Fórum pridal Kapuera, 14. 7. 2020 13:05 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vadilo by vam, ak by vas priatel fajcil travu? (raz za cas)

0
Kapuera

tvári sa, že má 3 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Pravdepodobne áno aj keď by som to nebrala ako nejakú vážnu vec
  2. 2
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

že si dá raz za čas trávu?

si to predstavujem tak že by si zapálila jointa dajme tomu raz,dva krát do mesiaca.. a čo je na tom? :D úplne v pohode by som si dal aj s nou

ale mne to nerobi väčšinou dobre čiže, by som si možno raz potiahol a stačilo by
  3. 3
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

až teraz vidím že je to orientované len pre ženy.. nevadí :D
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@2 asi tak aj ked teda mne to nerobilo nic len mi islo rozdrapit krk tak by som si asi nedal vobec :D
  5. 5
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

no, nepáčilo by sa mi to ale pravdepodobne by som to odtolerovala ak by nefajčil doma a nechodil domov úplne zhúlený
  6. 6
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

Keby si to dal raz za cas - akoze par x do roka s kamosmi, tak v pohode, so mnou si ju asi nikdy v zivote neda :D
  7. 7
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

keby to ostalo len pri tom, ze max parkrat do roka tak aj ked by som s tym nesuhlasila, by som bola ok, ze je to jeho vec.
    A stale by som mu davala sancu, ze s tym dostane rozum a s tym prestane sam od seba.
    Ale keby sa to nezlepsovalo, nechcel s tym prestat, keby to malo byt castejsie, bolo by to vidiet na nom ucinky, zmena spravania, ine drogy k tomu atd. by som povedala tak toto no way a cau
  8. 8
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Ak by to bolo častejšie ako raz za pár mesiacov, tak by mi to vadilo.
  9. 9
    Olii

27 ročná žena

Nvm čo je raz za čas ..podľa huličov je raz za čas keď sa 1 deň zo siedmych nezhulia :D
  10. 10
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Obvykle v nedeľu večer pred spaním, aby vedel zaspať... :) vôbec mi to nevadí.
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Záleží na tom, čo je to raz za čas a hlavne aké to má na konkrétneho človeka účinky :S
  12. 12
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

skor vadilo
  13. 13
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Ak by to raz za čas bolo raz do mesiaca tak by som nemala nič proti.

Už som však bola vo vzťahu kde sme obaja húlili denne (niekoľko krát) a to už nechcem nikdy.
  14. 14
    Rosiegrace

hrá sa, že má 0 rokov

ak by to robil rekreačne, zo zdravotných dôvodov a podobne, nevidím v tom žiaden problém, ak by si to vedel ustrážiť
  15. 15
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

Moj frajer si presne raz za cas da a asi mi to skor vadi ako nevadi ale beriem to ako jeho "nedokonalost" a nikdy by som proti tomu neprotestovala :D kym to zostane v tejto rovine ze obcas tak to proste tolerujem
  16. 16
    Daidalos

26 ročná žena

Nepáčilo by sa mi to, ale ci by to bol deal breaker by záviselo od viacero okolnosti
  17. 17
    Elmsi

12 ročné dievča

co je raz za cas :D ale asi nie
  18. 19
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Vadil by mi priateľ.
  19. 20
    Nicmanenapada

29 ročný muž