Fórum pridal Nicitel, 21. 9. 2019 15:37 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tinder problém

0
Nicitel

21 ročný chalan

Tak včera som vás tu otravoval ako osloviť dievča, dnes je problém iný !
Dievča ide somnou von :D nejaké nápady čo robiť, kde ísť ? Alebo to mám nechať na spontánnosť.

Ďakujem Vám ! Ste moji záchrancovia.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

kup rozky, tresku, krabicove vino a chodte do parku (thumbs)
  2. 2
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

zavolas ju von a nevies, co s nou robit ? :D nikto tu nevie, co mas rad ty a co ona. Zober ju niekam na vylet napr. a uvidis, prip. zacni neutralne posedenim na kave alebo whatever.
  3. 3
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@patrixo uz tyzden tuzim po treske a este aj na birdzi mi ju tlacte :D
  4. 4
    Amikadze

25 ročná žena

gin tonic
  5. 5
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Namoc hanricku v chloforme a daj jej vyskusat ci vie co to je (thumbs)
  6. 6
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@1 toto by na mna inak velmi prekvapilo zabralo, len teda neviem, ako by sa pokamosila treska s tym vinom (:
  7. 7
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

A este nam povedz aku metodu si pouzil zo vcerajska
  8. 8
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

btw. najviac impresive thing je, ked chalan pride s napadom. Alebo si povieme ze skocime na pivko, stretneme sa a chalan hned vedie presne do presneho podniku.
    Vzdy som si myslela ze mi na tom nezalezi, ja som kreativna, nemam problem vymysliet nieco za pochodu....ale this is it.... proste volas niekoho na randicko/stretnutie sa z tindru -> coz je najjednoduchsia vec ever, tak sid aj aspon tu namaju daco vymysliet.
    A tiez som za @1 :D
  9. 9
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@kakofonicka ta treska s tym vinom je na to, aby, ak im to nahodou vyjde, aby mohli na stare kolena spominat, co im ta treska s vinom spravila na prvom rande (thumbs)
  10. 10
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@patrixo tak uz aspon viem, na co budu 90rocny patrixo s 80rocnou pohromou spominat :D
  11. 11
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@kakofonicka @patrixo ja by som bol dosť milo prekvapený, keby mi baba navrhla takéto rande. :D
  12. 12
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@teal vsak? uplna pecka to je! :D a este aj low cost :D
  13. 13
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

rob to, čo zaujíma i teba a čo chceš robiť... keď je človek správny na vzťah, tak sa naladí na podobnú vlnu, pokiaľ nie, tak nie... mal som rande, kde si dotyčný nemohol sadnúť ani na betón lebo by si zašpinil nohavice a nemohol ísť ani po tráve, lebo si zašpiní topánky

a potom som mal rande, kde sme chodili po cintoríne, po zhorenej streche robili urban exploring, išiel týpkovi navariť lasagne, šiel na doučovanie etc. :D

podľa mňa najkreatívnejšie rande prichádzajú zo spontánnosti - čím nemyslím to, že teraz prídeš na stretnutie a čakáš čo sa stane, ale že si to dopredu naplánuješ tak, ako ti to najviac vyhovuje a čo by si chcel robiť.
  14. 14
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Nie je to odpoveď na otázku ale veľmi by ma zaujímalo, či máš klasický tinder alebo platenú verziu
  15. 15
    Smilerrr

12 ročný chlapec
    Omelas

@1 Popravde taketo rande by som bral hneď, lebo to nezažiješ len tak.

Inak by som odporučil burčiak a sadnúť si niekam von kým je ešte ako-tak teplo
  16. 16
    Kerrang

27 ročný muž

To sa mi na Tinderi ešte ani zdá sa nepodarilo ...neviem, asi kukajú len na krásu tamojšie ženy a keď som len priemerný, tak ma zaškatuľkovali za škaredého (?)
  17. 17
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@kerrang to nie je pravda, ako obycajne priemerne vyzerajuci muz viem, ze dokazem na Tindri vytiahnut dievca von. Snaz sa viest prirodzenu, vtipnu debatu a casom to pride
  18. 18
    Kerrang

27 ročný muž

@thinkaboutjustice to máš dobré ...ja to žiaľ nedokážem, asi nie som dostatočne vtipný, rozprávam sa s ňou seriózne a ako aj dnes sa mi stalo, že jedna baba z Badoo bola dnes v mojom meste a ani mi nedala vedieť, že je tam a premrhal som šancu aspoň ďalšiu spoznať naživo lepšie ...dosť ma to štve s nasratý som za to, že toto spravila ...vidíš, ženy moc po mne nejdú, a to som milý, zlatý, slušný, rozumný a taký, akého opisujú ženy, že snom mnohých žien keď si niekde čítam po intternete o podobnom s podobným problémom..
  19. 19
    Kerrang

27 ročný muž

Keby o takých mali aj seriózny záujem a dali by mi aspoň nejaké znamenia, že je to na dobrej ceste, tak už by som bol zadaný.. ...no lenže asi požadujú niečo celkom iné, čo hovoria a čo myslia vnútorné, že by chceli
  20. 20
    Kerrang

27 ročný muž

*vnútorne
  21. 21
    Nicitel

21 ročný chalan

Tak som po rande :D :D :D a je mi do plaču.

Zo začiatku išlo všetko fajn, krásna baba, pekne upravená, hovorila plynule ako keby bola inteligentná.

Zabila ma otázka či som kresťan a či idem zajtra do kostola. To by som ešte prežil, ale otázka že ako lietajú lietadlá keď je tma, že nemôžu vidieť tak vtedy som už chcel plakať. Vedeli by ste s niekým takým byť ?
  22. 22
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@kerrang v prvom rade neber tieto aplikacie ako nieco, kde zarucene najdes svoju vyvolenu a vztah. Proste sa s tym zabavaj a ked sa naskytne moznost so zenou si pisat a nebodaj neskor ju zavolat von, tak bud rad. Nebud kvoli tomu nasraty, ale ber to ako zabavu... Tieto aplikacie nie su pre vsetkych a su tam povacsinou dost zvlastne typy ludi ci uz na strane muzov alebo zien. A ano, to moze byt problem, ze si prave vsetko tak ako si sa opisal, viac sa uvolni a uvidis, casom to pride
  23. 23
    Kerrang

27 ročný muž

@thinkaboutjustice Zrejme to, že sa neviem uvoľniť pri peknej babe súvisí s nedostatkom sebavedomia ...zrejme podvedome sa jej zdám nedostatočne dobrý a potom teda taký som uhriaknutý..
  24. 24
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@kerrang https://www.reddit.com/r/niceguys?utm_medium=android_app&utm_source=share
  25. 26
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@antifunebracka zase mi nieco uslo? :D
  26. 27
    Kerrang

27 ročný muž

@nats Tým mi naznačuješ, že sa mám pridať k tej komunite?
  27. 28
    Kerrang

27 ročný muž

@nats aj tak ja skôr potrebujem babu ako čítať si nejaké internetové chujovinky
  28. 29
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@kerrang Naznačujem ti, že to čo tu píšeš by sa tam dokonale hodilo, ale nechceš tam skončiť, trust me :D
  29. 30
    Kerrang

27 ročný muž

@nats Nie nechcem, chcem len mať už len spokojný a šťastný život a mať pekný darček k 27. narodeninám, ktoré budem mať onedlho ...nič mi už fakt tak nechýba ako milujúca baba
  30. 31
    Superpinkhero

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

Idk mne sa aj tak najviac páčilo “rande” keď ma kamoš zobral k sebe na intrak kde sme spolu kreslili na veľké plátno, potom sme šli dumpstrovat, rozdávať jedlo bezdomovcom, zašli na čokoládu z automatu prešli sa na druhý koniec mesta a ukončili to pivkom a zábavou ;D
  31. 32
    Limitles

7 ročný chlapec

@nats ako sme ako muži na tom zle je keď žena musí chlapcom dať subredit Nice guys ..ach ale keep IT up
  32. 33
    Limitles

7 ročný chlapec

@superpinkhero krásna friendzone story xdd
  33. 34
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Najlepšie rande sa končí besnou kefovačkou