Fórum pridal Fixa, 3. 7. 2019 22:47 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Smartphone

0
Fixa

27 ročný muž
Poprad

Ahojte poradte nejaky smartphone max do 250eur. Teraz mam Huawei ascend P6... Mam ho uz 7rok a kebyze mi neodide reprak, tak na novy ani nepozriem... Som s nim max spokojny. Dik
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

HUAWEI P20 Lite
  2. 2
    Arywian

19 ročné dievča

ja mám samsung galaxy a8 a som spokojná :), porovnávala som ho dlho s huawei p20 lite a je lepší snáď vo všetkých smeroch
  3. 3
    Vreskot000

32 ročný muž

I phone, tam ti nič neodíde a nemusíš ho 7 rokov vypínať.
  4. 4
    Fixa

27 ročný muž
    Poprad

@arywian @vreskot000 tieto su nad moju financnu hranicu, cize sa nimi nezaoberam.

Este som rozmyslal nad dajakym Xiaomi. No uvidime, ake budu este navrhy.
  5. 5
    Vreskot000

32 ročný muž

@fixa Ešte ak sa ťa spýtam. Chceš vyslovene čisto nový? napríklad použítý by si nechcel? lebo vieš, ide aj o okolnosti. Ja sa priznám!!! ja som vlastnil ešte pred troma rokmi tlačítkový, ktorý som si kúpil ako erárny telefon, lebo mi odišla nokia 6120 Clasic. kúpil som si za 12 eur samsung čisto nový z NAY, nevedel som si ho vynachváliť. Ono funkcie sú na úrovni mentalite 75 ročného dôchodcu, alebo 10 ročného dieťaťa, ale na to preklenovacie obdobie, kedy už mám teraz i phone mi v bohate stačil, a mal som tam všetko čo som potreboval, celkom elegantný, a nový stál 12 eur. Teraz tento i phone no to je iná liga. Ver mi, že žiadny obdobný smartfon sa mu nevyrovná. mne sa napríklad nepáči android. kto si raz zvykne na apple Mc intosh, nepresedlá nikdy na android. ale nechcem ťa odrádzať. NEviem presne v akm meradle a rozsahu pracuješ a koľko zarobíš. Ale ak sa nenáhliš nikde, kúp si nový i Phone, ktorý ťa prežije a neoľutuješ.
  6. 6
    Ceciak

26 ročný muž
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí

Do 250€ zozenies iphone 6 mozno aj 6s
  7. 7
    Fixa

27 ročný muž
    Poprad

@vreskot000 hej hej chcem novy
  8. 8
    Arywian

19 ročné dievča

@4 ja mám svoj za rovných 250€ bez zľavy, bez čohokoľvek, ako to navyšuje tvoj budget?
  9. 9
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

xiaomi redmi note 7
  10. 10
    Labut2

hrá sa, že má 2 roky

@campino konecne niekto spomenul tohtorocny model. Ked vidim, ze vsetci su tu zabudnuty v minulosti s radami typu kup si iPhone 6 z roku 2014, tak mi je zle.
  11. 11
    Campino

26 ročná žena

@labut2 ale aj XR 7 je fajn, ale fotky pri zlom svetle su ako z kalkulačky :D
  12. 12
    Fixa

27 ročný muž
    Poprad

@labut2 @campino Poviem ti, ze zaujal ma ten Xiaomi Redmi... Ale nie je 6,3palca velmi velka uhlopriecka? Aj ked v obchodoch vidim uhlopriecky od 5,9 do 6,3...Takisto sa mi paci aj Xiaomi Mi A2. Co poviete na ten?
  13. 13
    Campino

26 ročná žena

neviem, ja mam nokiu n95
  14. 14
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

este raz niekto niekde napise, ze na iPhone ti nic neodide, tak asi samovolne vzblknem, lebo to je taky false advertising az sa mi chce plakat