Fórum pridal Patrixo, 26. 7. 2019 16:17 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Su medzi nami?

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Existuju? Su medzi nami? Alebo uz tu boli? Navstivia nas este?

https://www.youtube.com/watch?v=ewo9q1Chr_c
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Určite veľa z toho, čo ľudia nahlásia ako tzv. ufo sú len nejaké meteorologické javy, respektíve ,,pozemské" objekty, ale zas vzhľadom nato, aký je vesmír veľký a ako málo z neho poznáme, nedá sa vylúčiť, že to v ňom bujaro žije, len my o tom hovno vieme :D čiže nemám nato vyhranený názor, a ani nemám potrebu sa do nejakej skupiny vrámci tejto témy zaradovať.
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Neviem ale myslim si ze ja som mimozemstan
  3. 3
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@torpedo08 My sme tí Pá a Pí z kokotskej planéty (lala) (hehe)
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@riddler (thumbs) (hehe)
  5. 5
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

Keď som bol malý som chcel byt ufolog a behat všade z dalekohladom, dnes to mám uprdele celkom (hehe) nech si ufoni robia kruhy a lietaju kde sa im zachce (hehe)
  6. 6
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

Kks, akurát som to video dnes pozeral :-o

Inak ja som sa tiež kedysi zaujímal o ufo, mimozemšťanov, paranormálne javy a všelijaké záhady ale zistil som, že všetci týto nadšenci záhad sú tak trochu cvoci a nechcel som skončiť ako oni (hehe)
  7. 7
    Ririnavy

24 ročné dievča

Moja sefka kazdy den pocuva o ufo a ked som raz povedala ze neverim ze existuju tak len zazerala este tyzden a pýtala sa ze preco :D potom som ju pristihla ako dalsej kolegyni robila nejaku ocistu lebo ze jej boli hlava kvoli tomuto a bolo to divne (a vlastne hned to tejto veci ta kolegyna este tyzdem vracala a to ako to robila bolo vtipné lebo jej tak krúzila okolo hlavy rukami a niečo mrmlala) škoda ze tu neni registrovana vedela by k tomu napísať ale ja na to neverim :D
  8. 8
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Verím v xistenciu mimozemského života.

Ale celý ten koncept UFO ako lietajúceho taniera z ktorého vystúpi zelený humanoid s anténkami na hlave je donebavolajúci nezmysel.

To že bude mimozemšťan podobný nám ľuďom (že bude mať 2 ruky, 2 nohy trup a hlavu s očami) je asi tak pravdepodobné ako že 10x po sebe vyhrám športke.
  9. 9
    Tomas55555

24 ročný chalan

@xxar3s

Skôr si myslím že to aby mal živočích špeciálne vyvinuté ruky na uchopenie a nohy na chodenie je priam nevyhnutné k medziplanetarnemu cestovaniu. Kebyže nemáme patrične vyvinuté ruky aby sme mohli uchopiť pevné do dlane pevné predmety nemohli by sme ako postaviť kozmickú loď a ani by sme nemohli preto cestovať do vesmíru.

Had, krokodíl, kon, zebra, lúčny koník, alebo ktorýkoľvek živočích vesmírnu raketu nepostavi ani kebyže chce. Na to treba mať patrične vyvinuté ruky a nohy.
  10. 10
    Tomas55555

24 ročný chalan

Áno verím v UFO v lietajúce taniere, ale považujem ich za demonske znaky. Odporúčam si pozrieť toto video.

https://m.youtube.com/watch?v=mpHOwSooNOw
  11. 11
    Montgomery

29 ročný muž

su medzi nohami