Fórum pridal Alfred123456, 12. 6. 2019 12:55 do kategórie TV, médiá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sledovali ste v detstve pokémonov?

0
Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
Trnava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

par častí hej, ale nebavilo ma to. bol som vtedy už dosť starý (v posledných ročníkoch na ZŠ) a nepáčilo sa mi to.
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Nielen v detstve! :-D
  3. 3
    Evkasv

21 ročné dievča

pika pika !
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ano, aj som ich zbieral, mal som nálepkový album, dokonca aj pokéball s figúrkou Charmeleona :) ale môj najobľúbenejší pokémon bol Hitmonlee.
  5. 5
    Sasi2680

26 ročná žena

každú nedeľu u starkej, predtým ako som išla domov (love)
  6. 6
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Jj ale len fakt zriedkavo, tak 15 dielov som dokopy mozno videla:)
  7. 7
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Áno a mám na to príjemné spomienky lebo to chodievalo v sobotu večer po Ponorke na Dunaji a rodičia so sestrou išli do kostola a ja som mal prázdny dom a prišli to do mňa pozerať spolužiaci. :D A tiež som mal aj album aj gameboy aj budík Pikachu. :D
  8. 8
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@7 A so spolužiakmi sme si potom kúpili čisté zošity a vytvárali sme si vlastných pokémonov. V družine sme ich kreslili a vymýšľali im aj rôzne mená a schopnosti. A si pamätám, že keď sme vonku v družine kreslili pokémonov tak za nami prišli oveľa starší chlapci z Obchodnej akadémie, ktorá bola hneď vedľa našej základky a nakreslili nám takých brutálnych pokémonov. :D
  9. 9
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

nielen v detstve :D
  10. 10
    Kokot1

40 ročný ujo
    Fiľakovo

Ja si to už nepamätám, ale asi hej, aj keď som dal nie. Ale to už asi nebolo detstvo v pravom slova zmysle. :S
  11. 11
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ano, a nie len v detstve... minuly rok som si pozrel celeho odznova, teda len tie nadabovane časti... na tie anglicke som nenašiel chuť...
  12. 12
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

šak do dnešného dňa hrávam Pokemon Go na mobile a Pokemon Emerald na emulatore:))
  13. 13
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Nie, tuším mi to mama nechcela púšťať a tuším ma to ani nebavilo. Ale zato som zbierala kartičky! (hehe)
  14. 14
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

zbierala som ich, ale seriál ma nebavil
  15. 15
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

@pandoras náhodou nehovorila, že je to násilné? (hehe)
  16. 16
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Inak kartičky som zbieral, sa mi páčili. (rofl)
  17. 17
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

@desertdrift Násilné nie, jej sa vela rozprávok nepáčilo, lebo tam vraj vrešťali (hehe)
  18. 18
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@kaiserchief1 a ty si co nesiel do kostola s nimi? :D
  19. 19
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@pubertslatinocelny Lebo som chcel pozerať Pokémonov. :D Ale s kamošmi sme v tom čase aj miništrovali a farár chcel aby sme chodievali v nedeľu o deviatej ráno pretože starší miništranti väčšinou spali a chodievali až na jedenástu a farár sa bál, že na deviatu nebude mať žiadnu výpomoc. :D
  20. 20
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@kaiserchief1 jj chapem. A vaši zas šli len v sobotu večer a v nedeľu už nie?
  21. 21
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@pubertslatinocelny jj iba v sobotu boli a aj doteraz mama chodieva stále v sobotu večer a mne zostal návyk ísť v nedeľu ráno