Fórum pridal Devil, 2. 7. 2020 21:48 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

skusil si niekedy drogy? chlast, nikotin a marihuanu nepocitame

0
Devil

16 ročný chalan
Žabokreky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

ano pichal som si marihuanu
  2. 2
    Fukaj

8 ročný chlapec

Ty si feeetak, nie ja nie ssooom
  3. 3
    Wewo

27 ročný muž

drogy skusili mna

xixi
  4. 4
    Bezo16

20 ročný chalan

rataš aj psychedelika k DROGAM ?
  5. 6
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@bezo16 tak meni ti to vnimanie sveta, ako takeho, asi by som to zaradil. Cize aj hubicky a lsd, pripadne ine. Zmeni ti to pohlad na svet, nie jak ked sa nachlastas, ze si geroj a chces kazdeho mlatit atd.. (aj ked fyzicke abstaky maju alkoholici tazsie, jak ti, co uzivaju heroin, pozor na to)
  6. 7
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Herojíny, kokajíny, všetko raz skúsim keď budem mať vela peňázov a všetky pervitíny vykúpim!!!
  7. 8
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nikdy. A ani nikdy nechcem. Sračky, čo ťa pripravia o rozum. Dobrovolne zo seba spravíš hlupáka. S trvalými následkami navyše.
  8. 9
    Livre

20 ročné dievča

Ja som nechtiac na to tukla a neda sa mi to vravit :D ale sak co..
  9. 10
    Limitles

8 ročný chlapec

Mam rešpekt pred psychadelikami
  10. 11
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

ja som za posledný polrok veľmi prehodnotila svoj postoj k drogám.
    z pozitívneho na negatívny teda
  11. 12
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

len kabalisticky dvekut
  12. 13
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Tu ti tak budú ľudia hlasovať, keď na Birdzi si to prečíta ešte aj Arménska polícia.
  13. 14
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Čuchám výfuky a acetón ostošesť :S
  14. 15
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@torpedo08 kym nie toluen, si sejf
  15. 16
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Extáza, kokain, MDMA, houbičky
  16. 17
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nie, považujem to za veľku blbosť, neplánujem nikdy v živote, ani tzv. ľahké drogy či ako tomu hovoríte :-o (?)
  17. 18
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@plavam_zivotom to su krasne drogy, pokial to neberies pravidelne :) resp koku by som vylucil este.
  18. 19
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

môže mi niekto vysvetliť, prečo ľudia v pohode tolerujú marihuanu, ale akonáhle sa začnú riešiť tvrdšie drogy, tak 75 percent ľudí je proti nim? to akože marihuana nie je škodlivá droga? (?)
  19. 20
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@marjy77 tak marihuana vo vseobecnosti tvrda droga nie je. ja som ju uzival asi 3 roky v kuse a ptm som prestal, lebo mi to uz robilo psychicky zle. mozno dost zalezi aj od toho, koho mas pri sebe, ked ju uzivas a ako si psychicky naladena, ale aj tak... skusal som ju aj po rokoch a nezmenilo sa to. mam kamosa, ktory to ma tak isto, ze ked sa jej nabazis, uz ti potom neslape, ako ma.. resp odporucaju sa len male davky :)
  20. 21
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

@devil to je všetko pekné, ale stále tam máš tie negatívne účinky aj keď im trvá dlhšie nech sa prejavia
  21. 22
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Raz som mala coke a už nikdy viac, drogy mi netreba.
  22. 23
    Julietdeyl

22 ročné dievča
    svoj svet

Nie, nikdy nič okrem alkoholu a cigariet. Ale cigariet bolo za celý môj život dokopy možno 20 . A som na to hrdá (letim)
  23. 24
    Erixa

22 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Nie, aj keď ma celkom láka zažiť stav z lsd, ale negatíva prevyšujú pozitíva, takže radšej nie
  24. 25
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

Zle som hlasoval. :( nikdy som to neskusal a ani neplanujem.
  25. 26
    Agord

tvári sa, že má 5 rokov
    Roanapur

@plavam_zivotom MDMA a extaza je to isté
  26. 27
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Iba psychadelika.
  27. 28
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@agord nie je veru :) extaza sa miesa (na SK) casto aj s pervitinom, zatial co ciste m-ko je bez takychto neziaducich prisad.
  28. 29
    Bebekex

26 ročná žena

nope. nic
  29. 30
    Agord

tvári sa, že má 5 rokov
    Roanapur

Je to úplne to isté. Účinná látka je tá istá. Extáza je len slengovy názov. A to že sa to s niečim mieša je z dôvodu: silnejšej látkovej súdržnosť - drží tvar tablety, kvôli riedeniu aby mohli vyrobiť viac z menšieho množstva - dostaneš nekvalitný produkt. Vždy ide o tú istú drogu. Otázne je či dostaneš to čo si myslíš že kupuješ. 0:)
  30. 31
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@devil Kokaín som mala len raz , extázu/MDMA som mala veľa krát ale naposledy asi tak pred 10 mesiacmi a houbicky 3x za cely život :) všetko veľmi zaujímavé skúsenosti, kokaín ale odveci slabotka na mna
  31. 32
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@agord nie je to to iste. extaza je v majoritnom pripadr tabletka. mko mozes dostat aj vo forme prasku. extaza sa proste miesa s pikom, aby mal uzivatel lepsi pocit, ze to slape :) hadam ma tu nejdes ucit, ked som x rokov zil s ludmi, ktori toto robili :)
  32. 33
    Kerrang

27 ročný muž

Nič také som neskúšal, ja som slušný a snáď nebudem mať ani na také dôvod :D