Fórum pridal Marjy77, 10. 9. 2019 08:52 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Tetovania

0
Marjy77

20 ročné dievča
Wilderland

Menujte veci, ktoré si ľudia dávajú tetovať a sú podľa vás klišé (dáva si ich každý) . A menujte také, ktoré podľa vás ešte nie sú klišé.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nello

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina zazrakov

Rozne napisy, kridla nad prsia a osobne nemam rad take tie klasicke "celotelove gangsta" tetovania
  2. 2
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Rozhodne napisy typu Family, Zivot je lajf a podobne, vyslovene ma to irituje :D
  3. 3
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

motýlik nad riťou ako mal Charlie Runkle v Californication mi príde originálny
  4. 4
    Livre

19 ročné dievča

Kotvy, draky, cinske napisy
  5. 5
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Kotva, krídla na celý chrbát, krídla nad prsiami, nápisy...
  6. 6
    Rebarboe

18 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

Rozfúknuté púpavy, nekonečná, krídla, lastovičky alebo aj citáty
  7. 7
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Citáty, alebo také tie párové tetovania.
  8. 8
    Majmarad

36 ročný ujo

Tetovania sú super, ale ľudia sú doslova ako ovečky a jebú si na telo všetko to, čo majú aj iní... Také tie originálne tetovania, ktoré definujú toho človeka sú fajn. Dokonca aj citáty sú fajn ak sa podľa nich daný človek riadi. Ale najviac ma irituje ak si niekto dáva cudzojazyčné nápisy, to si nemôže dať v rodnom jazyku??? Ani ľudia z iných krajín sa nedávajú tetovať v našom jazyku, tak načo robiť zo seba cocotov a tetovať si ,,čínska polievka,, na chrbát napríklad. :D
  9. 9
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Mena. Najlepsie este s datumom narodenia a cez cele predlaktie
  10. 10
    Limitles

7 ročný chlapec

Žiadne tetovanie je momentálne cool
  11. 11
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

Také tie citáty, že: "Ži naplno" alebo latinsky "Carpe diem" a obdobné nápisy, často v latinčine, pričom významu ten človek nerozumie, resp. nájde preklad na nete, ale nechápe skutočnému významu. A potom typické "Jožko + Gertrúda" v srdiečku a podobné somariny :D ako nevytáča ma to, ale keď to vidím, vždy sa pousmejem.
  12. 12
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

no predsa LAPAC SNOV. Alebo trapne napisy "stay silny" a ine motivacne picoviny aj ked maju psychiku vyhukanu ako sova po nocnej.
  13. 13
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Ruže a srdiečka sú klišé. Mne sa ich páči veľa, ale nikdy v živote by som si žiadne nedala. Nech ich majú ostatní... A čo mi príde neklišé? Toho je tak málo, že mi to ani nenapadne.
  14. 14
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Najhoršie sú podľa mňa portréty, obzvlášť bábätiek, to nemôže dopadnúť dobre
    http://dljd9xx11gcbu.cloudfront.net/wp-content/uploads/2018/07/31121913/5kRqd0o.jpg