« Zdravie

Fórum pridal Passko, 23. júl 2012, ďalšie jeho diskusie »

Už vyše dvoch týždňoch mám bolesti na pravem boku tela.

Passko
passko, 22 ročný chalan, Mauacky, 23. júl 2012

Neviem poriadne z čoho.. Hlavne pri kašli (buď pľúca abo sval abo dačo iné neviem).. A neska sa mi stala taká vec normálne mi tam niečo puklo.Odvtedy sa nemôžem poriadne nadýchnuť a na nohy sa postaviť s veľkou námahou a chodenie ani nehovorím. Ledva som došiel z ba dom.. A vôbec neviem ako to napraviť aby to puklo znovu abo odpuklo aby bolo všetko tak-dajako fajn. Bojím sa že zajtra ani nevstanem ak to bude takto. Nestalo sa to niekomu niečo podobné.. skúsenosti ja neviem porazí ma.

0 Zareaguj!
Zeriavka
zeriavka, 22 ročné dievča, ako vždy zasnenáá.... :), 23. júl 2012

slepé črevo?

1 Zareaguj!
Zeriavka
zeriavka, 22 ročné dievča, ako vždy zasnenáá.... :), 23. júl 2012

a prečo nejdeš k lekárovi?

2 Zareaguj!
Sugy1
sugy1, 20 ročný chalan, San Piego, 23. júl 2012

k doktorovi, rozhodne.

3 Zareaguj!
Kacenka0331
kacenka0331, 20 ročné dievča, Fort william, 23. júl 2012

nemas zlomene rebro? to sa mi zda take najviac vhodne...prechladnutie to nebude

4 Zareaguj!
Creeson
creeson, 19 ročný chalan, Košice, 23. júl 2012

Hmmm... no odporúčam lekára, može byť niečo s bránicou alebo hrudným košom.

5 Zareaguj!
Passko

@zeriavka dobrá otázka.. stalo sa a čo mi vravela že tá bolesť je akokeby z toho kašľa že ako mám ten ťažký a skoro pravidelný kašeľ tak sa to namáha tak kvôli temu.. preto ma to bolí.. to by nebol problém som si na to už zvykol ale tá blbosť stým puknutím neviem. a slepák asi nie bol sem nedávno na gastro a nič a črevo nepuká.
@kacenka0331 rebro? to by som asi ináč vypadal. asi by som teraz nepísal toto fórum ale ležal dakde v Lamači.. dobre a keby áno ako si ho mám napraviť?

6 Zareaguj!
Passko

@kacenka0331 a prechladnutie nie, mám dačo podobné ale to je jedno, sezóne

7 Zareaguj!
Kacenka0331
kacenka0331, 20 ročné dievča, Fort william, 23. júl 2012

jednoznacne k doktorovi s tym...on ti pomoze najlepsie, ja mam sice celu rodinu doktorsku, no takto ti nepomozem, a su ludia ktori ani nevedeli ze mali prasknute rebro, nemusi to vzdy tak velmi boliet, staci ze mali trochu puknute...tazke je to takto na dialku

8 Zareaguj!
Passko

@kacenka0331 aha. dakujem.. aspon mam aku taku predstavu ale neviem z coho by sa mi nalomilo rebro a ja nemam sklon k sebatyraniu. ani som sa nikam neudrel aspon myslim. iba sa modlim aby mi to vydrzalo do piatku v pohode potom nech aj umieram..

9 Zareaguj!
Idiotproof
idiotproof, 29 ročná žena, tehlová cestička, 23. júl 2012

ak by ti prasklo slepe crevo, uz by si bol davno mrtvy.. tiez to vidim skor na prasknute rebro alebo natiahnute/pretrhnute svalstvo..
kazdopadne tu ti s tym nikto nepomoze

10 Zareaguj!
Passko

@idoitproof viem že slepé črevo nie, také šťastie nemám.. ale ne, je jedno.. ale máš pravdu a asi ani nikde inde

11 Zareaguj!
Bebubi
bebubi, 18 ročné dievča, oceán hmyzu!!!, 23. júl 2012

máš slepé črevo a hotovo! Hehe

12 Zareaguj!
Lx
lx, 24 ročný chalan, Japonsko, 23. júl 2012

Ja na tvojom mieste idem k lekarovi.

Ale 2x som mal nieco podobne. U lekara som nebol, nebolo to nic vazne (po par dnoch to preslo), podla mna som mal nieco s medzirebrovymi svalmi. Bud boli presilene alebo natiahnute. Ale zaboha neviem ako sa mi to stalo. Zlomene som to isto nemal, to by som si pamatal ako k tomu doslo.
No poviem ti, ze dost to bolelo. Proste rano som sa zobudil a riadna bolest medzi rebrami. Nemohol som sa zhlboka nadychnut, zakaslat uz vobec nie a tiez sa mi blbo chodilo. Prve 2 dva dni boli najhorsie, potom sa to postupne zlepsovalo. Preslo to samo, nic som si na to nedaval.

13 Zareaguj!
Passko
passko, 22 ročný chalan, Mauacky, 24. júl 2012

@lx temuto neverim ze mi to prejde len tak zo dna na den. Mozno to je pruh ja neviem. Ale priznaky by sedeli

14 Zareaguj!
Mygate
mygate, tvári sa, že má 7 rokov, trollhunter, 24. júl 2012

@passko pruh napadlo aj mna,ale to by bolo asi aj vidno..nezdvihal si cosi?tazke?

15 Zareaguj!
Passko
passko, 22 ročný chalan, Mauacky, 24. júl 2012

@mygate nic tazke iba manipulacia s 260kilovym sudom ale to by sa prejavilo skor a nie po 5hodinach.

16 Zareaguj!
Xenomorph
xenomorph, 24 ročný chalan, -, 29. júl 2012

@passko mne sa stalo toto: » en.wikipedia.org/wiki/Precordial_catch_syndrom...
ale neviem, ci to bude tvoj pripad, aj ked je tam puknutie

17 Zareaguj!
Passko
passko, 22 ročný chalan, Mauacky, 29. júl 2012

@xenomorph diky ale ja som mal tu bolest najprv na pravej strane a potom na lavej. a zistilo sa ze mam aj na lavej strane srdca vplyvom tohoto zvacsene srdce.. a pluca dojebane.. to je v pohode

18 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

18reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist