Fórum pridal Hatalama, 22. 5. 2020 09:03 do kategórie Matematika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vadí vám, že sú ešte zatvorené fitka?

0
Hatalama

24 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Chybaju mi to teraz namiesto vikendoveho cvičenia sa zabavam vikendovym popíjaním
  2. 3
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Jojo, chybaju mi kazdodenne fotky nacvicenych poz :D
  3. 4
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

som zvedavý na tie ich rebelske upchavania Bratislavy v pondelok ráno
  4. 5
    Palec223

28 ročný muž

aj ked ich otvoria tak s ruskom tam chodit nebudem
  5. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

tie by som prežila, ale chýbajú mi moje pole hodiny :/
  6. 7
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

Vadí mi, že sú zatvorené plavárne
  7. 8
    Darkestangel

24 ročné dievča
    neznam

Chodím von, na bike a mám aj tréningy vonku, ale fitko je fitko, chýba (a nie, neselfíčkujem sa tam s vypučenou riťou)
  8. 9
    Aquinius

23 ročný chalan

chápem že to štve majiteľov fitiek nakoľko im stojí biznis, ale..

táto situácia mnohým mohla otvoriť oči, že fitká sú (hlavne v peknom počasí) useless... teda aj keď je vonku škaredo si človek vie bez problémov zacvičiť doma s vlastnou váhou, prípade úplne random pomôckami, ale ísť von na nejaké ihrisko/preliezky je samozrejme ešte lepšie..

Koniec koncov je aj tak vlastná váha to najprirodzenejšie závažie, aké existuje. Honbou za esteticky vypracovaným telom skrze činky, či nebodaj anaboliká, si to telo len viac dojebete.
  9. 10
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

nooo chodila som pravidelne o fitka, ale pocas akranteny som si vytvorila dost funkcny trening....a odvykla som si... cize bude trvat nejaky ccas kym si zasa zvyknem chodit do fitka :D:D:D (v cesku mame uz otvorene fitka)
  10. 11
    Elkiller

28 ročný muž
    burkina faso

@aquinius -.-
  11. 12
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

V Česku sú otvorené už asi dva-tri týždne :D som spoko
  12. 13
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

@8 wtf sak zeleziarstva su tiez useless, srubovaky maju aj v Kauflande vpravo v stvrtom regali

A u mna podobne ako Lawey, mam rozplanovane domace workouty cca do konca jula a celkom sa z nich tesim takze som s tym osobne okej, aj ked logicke to nie je, pri tom vsetkom, co je otvorene.
  13. 14
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

chýba mi akurát tak jumping, ktorý ale keby sa otvorili fitká, tak skupinové cvičenia je málo pravdepodobné, že by ich povolili... a s rúškom si to neviem predstaviť keďže je to veľakrát problém udýchať aj bez neho... ale zistila som, že si viem plnohodnotne zacvičiť aj doma s vlastnou váhou alebo jednoručkami alebo zabehať, ísť na bicykel, prejsť sa, atď..
  14. 15
    Dannyd14

24 ročný chalan

Osobne nie, ale mohli by ich otvorit, kedze sa daju pripravit hygienicke opatrenia potrebne na ich prevadzku.
  15. 16
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Multifunkčnu mašinu na cvičenie, karimatku, hrazdu mám aj doma a všetko je to bezpečne zamknuté v dome v posilke. :D