Fórum pridal Christiano_301, 18. 11. 2019 13:34 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Urobil som chybu že som počúval rodičov?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Zobral som auto na leasing. Akontáciu dám. Pýtajú sa ma doma rodičia či máš toľko peňazí na akontáciu. To akože ma to tak nasralo prečo by som nemal, keď nemám tak si nezoberiem auto na leasing. Že nieže na ich krku ostane leasing
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Neska ma tak vytočili že nieže na nich ostane mesačná splátka a podobne. Tak na kerú picu som išiel zobrať auto na leasing? Keď nebodaj ostanem bez peňazí tak od koho si vypýtam peniaze? Že môžem stratiť robotu a podobne, a teraz nato došli akože?
    To iste hovorili v robote, že čo keď stratím nebodaj robotu rodičia mi budú vedieť splácať leasing? Chceli dobre ale rodičia chceli mi dobre. V banke mi tiež hovorili že nech nejdem na leasing nech si zoberiem 11 tisíc EUR pôžičku a mesačná splátka 250-300€ na 3-4 roky. Že by mi tie peniaze ostali čo teraz dám na akontáciu.

Teraz mám strach lebo mi povedali doma že nieže oni budú splácať môj leasing.
  2. 2
    Christiano_301

21 ročný chalan

A teraz dá sa tak povedať že mi neostalo veľa peňazí. Z výplaty 700€ budem mat 500€. Takto keď by som zobral pôžičku by som mal čo mám našetrené a ešte + peniaze. Strach mám od toho keď nebodaj nebudem vedieť splácať auto tak mi rodičia nepomôžu. Jezisi strašne sa cítim. Mám strach.
  3. 3
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

:D :D
    hej, všetci ti hovorili, aj tu, aby si si nebral leasing a ešte aj v banke ti poradili, nech si radšej pôžičku zoberieš a ty si aj tak hlupák po svojom urobíš, tak načo nás tu furt tým otravuješ? :D
    a neviem načo ti je nové auto, ked si ledva do roboty začal chodiť :D
  4. 4
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

nezaspin si potahy krvavym spermium
  5. 5
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

boze ty si tupelo

do siedmych dni mozes odstupit od zmluvy tusim, tak ked sa tak bojis, vrat auto :D
  6. 6
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

A vieš čo... Hej.
  7. 7
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ved si ich vlastne nepocuval, nie? Ci?

Pozri, si dospely muz, takze rob podla vlastneho najlepsieho uvazenia:)
  8. 8
    Subarnica

23 ročné dievča

Povedali ti že čo ak stratíš robotu, či to máš premyslené.. a ty sa tváril že máš a hneval si sa na nich že ťa spochybňujú.
    A teraz sa pýtaš sám seba že čo ak stratíš robotu ako to budeš splácať.. a bojíš sa..

Ozaj si tĺk
  9. 9
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

Mať tak tvoj život :D
  10. 10
    Tomtoylc

27 ročný muž

@azizi dospely muz ? really ?
  11. 11
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@tomtoylc No tak podľa veku hej
  12. 12
    Tomtoylc

27 ročný muž

@azizi jednak ten vek nemusí odpovedať (ja tiež nemám 0 (: ) a druhá vec ... z toho čo tu píše od začiatku mi teda fakt nepripadá ako dospelý
  13. 13
    Yoss

28 ročný muž

Nové auto a už je o tretinu lacnejšie, hneď ako si ho kúpil, to po prvé, po druhé čakaj, že najneskôr za 2-3 roky ti začnú odchádzať súčiastky, lebo tak sa teraz vyrába kamarát, auto nie je lacný špás, budeš musieť makať !
  14. 14
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to nezajíma..
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

Lenže viete nechcel som ísť za svojou hlavou keď tomu moc nerozumiem. V banke aj v robote mi jasne povedali že leasing je lepší než pôžička. Áno som dospelý človek ale keď tomu nerozumiem musel som počúvať rodičov.

Teraz zas to hovoria rodičia že čo keď nebodaj stratím robotu z čoho to budem splácať. To akože teraz nato došli? Mohol som ísť cez banku lebo mi jasne povedali aj v banke aj priatelia že na leasing neni dobre kúpiť auto.

Nebudem už nič zrušiť. V najhoršom prípade nájdem robotu aj cez víkend aby som mal vyšší plat na mesiac. Mám obavy lebo teraz som neni kľudný lebo viete teraz toto mi povedali že čo keď stratím robotu nebudem mat peniaze atd. Msm strach no. Neni to jednoduché. Zrušiť to už nebudem ale uvidíme ako to bude celé. Stále som išiel za svojim teraz som počúval rodičov, uvidíme ako to dopadne, verím že dobre a budem vedieť to splácať
  16. 16
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

boha, toľko komentov, som nečakala po tom jeho poslednom fore :D
    otazka, tak je lepšie leasing ako požička, alebo neni? :D sam sebe odporuješ, kako, zamotavaš sa, dokonca v jednom prispevku :D mal by si si dať ban nech je tu kľud
  17. 19
    Majky538

25 ročný muž

Jasne ze je leasing lepsi, pozicku by preplatil...

Mas auto na leasing, v podstate nie si majitel toho auta. Majitelom je leasingovka. Ak sa opozdis, dostanes pokutu, potom ti auto zoberu. Jednoduche...

Minimalne, ake auto to je ? :)
  18. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majky538 KIA Rio