Fórum pridal Hašler, 1. 8. 2020 12:05 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Stužková a maturita počas covid šialenstva

0
Hašler

18 ročný chalan

Takže ako si myslíte že to bude? Ja od kamarátov počúvam že stužková nebude (čo by mi nevadilo lebo som tam nedal ani cent a mali by sme ju mať v novembri haha) a že na maturitách budú nejaké ústupky kvôli karanténe čo bola (čo znova pochybujem)..........
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hašler

18 ročný chalan

A také šťastie ako mali tento rok mať nebudeme keďže zrušiť maturitu 2 krát je až moc sci-fi. Len im celkom závidím že nemuseli písať a chodiť na to všetko :D Len ako bude sranda s tým učivom čo sa postielala cez karanténu. Mama napríklad tiež hovorí že to určite zas zrušia ale aj tak však známky mám v pohode takže si verím. A povedzme si na rovinu že aj keby druhá vlna bolo taká že by tu bola polovica ľudí nakazených tak by sa nič nerušilo už :D
  2. 2
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Nik nemá vešteckú gulu...
  3. 3
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Sa tváriš ako keby záležalo na tom či si to učivo mal v škole alebo cez net :D aj tak si za tie roky všetci pamätajú z tých hodín prd a pozrieš si to až týždeň predtým :D v tom moc rozdiel nevidím

A nemyslím že by sa to zrušilo ale nie preto že 2x po sebe to by bola hrôza ale preto že s tým počítajú už teraz a myslím že času na prispôsobenie takej situácii majú až až
  4. 5
    Clarise

20 ročné dievča

Maturity ti nezrušia ani keby si chcel. Však maturita je ešte daleko však to prejde. Je leto tak max mozno do oktobra/novembra s tou koronou. A áno ako píše vyššie už sú školy pripravené na všetko takže nemaj strach všetko bude... A stužková.. Však uvidís v septembri... A nepredbiehajme.. Keď si sa učil poriadne celé štyri roky tak ti môže byť jedno ci to zrušia alebo nie ale fakt je lepsie keď to je to máš prípravu na výšku