Fórum pridal Forte, 17. 6. 2020 22:41 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

V com ste prehrali geneticky jackpot?

0
Forte

8 ročné dievča
som rada ze som tu

Inspiracia z fora od Pokeho, v skratke piste co z vasej telesnej schranky vyzaduje nadmernu starostlivost v porovnani so zvyskom populacie. Dufam ze to nepôsobi ako hnusne stazovacie sa negativisticke forum, len chcem vediet aj opacne :(
Odozva

Názory k téme

1. 1
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

mam hroznu plet, ziadne prsia, ked sa pozriem na veternik priberiem 2 kg, kucerave tvrde vlasy ktore si zehlim a hrozne zuby :D
  2. 2
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

že mám mega zlé trávenie a síce to každým rokom zlepšujem a zlepšujem, stále je to nahovno :/
  3. 3
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

Ja zacnem: svoj jackpot som prehrala pri zuboch ktore mam male, tenke a vpredu krive aj napriek rokom nosenia strojceka a neviem ani ci si tam niekedy budem moct dat fazety nakolko sa mi bez nosenia tej "neviditelnej" chujoviny stale hybu. Druhy jackpot prehrala moja plet ktoru musim VELMI CASTO zbavovat ciernych bodiek a v obdobi cca od maja do oktobra sa kazde rano budim so ksichtom ktory vyzera ako obliaty olejom.
  4. 4
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

to bude jak v cakarni u lekara ked sa dochodci stazuju.. daltonizmus, wpw syndrom, nealergicka rinitida, lezie na mozgu (10 kusov)... :D
  5. 5
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

@h8u @poke ach, skoro by som zabudla tiez nemam vobec prsia a mam zle travenie, toto forum bude asi dost obsiahlejsie ako to predosle :D
  6. 6
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

@patrixo presne o to mi islo, pridaj sa !
  7. 7
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Tak v prvom rade postava a sklon k priberaniu, všetci sú u nás v rodine tlstí skoro, celkovo otrasné rozloženie tukov - skoro žiaden zadok , ale tuk sa mi ukladá do brucha a chrbta...
    Z otcovej strany psychické problémy.

Nehovoriac o tom čo ma (zatiaľ) nezasiahlo... Babka pochádzala zo 6 detí, všetci vrátane nej zomreli na rakovinu, celá mamina strana rodiny má cukrovku už od mladého veku.
  8. 8
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

skurvene siroke plecia, akoze fakt, mam sirsie plecia podla mna ako olympijsky plavec

na jednej strane ako vyhru mam huste vlasy, na druhej strane to znamena, ze mam aj huste tmave rychlo rastuce chlpy VSADE

klby mi nedrzia na svojich miestach, mam uvolnene vazy v oboch kolenach a v jednom clenku (to aj moja manka ma od malicka s tym problem)

neviem matiku a vseobecne prirodne vedy, vsetci su/boli u nas doma ucitelia a moja hlava nevie pochopit matiku (asi by vedela, keby som sa ju ucila ale no... je to genetika) :D

a mam velku hlavu a chcela by som mat o 10 cm menej :D

9. 9
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

a hej zuby, odjakživa som mal samé kazy a rodičia mi za to minuli viac než kičurová schránka. Našťastie už sa to dosť zmiernilo, ale stále nie sú v najlepšej kondícii

A mám úplne zvláštnu postavu a nie je "mužská" ale androgénna? :D ešte s tou výškou, som strašne disproporčný, ešte trocha skinny fat takže je to až komické :D. Ešte som nevidel človeka s takou postavou ale dlhý čas som mal z toho mega znížené sebavedomie a jeden čas kvôli tomu ani nechcel vyjsť v lete von, lebo som sa necítil dobre. Nejak mi to poslednú dobu začalo byť jedno, ale meh, ja mám pocit že v tomto vyhrala väčšina ľudí :D
  10. 10
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Chlpy! :,(
    A dosť mi vadí moja výška, chcela by som byť tak o 15 cm nižšia...
  11. 11
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Vo vsetkom (thumbs) (grc)
  12. 12
    Dreyjir

hrá sa, že má 0 rokov
    [smutná]

:(
  13. 13
    Illusion0

24 ročné dievča

Velmi male zuby a celkom sa mi aj kazia, aj ked sa o ne staram. A velmi lamave nechty. A mohla by som mat o nieco plnsie pery, ale to nie je zas az taka tragedia. :D
  14. 14
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

pomaly metabolizmus, priberanie, zubne kazy, opuchanie noh
    na druhu stranu mam dobru imunitu, vlasy, nechty, pery, prsia a zadok :D
  15. 15
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Top 3.
    1. Pomaly žiadne lýtka, robím čo môžem..
    2. Menej invazívne obočie by bolo fajn..
    3. Len ťažko udržím optimálnu váhu, hneď chudnem.
  16. 16
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

všetko čo platí pri vtipoch o inceste

no ale asi ma najviac serie predkus a tým, že mi narástli osmičky ho ešte viac zvýraznili a poslali tak 6 rokov nočného a 4 roky fixného strojčeka do prdele... toľko bolesti a peňazí pre nič :D
  17. 17
    Papver

24 ročné dievča

Mám príliš chudé ruky a nechutne tenké zápästia a asi do 19tich som si kvôli tomu vždy obliekala len veci s dlhými rukávmi, pretože som sa na svoje ruky nemohla dívať a cítila sa hrozne slabo a zraniteľne pred každým.
  18. 18
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Podľa mňa ste všetci pekní, ľudia. (love)
  19. 19
    Bebekex

26 ročná žena

my time to shine!

kde zacat
    mam malo vlasov a riedke,ale zaroven chlpy mi rastu mega rychlo
    mam velmi suchu plet
    zle zuby,kazive
    kozy neratam,lebo s tym nic nenarobim a starostlivostou sa nezvacsia zazracne :D
    som prilis vysoka a mam prilis dlhe koncatiny,tazko sa mi nabera svalstvo,ale zaroven mam celulitidu a strie
    mam haluxy, mam pupaciky na ramenach (na ktore pomaha iba slnko a morska voda)
    to by aj stacilo :D
    ale o vsetko sa vzorne staram,aby som mohla byt pohladna

jaj a mam 2 potravinove intolerancie aj hormonalnu poruchu,ale myslim si,ze som sa to vsetko naucila celkom slusne menezovat. podla mna si zasluzim medajlu dpc :D
  20. 20
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Super téma, aspoň sa môžem posťažovať a opustiť (hehe)

Takže čo ma asi najviac serie sú zuby, pomaly každý mám už zaplombovaný, odmalička mám zvýšenú kazivosť zubov + som sa v mladom veku/detstve o ne vôbec nestarala čo im ešte viac uškodilo a to ma velmi mrzí. Okrem toho som nosila dlho aj strojček ale aj tak to nedopadlo moc dobre a zuby mám rovné tak na 90%. A tiež ich nemám ani moc biele...

Ďalšia vec čo ma strašne serie a mám z toho mega komplexy je krivá chrbtica - skolióza. Keď som oblečená tak to vidno nie je ale inak hej, plus mám k tomu ešte aj úplne asymetrické rebrá teda lavú stranu inú ako pravú.

Strie aj keď som nikdy nemala nadváhu. Ale to má asi každá druhá žena tuším.

A na záver čo mám ale že úplne ale úplne v prdeli je zdravie. Mám roztrúsenú sklerózu a k tomu asi netreba už nič viac dodávať.
  21. 21
    Wewo

27 ročný muž

mam strasne siroku panvu, mohol by som s nou rodit deti.
  22. 22
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Akože vypisovať všetky moje nedokonalosti sa mi tu nechce ale ak je niečo čo som nevyhrala geneticky tak to bude asi to že mám prsia ako po 7 deťoch tak to mi vadí dosť nie len z estetického ale hlavne praktického hľadiska..a začínam mať zhrbený chrbát ako mama takže s tým musím niečo spraviť kým môžem :-/
  23. 23
    Misfit44

15 ročný chalan

cela som nesymetricka a mam na pejcu vlasy (thumbs)
  24. 24
    Subarnica

23 ročné dievča

Výborné fórum!
    Mám hlúpu pleť, často sa mi zvyknú robiť vyrážky ALE keď sa mi už spraví tak potom mám aspoň 2 týždne na tom mieste fľak ktorý nie a nie sa zahojiť a vyblednúť
    Tiež mám sklon priberať, tuk sa mi ukladá do drevorubačských rúk, brucha a do vnútorných stehien ktoré sa mi v lete celkom dosť čúchajú
    Vlasy mám riedšie, spľasnuté, masniace sa tak že ich musím každý druhý deň umývať ale samozrejme to nebráni rastu tmavých chlpov nad perou a na bruchu.
    Mám škaredé prsty, úplne také krátke, tučnejšie ugh
  25. 25
    Yoss

29 ročný muž

Asi vo vsetkom okrem vlasov a chodidiel.
  26. 26
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@forte no ved som napisal
  27. 27
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Je zaujímavé, že ľudia vidia na sebe oveľa viac nedostatkov, než ostatní. Aj keby ich skúmali lupou, tak to neberú tak vážne, ako keby to mali na sebe. Sranda.

A ja - chlpy.

Mohla by som sa posťažovať aj na to, že som tlstá, že mám široký chrbát, asymetrickú tvár, ale to je v pohode.

Chlpy nie.
  28. 28
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

večne mám problémy so zubami, malé prsia, malé boky, veľký nos, široké chodidlá :D
  29. 29
    Danerine

22 ročné dievča

Kazive zuby, celkom riedke vlasy, ktore nedrzia v ziadnom zmysluplnom ucese, aknozna plet vacsinu zivota (posledne roky sa celkom ukludnila ale stale nic moc), hormonalne problemy a VELMI nepravidelny cyklus a este asi chlpy :D a na jedno ucho moc nepocujem, ale to neni genetika, to sa len stazujem :D
  30. 30
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Jo a úplne som zabudla, že zle vidím do diaľky, mám aj slabé dioptrie ale to sa mi zhoršilo len za posledných pár rokov inak som celý život videla dobre ale to je asi následok choroby.
  31. 31
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

v tom ze priberam, musim sa drzat vkuse na uzde ... to mi asi najviac vadi
    teraz som zase nabrala a citim sa hnusne

vlasy mi boli dane pekne a huste ale neustalym farbenim ich likvidujem. a inak ja sa citim cela ako prehra :,(
  32. 32
    Fukaj

8 ročný chlapec

Vo vlasoch, pekne, huste, cierne. Ale tolko vlasovych virov? Ci ako sa to vola, ze sa to neda udrzat v ziadnej polohe. AA taktiez asi s velkym zidovskym nosom..
  33. 33
    Coleshepter

24 ročné dievča
    so basic.

lol kde začať - mastná pleť, mastné vlasy jemné a riedke ako bábätko (to povedala kožná), strašná pleť s veľkými pórmi, slabý zrak, zuby, ktoré vraj by strojček len viac pokazil, ryhovitý jazyk, zlé trávenie, objemová asymetria na prsiach, veľmi bolestivá menštruácia a oligomenorea čo musím riešiť HAK, a keď k tomu pridám ešte depresie a stavy úzkosti, sociofóbiu a strach z telefonovania, tak genetický jackpot som veruže nevyhrala
  34. 34
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Asi najhoršia prehra je atopicky ekzem, to je fakt chujovina, potom mam riedke vlasy aj napriek ultra snahám ich mať pekné a ešte nie som spokojná so zubami :D
  35. 35
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Som nizka a mam velinkansku lebku a celkovo kostru (nieze tazke kosti, ja chapem, ze som tlsta, ale mam objektivne siroke plecia/chrbat/nohy/hlavu), velmi mastnu plet a vlasy (neviem po kom), nic nevidim, mam velmi skarede prsia a este mam asi aj zly pomer dlzky laktovej a vretennej kosti, vdaka ktoremu si dokazem poranit zapastia napriklad pri otacani klucom v zamku :D
  36. 36
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Ale akoze aj dobre veci mam niektore :D
  37. 37
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

pokazené oči
    mastná pleť, vyrážky, mám pocit, že som sa s tým od puberty nikam neposunula (ofc závisí to aj od fázy cyklu, cez PMS je to najväčšia hrôza :D)
    vlasy by som privítala trocha hustejšie
    malé prsia
    skolióza
  38. 38
    Saddath

23 ročné dievča

Alergie, na vsetky pele prach, postione ma komar a uz sa dusim, o vcelach nehovorim, to keby nemam pri sebe liek tak sa zadusim. Hrozne travenie a metabolizmus, dokazem jest ovocie a zeleninu z ineho mi je zle. Aj z toho ovocia dokazem pribrat 10 kil. Od 4 rokov stitna zlaza a neustale hormonalno kramove problemy. To je vsetko. Mimo toho ma hmyzy miluju, aj ked pijrm repelent mam neustale kliesta a uz som prekonala boreliozu.... Hrozne citlive oci a mocove cesty. Pomaha na to prilis sa nesledovat a starat sa o seba kazdy den. Ale ked zanedbam stravu na dva dni uz to na sebe citom ze mi je napicu.
  39. 39
    Saddath

23 ročné dievča

Plus som prilis vysoka na zenu, neviem si kupit nohavice a nemozem nosit opatky. Som vyssia ako vacsina chlapov ptm :D
  40. 41
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles™ influencer birdzu

Som sklamany, ze tu neni nic o chrupavke a stehnach :/

Ale inak toto forum je zlata bana pre baby, strasne rady sa riesite (a samozrejme 90 % z toho su uplne fitkivne veci ci banality), nepochopim nikdy tieto vase skony asi :DDDD
  41. 42
    Atropos

31 ročný muž

Baby čo vám šibe všetkým veď malé prsia sú super (letim)
  42. 43
    Mnichovcan

25 ročný muž
    Nemecko

Koľko ľudí tu píše problémy so zubami a jaj mám pocit že stretávam ľudí ktorý majú také tie dokonale :D a že som jediný kto má nahovno . :D asi žijem na inej planéte ako ľudia z birdzu.
  43. 44
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

malé pery :(
    hrubé obočie (keby som ich nezačala trhať tak som čistý Brežnev)
    a za zvyšok zlého si môžem sama :D
  44. 45
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Prsia mi rástli smerom do chrbta, mám citlivú pleť a nepomohla ani dospelosť, ani pôrod, a som farboslepá :D
  45. 46
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Nepekný tvar pŕs
    Nesúmerný ksicht
    Riedke suché vlasy, ktoré nonstop padajú
    Lámavé nechty
    Pomerne veľa tuku sa mi uložilo do paží
    Žiadne obočie
  46. 47
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

pomalý metabolizmus, predčasná puberta a krámy už v 10, kazivé zuby, hrubé obočie, hrubé lýtka a športová drevenosť, afty približne 2x za mesiac, donedávna to bol aj srdcový šelest a dosť schizofrenická imunita (buď málo alebo až moc), ale toto sa už rieši a je to celkom OK ....a zdedila som negatívne Rh, čo pre ženu nie je moc výhra :D
  47. 48
    Openmindedfreak

30 ročný muž

nízky vzrast, malý penis, akurát neviem po kom som to zdedil... jo a ešte mám asi intoleranciu na alkohol, býva mi kurva hrozne napiču, a ešte som stále nasraný na všetko a na všetkých :D
  48. 49
    Annyejnji

22 ročné dievča

kazia sa mi zuby, nech robim cokolvek
    ked zerem, priberam a uklada sa to do bokov a stehien ._.
    vlasy mi nerastu a nehrubnu ani za frasa ._.
  49. 50
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Mam krive spodne zuby, velky pupok, sedive vlasy a domrdane klby.
  50. 51
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Chlpatá som..húsky paaasiem! :D
    Mám zníženú funkčnosť štítnej žľazy.
    Ksicht mám vyhádzaný ako pubiška a keby neužívam HAK, tak aj plecia by som mala riadne jebákové :-/
    A o mojich prsiach je škoda sa vyjadrovať..to, že sú malé je ok, ale to ako vyzerajú..........