« Košice

Fórum pridal Ari111, 1. október 2012, ďalšie jeho diskusie »

Stredná priemyselná škola-Košice

Ari111
ari111, 16 ročný chalan, Košice, 1. október 2012

Ahojte potrebujem zistit niečo o tejto škole chcem tam ísť o rok,odbor počítačove systémy,môžte mi prosim porozpravať o tej škole Hehe ?Že akí tam sú učitelia a tak,,,,vážne nechcem isť na školu kde nemám isť Hehe.

0 Zareaguj!
Ari111

Jasneže len tí čo s tím majú skúsenosti a čo tam chodili Hehe

1 Zareaguj!
Sandy114
sandy114, 23 ročné dievča, 1. október 2012

V KE je viac SPŠok, myslíš SPŠE?

2 Zareaguj!
Ari111

Áno SPŠ elektotechnická Haha

3 Zareaguj!
Sandy114

bracho tam chodí odbor má technické lýceum, niektorí učitelia sú v pohode niektorí prísnejší (minulý rok mali na AJ učiteľku čo aj 20 minút na hodinu meškala a mala v paži, teraz im dali takú prísnu), netreba čakať, že v prvom ročníku z teba spravia hackera (čo čakalo 90% bratových spolužiakov Hehe ), čo sa týka kompov, zábava z učenia začala až v 3 ročníku, niektoré učebne majú dosť zastaralé a aj pre informatikov je tam povinná elektrotechnika, čiže bežne pajkujú v komunistických učebniach, je tam veľa matiky, ale učitelia vraj nebuzerujú za to, že nevieš poučky od slova do slova

4 Zareaguj!
Ari111

Aha tak mne ako nevadí že hned tam nebude prax a nečakam že zo mna spravia hackera,len že ma aj dačo naučia o pc že ako funguje a tak,,,,,hlavne že nebude tá škola velmi ťažká Hehe

5 Zareaguj!
Ari111

Takže je tam veľa teórie?

6 Zareaguj!
Ari111

Ako úplne mi bude stačiť že sa tam nebudem učiť toľko jak na gympli keby som bol Hehe

7 Zareaguj!
Dudoo
dudoo, 10 ročný chlapec, v diere, 1. október 2012

@ari111 Nie veľmi ťažká? Ani nie. Ale učiva ako na*ratého. Ja mám síce Informačné a sie. technológie, ale učiva je tu toľko , že som chýbal dva dni a mám toho ako keby som na základke dva týždne chýbal.

8 Zareaguj!
Ari111

Aha takže ťažké to nieje ale že je toho veľa hej,,,,no už by som chcel vidieť tote knihy Hehe,,. Ja vyberám medzi touto školou a gymplom, prípadne zdravotná škola.

9 Zareaguj!
Dudoo
dudoo, 10 ročný chlapec, v diere, 1. október 2012

Hehe Zatiaľ to nieje ťažké (som tam mesiac) Hehe Kníh veľa nemáme o to je to horšie hlavne keď si nepíšeš poznámky. Keď chceš dačo viac tak sa spýtaj radšej v TS

10 Zareaguj!
Sandy114

@ari111 máš tam toho viac ako na gympli Hehe ale to skoro na každej škole, na gymnáziu sa bežne maturuje z 4-6 predmetov, ja som mala asi 11 na OA brat bude tiež na tom nejak podobne, ako zvládnuť sa to dá, hlavne keď ťa to baví, máš tam aj prax aj teoriu, knihy brat má tak normálne ale ani ich nepoužíva celý rok, skôr z poznámok sa učia... gymnázia sú často preceňované a preceňujú ich hlavne gymnazisti Hehe

11 Zareaguj!
Ari111

No ale ešte je šanca že si to pozrieš na internete aspoň to budeš lepšie vedieť,,,,a čo je vlastne TS? Hehe

12 Zareaguj!
Ari111

sandy114 ale ked na gymnazium nedopadnem dobre tak som skončil lebo ma nikde nezoberu tak preto by som radšej išiel na SPŠE.Ani základnú školu sa mi nechce veľmi učiť neviem ani čo ma poriadne bavi Hehe

13 Zareaguj!
Sandy114

@ari111 ako pokiaľ ťa baví práca na PC a rozumieš sa do toho, pôjdu ti tie informatické predmety ľahko (tj že sa v tom vieš obracať aj sám, nepotrebuješ hneď volať známeho keď ti nejde pustiť comp), spše má budúcnosť, lebo jedna vec, že môžeš ísť na TUKE FEI alebo si nájsť prácu v IT firme, kde nepotrebuješ titul (napríklad t-systems)... ale pokiaľ si ľavý do pc tak nvm nvm

14 Zareaguj!
Ari111

aha ok dakujem co sa ozvali. Hehe

15 Zareaguj!
Creeson
creeson, 19 ročný chalan, Košice, 2. október 2012

Ja mám SPŠE KE odbor automatizácia ale pokračujem na strojarine
Ak sa nerád učíš bude to tam pre teba masaker.
Ak sa chceš odpalkovať vrele odporúčam.

16 Zareaguj!
Ari111
ari111, 16 ročný chalan, Košice, 2. október 2012

A aká je tam matika?Taká že ked to nepochopim tak som skončil alebo že ked sa to nenabiflim tak to nepôjde?

17 Zareaguj!
Cinky1990
cinky1990, 23 ročný chalan, Košice, 5. október 2012

nazdar , ja som chodil tiež na spše , odbor telekomunikácie, teraz som na strojnickej fakulte na TUKE ... uroven tej skoly je celkom dobra, ale teraz z toho urobili technicke lyceum, tak neviem, ale za profakmi chodim pravidelne a chvalia to .... a co sa tyka predmetov a tej matiky, tak ja som za 4 roky robil len zadania a laboratorne protokoly a zmaturoval som na 2 2 2 1 2 , takze is myslim, ze tam problem nebude Žmurk (kym nenaseres profakov Hehe )

18 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

18reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist