Fórum pridal Xxar3s, 8. 4. 2019 23:26 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Si spokojný / spookojná so svojou postavou alebo chceš schudnúť?

0
Xxar3s

36 ročný ujo
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Kila hore dole by nepomohli musel by som cvicit jak blazen aspon rok aby som vyzeral trosku ako clovek aj to mozno by nepomohlo
  2. 2
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ale z brucha, inak radšej takto ostať :D
  3. 3
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@torpedo08 kolko mas vahu a aku vysku?
  4. 4
    Annyejnji

21 ročné dievča

za posledne 2 mesiace so mpribrala 4 kila jak sa furt učim a sedim na riti a necvičim :( to je hrozne :( chcem schudnut 9 kil a budem maximalne spokojna... nemam nadvahu, ale chcem byt chuda:(
  5. 5
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

Chcem schudnúť, z liekov som fest pribrala :( ale musela by som vysadiť lieky aby sa mi to podarilo, a bojím sa, že by ma to zas dostalo do veľkých psychických sračiek.
  6. 6
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Shithead

Odkedy chodím na výšku, pribrala som 15 kíl, lebo sa menej hýbem :D To dať dole a som spokojná :D
  7. 7
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

tvarovo ok. nepotrebujem zhodit ani pribeat, mozno by som potrebovala spevnit, ale kto ma na to cas
  8. 10
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Chcel by som nabrat svaly a schudnut tuk az potom budem spoko. Tak poskromnejsie by stacilo -5kg tuku +5 kg svalov :D
  9. 11
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

10-15 kg dole
  10. 12
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ja sice som spokojna so svojou postavou, ale nie na 100%, ale nechcem ani pribrat, ani schudnut, len dospevnovat niektore partie :D
  11. 13
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

184/90+/- :D
  12. 14
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Hodilo by sa mi o pár kíl menej, ale viem že to je pre mňa momentálnej nereálne, tak sa tým netrápim a som a tým spokojná :)
  13. 15
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

5kg mi treba dole do mojej idealnej postavy ktoru som mala este tot v novembri :D (na ktoru som sa dostala uplne priserny obdobim v style nonstop bolesti zubov/pohovory/rozchod a nasledne nespanie a nejedenie niekolko tyzdnov :D)
  14. 16
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

hmotnostne nemám mať aké výhrady, čo sa tvaru týka, tak v rámci vecí, čo viem ovplyvniť, nie je to ešte 100%, ale pomaličky sa na tom pracuje a asi som na tom ešte v živote nebola lepšie, tak by som sa nemala sťažovať :D
  15. 17
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

za posledneho pol roka som zavratne pribrala a este kusocek a budem obezna, co som uz 7 rokov nebola...

ale.. cjvm, mam pici
  16. 18
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Keby mal niekto iný moju postavu asi by chcel trocha schudnúť ale ja som spokojná (:
  17. 19
    Arywian

19 ročné dievča

s váhou som spokojná, iba trošku spevniť, nabrať svaly a bude to super :)
  18. 20
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

@16 (hehe)
  19. 21
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

Som spokojná... keby som bola chudšia tak som tomu rada, ale až tak veľmi po Tom netuzim aby som s tým niečo robila :D
  20. 22
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

váhu mam fajn len by som mal cvičiť..ale nechce sa mi veľmi
  21. 23
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Musim schudnut a to vela :D a aj chudnem. Pomalicky, zdravo a stastne :)
  22. 24
    Montgomery

29 ročný muž

Som spokojný, možno trochu zhodiť z brcuha len ale to ide tažko.
  23. 25
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Momentálne mám cieľ schudnúť 2 kilá, ale pri všetkých tých aktuálnych okolnostiach (oslavy, sviatky) je to pre mňa trochu náročné
  24. 26
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

mam uzasne fungujuce zdrave telo ktore podava dobre vykony pretoze sa on staram, takze to beriem tak ze vyzeram presne tak ako mam vyzerat :D ked sa s cistym svedomim staram o svoje zdravie. A presne to by mala byt kazdeho priorita, nie ze "vyzeram ok takze kto ma na to cas", starat sa o seba a svoje zdravie ako dokaz toho ze si vazim zivot by malo byt v rebricku hodnot ovela vyssie nez to ako vyzeram a kopa inych dalsich veci
  25. 27
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Hodilo by sa schudnut dve kila (najlepsie lokalne z brucha a stehien) a spevnit.
  26. 28
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

ja chcem pribrať na hrudniku :) inak som spokojna :)
  27. 29
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

hodilo by sa schnudnúť ale 5kg, ale je mi to jedno :D , nič pre to robiť nebudem, som spokojná a sledovať si váhu nie je moja životná priorita ani niečo, čo by som chcela robiť vo voľnom čase :D .. ak by som ich schudla, bola by som síce tiež spokojná, ale nejako extra šťastnou by ma to nespravilo
  28. 30
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Chcel by som pribrať tak 10-15 kíl.
  29. 31
    Ssnehulienka

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

beriem to podobne ako @26

minuly rok som schudla 10 kil, mala som nadvahu. tam slo o redukciu tuku. odvtedy pravidelne cvicim a dost asa pocas dna hybem, lepsie jem a cele ma to proste bavi, citit sa dobre pri cviceni, papat jedlo ktore je chutne a pre telo prospesne. som obcas este nespkojna lebo bolo by fajn asi par kil mnej, ale som coraz spokojnejsia ako naberam na sile, flexibilite, ako si nachadzam vacsie svaly a tak, to je fakt fajn. a hlavne ten pocit ze sa snazim o to aby som bola zdrava a mala kvalitu zivota on pooint.
  30. 32
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Výška/váha, všetko gut, este si dám plastiku ceckov a budem spokojná. :D