Fórum pridal Gitarista445, 17. 11. 2020 20:06 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tha jak ženu zbaliť?

0
Gitarista445

20 ročný chalan

Neviem vôbec.. Dajaké rady? Alobal som už veru skúšal :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Fólia je lepšia
  2. 2
    Limitles

8 ročný chlapec

Ak nefunguje gitara tak kks asi je nieco zle
  3. 3
    Robin

23 ročný chalan

Psychologia hovori ze zena sa nebali. Zena si sama vzdy vybera. Ked sa jej naozaj pacis, mozes urobit aj vsetko zle
  4. 4
    Rebarboe

19 ročné dievča

@3
  5. 5
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@3 (thumbs)
  6. 6
    Dedee

12 ročný chlapec

prestaň používať slovíčko "ta", potom možno nejakú zúfalku aj zbalíš
  7. 7
    Kerrang

28 ročný muž

Ja som ten zrejme posledný, čo by ti v tomto dokázal úspešne poradiť, keď sám sa o to snažím.. (?) (hehe)
  8. 8
    Fukaj

8 ročný chlapec

@kerrang Píšeš, ako keby bol tento dotaz smerovaný priamo na teba lol
  9. 9
    Kerrang

28 ročný muž

@fukaj však na všetkých, takže.. (rofl)
  10. 10
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

You just approach her and say: Titanic..

That's a good icebreaker, you know?
  11. 11
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

@3 bohuzial potvrdzujem :D
  12. 13
    Clarise

20 ročné dievča

Krabica (hehe) a baliaci papier (hehe)
  13. 14
    Gitarista445

20 ročný chalan

@clarise Lenže čo keď mi ujde? 0_0 :D Som aj izolepiacou páskou zaistil a aj tak sa to nepodarilo (:
  14. 15
    Clarise

20 ročné dievča

@gitarista445 no musíš riadne zaviazať mašľou balík (hehe) a dat si ho doručiť až na vianoce (hehe) (hehe)
  15. 16
    Kerrang

28 ročný muž

@fukaj chcel by som vedieť, čo ti to tak vadí a prečo mi zakazuješ vyjadrovať sa? ...podobne ako aj by som chcel vidieť tých, čo za tvoju podráždenosť alebo averziu, ťa zahviezdičkovali, čo sú to zač (letim)
  16. 17
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

@3 Asi tak. Môžeš sa snažiť ako chceš a je to k ničomu. Kruté.
  17. 18
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Ja teda s @3 nesuhlasim :D

Mne sa bezne stava ze mi niekto pride super a potom ked ho pocujem rozpravat tak som "uhhh vies co? Radsej nie"
  18. 19
    Gitarista445

20 ročný chalan

@clarise Nuž, fakt musím na Vianoce počkať :D
  19. 20
    Funkyshit91

29 ročný muž
    Bratislava

Polozis kľúče od Porsche na bar. A tlstý peňaženku.
  20. 21
    Šajžouško

39 ročný ujo

Neviem čo by som ti ešte poradil....ono zvyčajne ak som si niekoho našiel a niečo z toho aj bolo nikdy to nebolo o nejakom priamom balení, ale skôr o spoznávaní sa. Proste bolo o čom kecať, písať. Napr.Pár krát sa mi stalo, že ma sama prvá volala von. Alebo sa dalo poriešiť stretko bez nejakého dlhého písania. Išiel som takto raz na kávu stym že si dam kavu a ak to bude o ničom pôjdem okamžite domov a kupodivu bolo to vtedy strašne fajn a sedeli sme do pol druhej v noci na chodniku a kecali neviem ci vtedy aj pusa nebola. Alebo Raz jedna za mnou isla na aute a ja som jej napisal za nie, že sa ešte nechcem stretnut a aj tak sme sa neskôr stretli a tiež niečo bolo. A napisal som jej to preto lebo sa mi niečo nepozdavalo a tiež keď sa žene niečo nepaci a nechce tak von nepôjde. A nema ani vyznam si s niekym prilis dlho vypisovať len preto lebo ju chces zbaliť.

V realite je to iné napr.stretavate sa Na pracovisku prehadzujete zakazdym par slov az ju nakoniec pozveš do kina.

Takisto je dobre byť všímavý a pripraveny. Uz sa mi vela krat v bežnom zivote stalo ze sa zena na mna usmievala davala signaly a mohol som sa chopit príležitosti ale ja som si to všimol až keď bolo neskoro.
  21. 22
    Šajžouško

39 ročný ujo

A na tomto mobile sa mi veľmi zle píše potom sa ťažko číta.

P.S. Najhoršie je keď sa budeš preto opúšťať:)