Fórum pridal Lucintta, 6. 10. 2019 11:05 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Striháte si vlasy doma alebo u kaderníčky?

0
Lucintta

15 ročné dievča
D R E A M S

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wewo

26 ročný muž

U holiča. Ktorý by ma bodol do krku nožnicami kebyže ho urazím že je kaderník (:
  2. 3
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@wewo Pobelavé kaderie šije im obtáča, modré ich oči bystro v okolo si páča. :D
  3. 4
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

U barbera väčšinou. A @1
  4. 5
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Striedam to :D
  5. 6
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    Ľadové kráľovstvo

A je jedno ako ma ostriha kadernicka......mne sa stále nepáčia moje vlasy preto som ich nosil vždy dlhé jak mohli byť.....ale bohužiaľ robím vbore ktorý vyžaduje krátke vlasy tak....čo narobíš :D
  6. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Mama ma strihá
  7. 8
    Pupinkavec

23 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Nikdy v živote som ešte nebola u kaderníčky, príde mi to ako zbytočné vyhadzovanie peňazí
  8. 9
    Yoss

28 ročný muž

jedine u neho :D http://www.paviel.eu/
  9. 10
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Mňa vždy najlepšie ostrihala mama a keď som jej frflala že ešte niečo s tým chcem inak tak to tak spravila a nedogabala
  10. 11
    Arywian

19 ročné dievča
    Praha

ofinu si strihám sama a zvyšok mi väčšinou mamina podstrihne
  11. 12
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

Nikdy v živote už nepôjdem kaderníčke lebo to ako mi vždy zriedia moje už tak dosť riedke vlasy ma vždy rozplače.
  12. 13
    _carrie

17 ročné dievča
    niekde na Orave

čo ak máme doma kaderníctvo ale aj tak sa strihám sama lebo mama nemá čas?
  13. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

u kaderníčky som bola asi trikrát v živote :D
    ak mám spraviť zlé rozhodnutie, som rada, ak som zaň zodpovedná len ja sama
  14. 15
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ja si sama vlasy pekne na postupno ostrihat neviem, takze vzdy u kadernicky.
  15. 16
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

mamka mi vie spraviť mikádo :D
  16. 17
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Akoze idk, kadernicky mi vyrobili na hlave hrozne bizary aj megasuper veci. Vzhladom na to, ze teraz som dlho nosila kratke tak by som sa asi neodvazila si ich strihat sama, podstrihnut si dlhe je jedna vec, ostrihat si kratke je nieco uplne ine...
  17. 18
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

u kadernicky ale par mesiacov som sa nestrihal zacinanaju mi rast dlhe blond vlasy baby mi hovoria ze si to tak mam nehat. ale mne tie vlasy furt zavadzaju. par ludi mi povedalo ze vyzeram jak Curt Cobain alebo hipik (co ti jebe) :D takze buduci tyzden idem ku kadernicke a necham sa ostrihat pekne na kratko, na bokoch si to neham vyholit a hore si neham vlasy a tie si budem pekne gelovat
  18. 19
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

mam extremne zle skusenosti s kadernictvami (nielen s ucesom, ale s tym, ze sa do mna kadernicky navazali, urazali ma a boli ku mne neuveritelne sproste)

ale zas aj velmi dobre, ked som nosila vyholenu stranu, ofinu a vselico, tak na jednom mieste mi to vedeli urobit strasne dobre

ale vacsinou sa striham sama, je to velmi uspokojiva cinnost :D a myslim, ze ked mam len rovne dlhe vlasy, je to uplne jedno
  19. 20
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Doma :D to by vyzeralo
  20. 21
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@narazuvzdornaa ja mam v Prahe skusenost s jednym kadernikom v takom desivom tmavom mini kadernictve, ktory ma cely cas presviedcal, ze ludstvo je ovladane nejakymi nadprirodzenymi bytostami a rozpraval mi o tom do najmensich detailov, aj take veci, ze ja som velmi stara dusa, ze to citi, inak by mi to nehovoril... Prvy krat som len pocuvala, druhy krat som sa s nim pohadala (podotykam ze som sa vyjadrovala velmi vecne a diplomaticky) a treti krat som tam uz radsej nesla. Hrozne ma to tam desilo.
  21. 22
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@narazuvzdornaa jo a este... Mala som vtedy velmi dlhe vlasy a zdoraznovala som, ze chcem iba podstrihnut a on mi ich ostrihal NAD ramena bez mojho vedomia (nemala som okuliare, tak som si to neskoro uvedomila) :( som sa z toho spamatavala este niekolko tyzdnov...
  22. 23
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Chodím kaderníčke, lebo doma by ma asi nevedeli tak ostrihať (hehe)
  23. 24
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

ako kedy, občas doma, občas keď chcem väčšiu zmenu tak kaderníčka. ale už som sa nestrihala skoro 2 roky
  24. 25
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Som budúca kaderníčka a striham sa sama (love)
  25. 26
    Tomas55555

24 ročný chalan

Zopár krát som si strihal vlasy doma, ale kaderníčka to hned spoznala, nemal som to normálne ostrihané.
  26. 27
    Clarise

19 ročné dievča

Doma... Keď to pokazím tak aspoň sa nemusím hanbiť ze to spravil niekto iný... Stalo sa ze moja bývalá kamarátka išla ku kadernícke aby jej nafarbila vlasy.... Keď som ju druhý deň videla tak ako keby jej tam iba dala farbu ja na jej mieste by som ani von s tým nešla... Úplne neprirodzene a ešte to strašne svietilo a potom jej ta kaderníčka povedala by si kúpila zosvetlovac a ze ma potom dôjsť ale strašne za to vysolila a ten efekt ako katastrofa by som s tým nedokázala týždeň chodiť po vonku ako ona... Lebo ako úplne neprirodzene a hrozne... To ako by ju to vyšlo lacnejšie keby ze si kúpi farbu a spraví si to sama a efekt by bol oveľa lepší podľa mňa... Alebo keď sa dala ostrihať tiež z to dosť vysolila a chcela do postupna tak jej spravila véčko namiesto ako keby schody... Som jej vtedy povedala ze by som jej to ja spravila lepšie a by to mala ešte aj zadarmo...