na mňa)
  26. 26
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

@christiano_301 Netuším. Nájdi si nejaké hobby, pri ktorom musíš opustiť pohodlie domova a ísť medzi ľudí... Samozrejme, najlepšie miesta na zoznamovanie sa sú ale ti, kde sa všetci chcú s niekym zoznámiť. Takže choď v piatok do klubu (áno, som si vedomý tvojho statusu, kt. si teraz pridal, ale treba sa prekonávať), alebo trebárs na Birdz stretko... :D
  27. 27
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Neviem čo si mám myslieť ,(v skutočnosti je mi to jedno)
    mne tiež skoro nikto neveril že na fotkách som ja
    Ale potom som to vyriešila dosť svojsky (:
  28. 28
    Aeria

18 ročné dievča

Tí, čo mu to žeriete ste fakt kolosálne tupí. Iba začal do tých kokotín pridávať nový (pre publikum chcene zaujímavejší) obsah, lebo už ľudí prestával baviť.
  29. 29
    Warble

20 ročné dievča

nechápem kde beriete čas a chuť riešiť také hovadiny (:
  30. 30
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@christiano_301 @teal ti radí aby si išiel do klubu. Tak to ti rozhodne neodporúčam. Klub je to najhoršie miesto kde môžeš hľadať serióznu známosť. Do klubu chodia ožrani ktorí nemajú dosť sebavedomia tak sa musia ožrať aby si ho dodali, ty sa pekne nauč baliť baby normáĺne keď je človek triezvy vie čo robí keď je opitý robí blbosti a ešte aj šjkaredé ženy sa mu páčia. Nič normálne v nočnom podniku nenájdeš okrem sexu na jednu noc (ktorý si ajtak poriadne neužiješ) alebo povrchné ženy alkoholičky a feťáčky, ktoré sa každý piatok sobotu vyspia s niekym iným a majú na každý prst 10 chlapov - takú ženu nechceš.
  31. 31
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@obsession ako si to vyriesila?
  32. 32
    Abeceda123

tvári sa, že má 3 roky

@warble Ze si si vôbec našla čas na komentovanie tých hovadin, keď si taká vyťažená!
  33. 33
    Warble

20 ročné dievča

@abeceda123 ja nevravím ze tiež občas neriešim hovadiny ale aby som sa zatazovala tým ci nejaký random typek kdesi na internete je 'fejk' alebo nie.. :) ži a nechaj žiť jak sa vraví
  34. 34
    Trevor1994

77 ročný ujo

vy co mu robite zle nejak? :D sak uz z toho IG vymazal fotku aj tie tri prispevky co tam mal (hehe)
  35. 35
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

@trevor1994 tebe to príde vtipné?
  36. 36
    Tvojdedo

hrá sa, že má 1 rok
    Poruba

@trevor1994 chudáčik asi sa zľakol že sme mu ho 'vypátrali' a začneme písať sledujúcim s akými kokotinami tu troluje.
  37. 37
    Wewo

26 ročný muž

ani kokot
  38. 38
    Montgomery

29 ročný muž

@34 on ho uz zmazal?:(((( tak sa zda ze po kokotferencik dnes umrie dalsia legenda birdzu
  39. 39
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

@obsession jj po tych nudes od Teba som uz uveril ze si to ty (love)
  40. 40
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@pubertslatinocelny :) dlha história ... (hehe)
  41. 41
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

@xxar3s Veď nech sa trochu oťuká... Vôbec to nevidím ako zlý nápad.
  42. 42
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    gopnik birdzu

@41 Navyše, sám by zistil či to je, alebo nie je pre neho.
  43. 43
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

https://data.whicdn.com/images/189337503/original.gif
  44. 44
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@xxar3s Ako tam nájsť sex? Mne sa nikdy ani to nepodarilo http://www.reactiongifs.com/r/mjfls.gif
  45. 45
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Aká fotka?Prečo som ju ešte nevidel? :D
  46. 46
    Majmarad

35 ročný ujo

@christiano_301 ženám nikdy neporozumieš, to si veľmi dobre pamätaj. je to osobitná kasta ľudí s osobitným premýšľaním a často je všetko so všetkým prepojené. Nemáš šancu!!! A tí, ktorí tvrdia, že ženám rozumejú, tak isto klamú :D

https://www.youtube.com/watch?v=SUmCRrKYwBQ
  47. 47
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Snáď ste všetci spokojní teda. Kto videl jeho fotky na IG, tak asi vie či je real či nie... a kto nie tak by mu to malo byť jedno...
  48. 49
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ja ze telenovela uz skoncila a oni natocili druhu seriu? :D

O nieco viac verim, ale nie o moc. Uz som si asi vazne vsugerovala, ze nesmiem byt tak naivna.
  49. 50
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nech je ale ako chce, tak sa ti podarilo nas tu skoro vsetkych uplne zmiast. Trochu ma to fascinuje.
  50. 51
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@antifunebracka nepodarilo? tak buď rád. Aspoň ťa nič neťahá v piatok večer do mesta aby si to skúšal znova, neminieš peniaze, nemrháš energiou a nebudeš si ničiť zdravie. Okrem toho neni o čo stáť.

@Teal nadvazovanie vzťahov s opačným pohlavým medzi ožratými ľuďmi ho nikam neposunie. ani nič nenaučí, len zbytočne minie peniaze a spozná povrchné falošné pizdy, ktoré mu pokazia mienku o ženách a potom aj k tým normálnym sa bude správať rovnako. Toto neni dobrá cesta.
  51. 52
    Alex458

22 ročné dievča

Je úplne jedno či je real či fejk, tak či tak rieši vždy len pičoviny.
  52. 53
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@xxar3s A kde nájsť tie normálne, bratku?
  53. 54
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@kaiserchief1
  54. 55
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@pubertslatinocelny hah dik a koľkí mu stále ešte aj napriek tomu neveria (:
  55. 56
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@kaiserchief1 čo.ti poviem, sú fakt takí neverní