Fórum pridal Cain666, 22. 8. 2019 12:44 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Televizne noviny

0
Cain666

28 ročná žena

Sledujete ich vobec este niekdo? Podla mna obsach nasich sprav v tv su totalne ... ktore nema ani vyznam sledovat.klasicka rutina ozraty niekdo zabity potom pridu maciatka teliatka psiky...dokola to iste..koho vlastne kazdy den zaujima kde sa kdo ozral
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Krimi noviny ani moc nesledujem, lebo to je podľa môjho názoru zbytočné zasypávanie sa negatívnymi informáciami, ktoré človeku nijako neprospejú, nič s tým už nemôže urobiť. To, že niekto jazdil ožratý a spôsobil nehodu, alebo sekerou napadol svoju ženu mi do života nič nedá, iba ak nepríjemné pocity.
    Ale čo sa toho hlavného spravodajstva týka, to sledovať ešte má nejaké to opodstatnenie, kedže sa tam riešia celospoločenské témy, aj ked samozrejme nemať to ako jediný zdroj informácii, že je to pravda lebo to na Markíze povedali.
  2. 2
    Cain666

28 ročná žena

@riddler no mam kolegu srba.......a co sa tyka zvysku sprav tak velmi dosledne vzdy pripomina ze mi ako slovaci mame nenormalnu cenzuru co sa tyka sprav....
  3. 3
    Cain666

28 ročná žena

@cain666 sprav hlavne vo svete polotike ....vraj mame kvalitnu bublinu na hlave :D
  4. 4
    Alex458

22 ročné dievča

Nikdy som to nekukala.
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Tak jasné, médiá vedia byť účinný firewall- o niečom hovoriť stále dookola, o niečom menej, a o niečom radšej vôbec. Pamätám si napríklad kauzu Michala Susaka, čo bol aj poradca MIklošovej mafie pri privatizácii SPP, radil im ako ho sprivatizovať takmer zadarmo. v Rumunsku ho zavreli za nejaké podvody, tiež tam robil podobné kšefty. Niektoré naše médiá sa tejto kauze elegatnne vyhli.
  6. 6
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

vobec vobec
  7. 7
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

nesledujem. picoviny pre nenarocne publikum.
  8. 8
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Nesledujem vôbec už aspoň 8 rokov
  9. 9
    Kissmeplease

23 ročné dievča
    workoholička

Nesledujem vôbec. Občas, keď pridem k našim alebo k babke, tak to majú pustené a vtedy iba nervy chytám.
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Snazim sa nesledovat uz ziadne spravy ci v tv ci na nete ci v novinach ale uplne sa tomu vyhnut neda :(
  11. 11
    Padlyanjel

24 ročné dievča
    z Xibalby

Nesledujem vobec, nemam potrebu debilizovat svoju hlavu s tym. Pozerat ako sa niekto vrazdi a pod. Ani politika a pod sa podla mna neoplati lebo davaju pohlad len z tej strany, z ktorej su a aj tak sa clovek nedozvie pravdu, takze naco vobec?
  12. 12
    Majmarad

36 ročný ujo

Nie
  13. 13
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Ked mam vela casu, tak si pozriem
  14. 14
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

Noviny nepozerávam, ale sledujem články, a čo ma zaujíma si prečítam
  15. 15
    Kerrang

26 ročný muž

Keď zrovna prší alebo je popršané, že nemusím polievať alebo vonku som sa nepustil do nejakej roboty, tak vtedy pozriem.. ...pozerám na Markíze, a aj to málo a občas a ako tá prvá časť politika a Kočner, ktoré už asi ošediviem z toľkého omielania nemusím, no už tú druhú časť kde dávajú o krajoch, kde sa čo zväčša vybuduje, má budovať a aké novinky majú v krajoch, tak to si pozriem radšej ...niečo na spôsob "dobrých novín" by som prijal, ako kedysi čo chodilo na TA3, lebo na JOJke krimi to vôbec nekukám a ani ma nejako nezaujíma..
  16. 16
    Efyks

11 ročný chlapec

@cain666 podľa čoho súdi, že je to cenzúra? :D
  17. 17
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Na Jojke štandardne odpad, na Markíze sa kedysi dali
  18. 18
    Yoss

28 ročný muž

Nie, pretože väčšina správ je negatívnych a týka sa to vždy týchto oblastí: dopravné nehody, násilie a vraždy a politika. Krimi noviny sú vyvrcholením toho všetkého bahna, čo denno denne dávkujú ľuďom. Čo ma zaujíma si pozriem na nete a z viacerých zdrojov. Televízne noviny som prestal aj preto pozerať, lebo boli stále len o tom istom a nabité negativizmom, ktorý ma totálne ubíja. Tí, ktorí to ešte sledujete, prosím neznižujte si pozeraním správ IQ a životný elán.
  19. 19
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

už som dlho nepozerala, pozerám výnimočne, keď sú napr. voľby :D
  20. 20
    Majmarad

36 ročný ujo

Ja sledujem len Donutila a Bakalárov a teraz kukám od znova LIFE 2 sériu už :)
  21. 21
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

http://birdz.sk/martin093/obrazok/foto-k-foru/1063866-foto.html

Obcas si pozriem, tak isto ako noviny precitam... A najviac sa tesim na komentare pod politicky smerovanym prispevkom :D
  22. 22
    Vlcica1989

29 ročná žena
    Trnava

len šport a počasie
  23. 23
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Nie lebo nemam TV. Ale svetove dianie skedujem a citam spravidajstvo.
  24. 24
    Wewo

26 ročný muž

Televízor mám pripojený iba k xboxu a chromecastu... :)
  25. 25
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Nesledujem už dlho, hlavne už vyše troch rokov nemáme telku, takže vlastne nesledujem žiadne televízne programy okrem majstrovstiev sveta v hokeji a pod. Sledujem akurát Políciu SR na fb a ostatné krimi mi stačí v práci.
  26. 26
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Sa mi páči ako može byť aj nesledovanie diania vo svete a v krajine cool tu na birdzi. Nikto to nesleduje, ale každý vie, že je to odpad :D
  27. 27
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

ked sa chcem pobaviť tak si pozrem správy alebo prečítam na denníku N o tom ako zlý Asad s pomocou ešte horších rusov v Sýrii zabíja tích dobrích islamistov a teroristov :,(