Fórum pridal Christiano_301, 10. 11. 2019 09:54 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Veľmi zle som spal. Mám depku so včerajška.

0
Christiano_301

21 ročný chalan

O 23:15 som bol v posteli a o 23:30 som zaspal. Vstanem o 0:30 a až o 2:00 zaspal. Potom vstanem o 4:00 potom o 5:00 do 5:30 som bol hore a potom som vstal o 8:00. 5-6 hodín som spal, furt som bol hore. Spal som u starých rodičov kt neustále chodili von.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Môže aj to byt že som nespal doma na svojom posteli? Lebo mal som malo miesta a potom som roztiahol posteľ. Strašne sa cítim. Bojim sa.
  2. 2
    Surfrock89

30 ročný muž

Nerob zo seba obeť
  3. 3
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

ty zmätok, zle skončiš
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino ako zle?
  5. 5
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

V prípade ak máš problémy so spánkom aj doma tak to môže byť problém. Ak ale iba túto noc tak to bude len z nového miesta a postele.
  6. 6
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

ano moze to byt tym ze si nespal na svojom posteli
  7. 7
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marjy77 aký problém by to bol? Bola u nás návšteva tak ona spala v mojom posteli. Mimochodom bral som pól roka neurol, a už neberiem. Nič si nedávam večer. Ale včera sa dačo stalo a aj nad tým som rozmýšľal možno aj preto som ťažko zaspal a furt vstával na všelijaké picoviny
  8. 8
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Aj ja Christiano , aj ja. Presne ako ty.
  9. 9
    Campino

26 ročná žena

že ti najebem na tu tvoju prašinu
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino si daleko. Ale veľmi rád by som ta spoznal :)
  11. 11
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to nezajíma
  12. 12
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@christiano_301 z čoho mi vyplíva, že je to vec krátkodobá a nie dlhodobá, ten neurol si ale prestal brať už dávnejšie, nie? to by sa už nemalo tak prejavovať
  13. 13
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Kto sa boji nech nejde do lesa
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marjy77 áno. Už pól roka neberem neurol, a vôbec si nič nedávam pred spaním.
  15. 15
    Campino

26 ročná žena

Najprv spoznaj sam seba, az potom mna. Neboj, ak potom velmi tuzis, tak jedneho pekneho dna sa ti predstavim
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino prečo sa nechceš stretnúť? :)
  17. 17
    Marcello1111

31 ročný muž

Christiano!
    pomodlil si sa pred spaním?
    nepomodli..
    poďakoval si Bohu za všetko čo ti dal v ten deň
    nepoďakoval...
    modlil si sa aj za spásu svojej duše?
    nemodlil..
    modlil si za pokojný spánok?
    nemodlil...

no a ty sa čuduješ, že zle spávaš!
    a buď rád, že sa ti nič nesnívalo so strašidlami...

ja sa modlím a spím 8-10 h. ako bábátko...
    bez problém, bez tabletiek, vypočinutý vstávam do nového Božieho dňa...
  18. 18
    R4ptor

25 ročný muž

ok
  19. 19
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 nemodlím sa, ak mám byť úprimný. Viem, že si veľmi veriaci, aj ja som, a to nie len teraz som zistil, že si veriaci, ale už v predošlých čo si mi komentoval moje fóra :) modlím sa len v najťažších chvíľach, keď som na dne, keď som v depresii ako aj teraz, keď som sa veľmi sklamal, a podobne, ale chodím každú nedeľu do kostola, a sem-tam aj cez týždeň keď mám rannú zmenu.

Máš pravdu, nehovorím, že nemáš pravdu, máš vo všetkom pravdu. Sny mám niekedy strašne zlé, že potom na druhý deň ani neviem čia som.

Ja tiež spávam 7-8 hodín, len to sa mi niekedy stáva, že každú hodinu som bol hore stále na nejaké kroky a podobne. Bral som xanax 0,25-ku, keďže už teraz nemajú xanax, majú neurol 0,25 čo je to isté ako xanax. Bral som to pól roka cca dajme tomu, alebo rok, nie som si istý teraz, ale pól roka neberiem neurol, takže skúšal som to dať bokom, podarilo sa mi stále zaspať, nerozmýšľal som nad ničím, skúšal myslieť pozitívne.

Ešte čo by som dal ako dôvod na to, že som nevedel zaspať, je to, že včera som napísal bývalej, a hovorila, že mi dá šancu, a môžeme ísť von. Potešil som sa, že tiež tak si to myslí ako ja, že čo bolo v minulosti to už nezmeníme ale že dá mi šancu, a môžeme ísť von, a môžno to spolu skúsime. A práve na ňu som myslel, že aké bude naše stretnutie po roku čo sme sa nevideli. Aj toto môže byť dôvod toho, že som zle spával. A ešte ako tretie včera som mal taký smoliarsky deň, nič sa mi nepodarilo, ani zajsť na futbal k naším kde boli vonku hrať futbal, ani do dunajskej.

Som na dne dneska, ale skúšam to bez tabletiek to prekonať depresiu, poruchy spánku.
  20. 20
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@christiano_301 tak potom to nebude v tom
  21. 21
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marjy77 v čom v tom?
  22. 22
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@christiano_301 v tom neurole
  23. 23
    Marcello1111

31 ročný muž

@christiano_301
    Chris.
    daj Boha vo svojom živote na 1. miesto, lebo všetko ostatné je márnosť nad márnosť...tvoj život spočíva v tom, že žiješ pre všetko ostatné, čo je nepodstatné...
    peniaze, autá, frajerky, tvoja hlava pracuje bez prestávky a rieši iba tieto problémy...
    problémy, ktoré si navodzuješ sám, k čomu ti to všetko je, keď sa potom ani poriadne nevyspíš...
    zahoď všetko za seba, nenechaj sa unášať týmto svetom, ktorý ťa podrazí, kde sa dá...
    spoliehaj sa sám na seba a napísal si, že sa aj modlíš...popros Ježiša Krista a svojho anjela strážneho o pomoc, oni ti radi pomôžu, ide tu len a len o tú prosbu...
    veď poznáš tie slova, Kto prosí dostane, kto miluje, bude milovaný a kto klope, tomu bude otvorené...
    začni viac myslieť na Boha na svoju budúcnosť po smrti, tento život sa pominie v mihu oka...ukladaj si svoje poklady lásky v nebi...
    zameraj sa na svoju spásu, lebo všetko ostatné okolo teba je nepodstatné...a ty žiješ iba pre tieto veci, čo ťa potom obrovsky duševne zabíja...
    ty nutne potrebuješ niekoho, kto by ťa v týchto veciach vedel potiahnuť, poradiť ti, aby bol tvojim vzorom..
    tu je cesta záchrany, dovtedy sa snaž odpútať od všetkých nepodstatných veci, nemyslieť na to a presviedčať sám seba, že ty si stvorený pre večný život a nie pre tento zlý svet, ktorý ničí vedomé tvoju tvoju dušu, myseľ a lásku k Bohu...
    Boh ťa ochraňuj...
  24. 24
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marjy77 prečo by to bolo v neurole keď to neberiem pol roka
  25. 25
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@christiano_301 nechaj tak
  26. 26
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 presne ako hovoríš, furt dookola to riešim vzťahy, frajerky, autá, peniaze. Spolieham sa len na seba, aj v ťažších chvíľach, keďže nedá sa na nikoho spoľahnúť len sám na seba, kamarátov nemám. Viem o čom hovoríš, to mi hovorila aj moja mamina. Hej hej poznám to. To hovorí v jednej evanielium Ježiš Kristus. Ježiš to ani nespomeň že mám myslieť čo bude potom keď všetci odídeme, to ani nespomínaj, budem v väčšej depke.

Presne, lenže všetci ma sklamali v minulosti a už ťažko sa dôveruje v ľuďoch, ale dávam šancu ľuďom. Aj teba nech Boh ochraňuje :) len vieš, mám obavy, mám strach.
  27. 27
    Yoss

28 ročný muž

a nemyslel si na baby pred spánkom ?
  28. 28
    Christiano_301

21 ročný chalan

@yoss na bývalú som myslel s ktorou som včera písal
  29. 29
    Yoss

28 ročný muž

@christiano_301 tak to je jasné, to nemôžeš riešiť, potom to v tebe pulzuje a nemôžeš sa uvoľniť
  30. 30
    Tomas55555

24 ročný chalan

@christiano_301

Chris, pomodli sa večer pred spánkom a pros Boha o zdravie. Ak budeš Boha prosiť s vierou, stane sa.
  31. 31
    Vreskot000

32 ročný muž

@tomas55555 brat nežartuj prosím ťa. tento človek trpí ťažkou psychickou chorobou, len to, že ho ty nevidíš, si myslíš, že všetko je len naoko. Ja sa o takýchto ľudí starám, viem čo to všetko je, a je to beh na dlhé trate. psychickú chorobu nevyliečiš lusknutím prsta ani tým, že sa pomodlíš. Sú veci, ktoré buď prijmeš, a liečiš sa, alebo prepadneš depresiám ako tento náš priateľ, už si to uvedom. Utrpenia tohoto času nie sú hodny porovnávania sa s budúcou slávou, ktorá sa ma zjaviť. Azda to poznáš. Ale psychicku poruchu nevyliečiš prakticky nikdy. Pokiaľ s tým nepracuješ, nemáš starostlivosť o takýchto ľudí, tak si nevymýšľaj prosím ťa. Pán Boh zosiela niektoré utrpenia, za niektoré si môžeme sami, za niektoré nie. Psychického rázu aj áno aj nie. Pokiaľ človek od narodenia chronicky niečím trpí, tak pozri. Bude sa o neho niekto starať ústavnou liečbou. Ja sa takto starám o moju starú mamu, ktorá je pacient s agresívnou formou demencie. Prejavuje sa to tak, že rozpráva bludy, je agresívna, odmieta lieky, ktoré jej musím skryť do jedla, aby o tom nevidela, vykrikuje na ulici úplne hlúposti, máva halucinácie (že bola pri nej jej mama, ktorá realne, teda moja prastarka zomrela pred 51 rokmi). moja starká celý život verí v Boha, ale Pán Boh proste zosiela niečo takéto, a človek to má prijať. ano o zdravie prosiť treba a najmä s vierou. Ale Pán Boh nie je automat, že sa stane? Vo vašom spoločensve sa všetci zo všetkého uzdravili? to mi chceš povedať? To potom nie je viera, s niečím si si to pomýlil. Každý niečím prechádza a trpí. Ale je vyzretosť predovšetkým tvojho ducha (ak si schopný rozumovo rozmýšľať ešte) ako sa s tým vysporiadaš. Niekedy stačí zmena prostredia. Pokiaľ christiano je pravdepodobne na nejakom invalidnom dôchodku, je to pre psychickú poruchu, ktorou evidentne trpí. Psychickú chorobu nevyliečiš len tak. Verím, že Boh náš je najmocnejší, a dokáže všetko, ale isto nie tak, ako si to napísal ty.