Fórum pridal Ucitelka, 21. 9. 2020 23:12 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

V akom stave máš chrup?

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Oiquell77

28 ročný muž

2 mam vyrazene a 2 vytrhnute. Vacsinu zubov mam poobijanu a niektore par krat opravovane.
  2. 2
    Bebekex

27 ročná žena

pravednes som bola na dentalnej hygiene a dostala som zdzuba :/ mala som vela kamena
  3. 3
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

4 ale bez žiadneho trvania zubu, tak som hlasovala za 3.
  4. 4
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Tak podla popisu niečo medzi 2 a 3 ... ale tak ešte by som mal chodiť k zubarovi... lebo len 1 zo 4 mi spravila čo mi našla než vypukla korona...
  5. 5
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

A teda ďasná mi nikdy nekrvacali, ale vraj su zapálene či čo :/
  6. 6
    Robin

23 ročný chalan

Ked bude Birdz fungovat za takych 30 rokov.... to tu bude cista geriatria... same fora tohoto typu
  7. 7
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Mám zaplombovane už snáď všetky zuby ale nervy mi neťahali ešte pokiaľ viem
    A keďže ma prestalo baviť že mi každý rok dala 4 termíny na kazy ktoré tam mám len "možno" tak ich radšej spraví už druhý rok nemám ani preventívku ..zatiaľ som ok *klop klop*
    Ale ešte by som si mala dať vyrezať osmičky len akosi nebolo kedy :-S
  8. 8
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Mizeria mal by som sa zas objednat
  9. 9
    Waagbistritz69

27 ročný muž
    גאָלעס

@robin Neboj sa, nebude :D
  10. 10
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Ale akoze aj napriek tomu mi trhali 3 zuby.. ale vsetko tie svinske osmicky :D
  11. 11
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

v druhom
  12. 12
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Nic moc. Rozpadaju sa mi post-komunisticke cierne blomby, krvacaju dasna (ale to zvycajne cistenie ultrazvukom vyriesi aspon na par mesiacov), osmicky nevedia prerezat dasna atd.
  13. 13
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

mám 3 vytrhnuté a nie sú to osmičky, tie ani nemám, 2 sa len tlačia a potom asi 6 blomb, toho roku sa stal zázrak,lebo mi zubárka na preventívke konečne nič nenašla
  14. 14
    Sechs

28 ročný muž
    allow access to my location?

Odhliadnuc od strojčeka, ktorý som mal nainštalovaný na pomedzí ZŠ a SŠ som chvalabohu nikdy nemal problém so zubami. Mám jednu drobnú plombu a na predných zuboch mierne popraskanú sklovinu.
  15. 15
    Likju

25 ročný muž

Tak kazy to má skoro každý, mám 4 zuby vytrhnuté, chcem dať implantáty, mal som 2 zuby zlomené, robili mi resekciu koreňového hrotu, endodonciu, no a mám vykrivené na spodku, aj by som to dal vyrovnať ak by sa dalo.
  16. 16
    Zahi

29 ročný muž
    Turzovka

nez by som to opisoval, je jednoduchsie pozriet fotku co mam v albume
  17. 17
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

V pohode, ibaže predošlý zubár mi neurobil poriadne dva zuby kde som mala kazy a nakoniec nový zubár musel robiť aj vyberanie nervov/čistenie kanálikov a pod lebo už som to tam mala pekne dojebane za tie roky :D
    Plus mi chýbajú 4 zuby (:
  18. 18
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

@17
    A vlastne ešte mám 4ky zuby krivé takže chcem Invisalign lenže som si furt nenašla dostatok času na to
  19. 19
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

2 zuby vonku a dve endodoncie (thumbs)

a potom plno malych kazov
  20. 20
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

O mesiac to bude 1. Pred mesiacom to bolo 1*, lebo som nevedela o tých kazoch. Teda vlastne skoro 1*, jednu plombu som mala. Ale nič iné.
  21. 21
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Inak wtf moznost "dobry, krvacajuce dasna, vybrate nervy"
    CO JE NA TOM DOBRE PREBOHA?!
  22. 22
    Kerrang

28 ročný muž

Teraz v pohode, no pri predošlom zubárovi to bola čistá katastrofa ...hrozne fušoval zuby, čo aj terajší zubár mi pomáha dať pomaly do poriadku, aby som nemal problémy, lebo by som mal kazov milión 500 a plno blomb ...kkt, plombu tak tam mi tam zacapkal, že ďalší zub z tej tesnoty chytal kaz, čo sa zistilo pri predošlej prehliadke, že je v neporiadku ...hrozne hromžím na toho predošlého zubára ...som strašne rád, že som odišiel a cítim, že to bolo veľmi dobré rozhodnutie ...teraz celkovo so zubami s novým zubárom nemám žiadne problémy
  23. 23
    Vreskot000

33 ročný muž

dnes som akurát na prehliadke bol po roku, a pojdem ešte o tyžden či kedy. vyberali mi nerv zo zubu, cely rád som bol lebo dosť už bolel
  24. 24
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Ja mám jeden zub vytrhnutý a asi 2 malé zaplombované kazy.