Fórum pridal Montgomery, 9. 7. 2019 16:22 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ste za zrusenie rodnych cisel?

0
Montgomery

29 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

20 ročné dievča

naco?
  2. 2
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@warble majú ich zrušiť a nahradiť ich dákymi náhodnými číslami
  3. 3
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

podla mna by tomu mala predchadzat nejaka spolocenska debata, kde sa vyjadria odbornici, zisti sa cena, kolko by to mohlo stat a ak to bude prospesne, som za. Takto som proti.
  4. 4
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

akoze raz to prist musi, ale ak to ma byt fakt take ultradrahe a nie je to nejak nevyhnutne najblizsich 10 rokov, tak by som to mozno este nehrotil (?)
  5. 5
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Je mi ti jedno. Ale je fakt, ze hrozi, ze sa rodne cisla zacnu opakovat, cize zmena je nevyhnutná. Ale tie dovody, ze sa z tohi da vycitat datum narodenia, to mi pride pritiahnute za vlasy. Datum narodenia osoby si zistim lahko tak ci tak ak by som chcel napriklad z listu vlastníctva atd.
  6. 6
    Onetouch

28 ročný muž
    Bratislava

Som zasadne proti. Bude to stat stovky milionov eur...Kiska mal na fb, ze az 250mil eur...a je mi uplne jedno, ze niekto z toho vie, kedy som sa presne narodil
  7. 7
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

zasa je to len ojeb na miliardach danovych poplatnikov. uplne useless picovina. ale suka sakova potrebuje mutit vodu
  8. 8
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Minimalne som za zrusenie rodnych cisel v rukach statu. Stat nevie menezovat absolutne nic, nie to este sukromie ludi.
  9. 9
    Efyks

11 ročný chlapec

@feelagain spoločenská debata o náhodne generovanom čísle? keby sme spoločensky debatovali o každej prkotine, tak sa nikdy nič nezmení, čím nevravím, že rodné čísla meniť treba
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Toto je najdolezitejsi problem ludstva ! :D Uz nevedia aku kktinu si vymysliet fakt
  11. 11
    Majmarad

36 ročný ujo

@torpedo08 (thumbs) :D
  12. 12
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

Nie. Ako tu už bolo spomenuté, opäť to bude len odrbávačka ľudí a niekto sa na ich úkor na tom fajnovo nabalí. Dlhé roky boli rodné čísla v pohode a zrazu to nejakej pošahanej hlave vadí...
  13. 13
    Dee99

26 ročný muž
    RK

teraz?! ked som si ho zapamatal?! :D
  14. 14
    Onetouch

28 ročný muž
    Bratislava

@dee99 ja sa ho pre istotu radsej nejdem ani ucit zatial :D
  15. 15
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

@efyks ved nehovorim, ze akurat robotnici vo fabrikach o tom musia rozhodovat - hovorim o odbornikoch
  16. 16
    Yoss

28 ročný muž

Úplne nezmyselné a zbytočné mrhanie peniazmi daňových poplatníkov spolu s nákupom vojenskej techniky za 800 000 000 eur !
  17. 17
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Posledná vec čo na Slovensku funguje sú rodné čísla
    Jediné k čomu to prospeje je že sa niekto nabalí
  18. 18
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Zbytočnosť ako všetci tí neschopní pajáci a vyučení klamári vo funkciách vlády SR
  19. 19
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

opakovat sa maju zacat az v roku 2054 ci kolko, nemyslim si, ze je to taky priekak, vsak ti, co mali tie prve rodne cisla tu uz medzi nami vtedy davno nebudu. dovtedy nas uz aj tak budu cipovat, tak staci cislo cipu, nemusime vyhodit zasa kopec penazi na hovadziny, ta ňe? :D
  20. 20
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Presne, logicky sa budú opakovať až v čase, kedy to zasiahne len 100-ročných ľudí, čiže... nchpm vbc :D Aj keď je to vraj lepšie pre všetky pohlavia, budú anonymizované