Fórum pridal Christiano_301, 21. 8. 2019 08:07 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Triedna čerta namaľovala na stenu

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Včera som volal s triednou, či pôjdem na skúšku. Hovorím nie, nevedel som vybaviť voľno. Že si to mám rozmyslieť. Že bez maturity akú prácu budem mat. Že čo keď moju firmu zrušia, alebo že nás prepustia. No a už neska počujem nečakanú správu čo sa klebetí
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Klebetí sa že našu linku majú zrušiť a všetkých prepustiť. Prídu 100 Srbov a 50-100 so sociálky. No keď sa toto stane, mna jebne prisaham. Samozrejme môže to byt celé len klebety
  2. 2
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

omg tahaj na tu skusku
  3. 3
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

Rozhodne choď na skúšku!
  4. 4
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Mi chceš povedať, že sme včera zbytočne premárnili svoj hlas na tú najnudnejšiu odpoveď, len aby som ti dobre poradil, a ty to máš piči???
    Vypadni zmaturovať, ty babrák.
  5. 5
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Xanax alebo rakovina
  6. 6
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Takto nicit skolsky majetok malovanim certa na stenu, v jej veku by som uz cakal trosku ine uvazovanie...
  7. 7
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

A tehotny si nen?
  8. 8
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

Aká náhoda, som myslel že to sa len v telke može stať
  9. 9
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Rozmýšľaj logicky - chceš sa trepať na nejakú maturitu, ktorá je v dnešnej dobe úplne zbytočná a ktorú aj tak nedáš? Abo radšej robiť slušnú poctivú prácu za dobrý plat? Nehovoriac o tom, že liederka by ťa aj tak prepustila, ak by si dnes nenastúpil
  10. 10
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Neboj, ak si šikovný a pracovitý, bude sa ti dobre vodiť aj bez toho papiera. Napríklad môj sused robí v automobilke, celkom dobre tam zarobí, a tiež nemá maturitu. Keby ju mal, zrejme tiež robí v tej automobilke, v ničom by sa nemal lepšie ani horšie, bol by natom asi rovnako ako je. Iba ak si ju chceš pre svoj dobrý pocit urobiť, ale nemusíš sa báť že bez nej zomrieš od hladu.
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka veď práve. Ale vraj prepustia celu naši linku lebo sme najhorší a nevieme výrobky plán. Prídu 100 Srbov a 50 čiernych :)
  12. 12
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler vieš áno máš pravdu lenže neni to take jednoduché že neska som mal ísť na skúšku tak by ma vyjebala šéfka. A keď naozaj prepustia ľudí z našej linky tak ma jebne prisaham. Vtedy to budem ľutovať že som nešiel na skúšku Neska. Triedna hovorila včera že čo keď sa rozpadne nasa firma že nebude kto robiť. A už sa to hovorí. Keď sa to nedajbože stane, mna jebne prisaham bohu. V mojom okoli 700€ nezarobim v čistom. 650€ len. A keď chcem 700€ v čistom tak bud to Trnavy by som mal ísť alebo do Bratislavy.
  13. 13
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Kvoli tebe som zalozil anketu ty nemtavy primitivny picusoid, naco si pytas rady ked robis aj tak podla seba? Hlupy kokot. Aj tak nedas maturitu lebo si tupy takze vypadni robit za pas, aj taki ludia musia robit. Lepsiu robotu aj tak v zivote mat nebudes, do konca zivota budes manualne pracovat za 700 eur ako picus a splacat do smrti hypoteku na dvojizbak. Fakt strateny pripad, pekne som ti povedal ze si v pici. Ani nerozmyslaj nad maturitou, urcite to nedas.
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer no vidíš. Keď by som išiel na skúšku nedal by som to podľa vás a aj robotu by som stratil
  15. 15
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Presne tak, kasli na maturitu, vobec ti ju netreba. Mas uplne skvelu robotu, ja by som tiez rad nieco take robil.
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer nechápeš ma. Pôjdem na maturitu neurobím a stratím robotu. Teraz hrozí že možno stratím ozaj robotu a môžem ľutovať že som nešiel na skúšku ale nič neni iste. Ale keď príde 100 Srbov a 50 so sociálky tak ktorý sú nový po skúšobnej a v skúšobnej oni idu prvý preč
  17. 17
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Teba ako prveho vyjebu podla mna, urcite nechod na maturitu, nezvladnes to si hlupy. Neni pre kadzeho maturita, nemusis sa bat, ani od nas z triedy jeden cigan neurobil a dokonca bol podla mna inteligentnejsi ako ty.
  18. 18
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

aj tak tie skúšky nedáš
  19. 19
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@sasi2680 na 100% a taku perfektnu robotu ma, ze len za pasom stoji, to podla mna malo kto z bryndzu bude mat taku karieru a uz v takom mladom veku ma take peniaze.
  20. 20
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Tak radšej si udržať dobrú prácu ako ísť na skúšky. Maturu si môžeš dorobiť hocikedy, keby si chcel. A kebyže sa niekedy v budúcnosti stane, že sa v tej firme kde robíš bude prepúšťať, pri hľadaní novej práce ti budú prospešnejšie skúsenosti a zručnosti, ktoré tam získaš, potencionálnych zamestnávateľov to bude zaujímať viac ako oháňanie sa nejakým papierom.
  21. 21
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

chskym?
  22. 22
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

https://m.youtube.com/watch?v=Aev662LXeXc
  23. 23
    Kerrang

26 ročný muž

Vole, ty si prípad! (hehe) ...ja že tu bude príbeh ako si triedna z dlhej chvíle maľovala čerta na stenu.. (hehe)
  24. 24
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kerrang poradis mi prosím ta? :)
  25. 25
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Ale teraz bez srandy: určite bež na tú maturitu. Bez nej skončíš ako smetiar a vo voľnom čase budeš ľuďom čistiť žumpy, aby si si naškrabal na drogy. Nehovoriac o tom, že sa blíži kríza a je prakticky isté, že skončíš na dlažbe :)
  26. 26
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Najsmutnejšie na tom je, že ty ako človex imbecilitou a bez maturity zarábaš v skúšobke za pásom toľko čo ja po vyše 4 rokoch s VŠ vzdelaním 2. stupňa v bývalej robote
  27. 27
    Christiano_301

21 ročný chalan

P@antifunebracka prečo je to smutne?
  28. 28
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

@christiano_301 tak co ako si dopadol? siel si na komisionalky alebo do roboty? mozes ked tak zalozit nove forum nech to vedia vsetci :)
  29. 29
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u nešiel som nakoniec na skúšku
  30. 30
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

@antifunebracka neviem či si robil aj ty za pásom po škole, ale ja som napr bol na 2 mesiace v zavode a tam 12tky ranné/ nočné, a takisto aj dosť príplatkov napr. za hluk, stažený výkon, nočné.. som mal takú prácu že som do pc zadával dielce ktoré sa budú vyrabať. A tam som mal tiež nejak 800 v čistom. Ale ani za tie peniaze by som tam s5 už nešiel
  31. 31
    Christiano_301

21 ročný chalan

@panakoja1 ty si robil 12 ky aj nočné ja robím 8/h a na 2 zmeny a 700€ v čistom. V mojom okoli sú pracovne ponuky za 600-650€ na 3 zmeny alebo 12ky. Neska sme sa dozvedeli od líderky že ona o ničom nevie. Tak je to len klebeta. Alebo nechajme sa prekvapiť
  32. 32
    Livre

19 ročné dievča

Tebe by mal niekto primalovat jednu.
  33. 33
    Christiano_301

21 ročný chalan

@livre kvôli čomu?
  34. 34
    Kerrang

26 ročný muž

@christiano_301 Ja nie som dobrý radca, prepáč Chris.. :smile:
  35. 35
    Die

24 ročné dievča
    ciernyles

@christiano_301
  36. 36
    Clarise

19 ročné dievča

@antifunebracka on si bude dorabat maturitu keď bude starší.a bude za ňu aj platiť teraz by to mal využiť keď je zadarmo a nie keď bude mať pomaly 50 a bude si chcieť dokončiť maturitu . Lebo je dosť dráha záležitosť a keď schyta takú co ho hneď vyrazí keď sa nenaučí tak môže o rok tiež za rovnakú sumu peňazí... Dobre to ma školstvo premyslené ako zarobiť
  37. 37
    Clarise

19 ročné dievča

Keď si pozrieš skoro v každej práci a brigáde vyžadujú vzdelanie s maturitou alebi s vyucnim listom a je len veľmi málo povolaní a prác kde sa nevyžaduje
  38. 38
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

@clarise To napíš jemu, ale on je prihlúpy a veľa vecí nechápe
  39. 39
    Christiano_301

21 ročný chalan

@clarise máte pravdu :) chápem ta a máš úplnú pravdu, nehovorím :) lenže teraz by som to mal riskovať kvôli práce? Už je to neskoro, nešiel som na maturitu. Prečo? Práca je prvoradá. Prečo? Vážim si to, že ma prijali, robím na 2 zmeny. Som spokojný. Jedna naša nová kolegynka odišla lebo sa jej nepáčilo že ju prechadzovali z jednej mieste na druhu. Išla robiť do takej firme kde zarobí 500-600 na 3 zmeny. Tu zarobíš 700€ v čistom 2 zmena prevádzka. Nechválim sa, ale takúto dobrú robotu takto pekne platenú ťažko nájdem v mojom okoli. Ako som spomínal už, v mojom okoli by som nenašiel takúto dobrú platenú robotu, to by som musel ísť 50-150 km ďalej od domova aby som zarábal 700-800€. Za 500-600€ určite nebudem robiť. Mám výučný list. Chvála bohu 3 rocka bola študijný odbor a 2 roky nadstavba zvlášť. Tak mám vzdelanie stredoškolské bez maturity. Áno budem to ľutovať určite, ale mal som riskovať? Neni take ľahké si nájsť takúto platenú robotu.

Ja vás úplne chápem, že škoda že som nešiel na maturitu. Ale rozmyslate dopredu? Veľa ľudí tuto prácu necení, absolútne. “Ja to nebudem robiť, jebem na to, idem inde robiť.” Chodievajú na záchod, furt ich má niekto zastupovať. Nehovorím, že som najlepsi, ale vážim si tuto robotu. To je jedna vec, že som nešiel na maturitu. Druha vec: Moja známa má titul a zarába 700-800€. A robí v odbore čo vyštudovala. Takze na keru picu je maturita a vs? Aby na mna nepozerali ako na sedláka? Aj tak by som išiel robiť do výroby. Hádam si nemyslite že by som s maturitou robil nejakú robotu kde zarobím 1000€.

Alebo tretia vec je to, že by som mohol kľudne chodiť na brigády, a keď mám skúšku tak sa vypytam. Lebo neni to take jednoduché vybrať si voľno v práci keď nemám na to nárok. Keď som brigádnik je to iné.

Pozri sem: neučil som sa vôbec, pozrel som sa do toho nehovorím ale neučil som sa. Dajme tomu urobil by som reparát. V septembri opravne maturity v Leviciach. Tam sa trepať jak kokot, pól dňa v pici a ktovie či by som stihol ist naspäť do roboty.

Raz som takto to dojebal: prepadol som, nemal som brigádu na leto, 12 ky som nehcel len do automobilky ísť kde som už robil. Už ani 12 ky neboli len začiatkom augusta. V júli som bol v automobilke 15 dni cca 8/h práca a v mliekarní 12/h. Odmietol som jednu brigádu ťažko sa našla druha alebo vôbec som nemal. Išiel som na reparát urobil som skúšku. Tým to chcem povedať, že keď raz odmietnem dobrú prácu už viackrát mi ju nemusia ponúknuť.

Chápeš ma čo som chcel týmto povedať? :)
  40. 40
    Clarise

19 ročné dievča

@christiano_301 ach hrôza... Si sa nevedel vynájsť... Dat si doktora alebo že si chorý a ísť na maturitu
  41. 41
    Christiano_301

21 ročný chalan

@clarise 1 deň pnka?
  42. 42
    Clarise

19 ročné dievča

@christiano_301 migréna alebo upal alebo že zvraciaš asi nepoznáš ze....
  43. 43
    Christiano_301

21 ročný chalan

@clarise poznám lenže ako funguje pnka? Zavolám do práce že nejdem do roboty je mi zle. Pôjdem doktorke výpise ma a pn papier dám liederke? Alebo komu? Ako to funguje?9
  44. 44
    Christiano_301

21 ročný chalan

@clarise poznám lenže ako funguje pnka? Zavolám do práce že nejdem do roboty je mi zle. Pôjdem doktorke výpise ma a pn papier dám liederke? Alebo komu? Ako to funguje?9