« Zdravie

Fórum pridala Drobec186, 10. júl 2012, ďalšie jej diskusie »

Seknutie alebo zacviknutý nerv

Drobec186
drobec186, 20 ročné dievča, Detva, 10. júl 2012

Ahojte. Neviete niečo na seknutie pri lopatke alebo zacviknutý sval? Dosť to bolí v určitých pohyboch a polohách. čo by nato pomohlo ? Boli by dobré napr. teplé obklady na uvolnenie, alebo kúpeľ v slanej vode, či masáž?. Večer zájdem na pohotovosť no potrebujem niečo s tým spraviť kým sa to ešte dá prežiť. Môže to byť seknutie? Boli ma to pri pravej lopatke pri otočení hlavy v pravo nad plece to neznesitelne bolí a dalej ako za plece hlavu neotočím. pichá to je to nepríjemná bolesť kto ste to už zažili, môže to byť seknutie alebo skôr ten zacviknutý nerv, sval? neviete o tom niečo?. Smutné

0 Zareaguj!
15matka14
15matka14, 21 ročné dievča, Miluje samotu, 10. júl 2012

daj si voltaren rapid-aj ked neviem či nie je len na predpis, no aspoň klasický voltaren bude určite bez predpisu

1 Zareaguj!
Crashhp
crashhp, 24 ročný chalan, na Gemeri, 10. júl 2012

mňa tiež raz tak seklo ako opisuješ a bral som tabletky Dorsiflex, pomohlo to, v priebehu dňa sa to začalo uvoľnovať až to úplne prešlo

2 Zareaguj!
Mortysh
mortysh, veľa rokov (?!), 10. júl 2012

Mňa pred časom seklo v krku, nemohla som ním hýbať vôbec. K lekárovi som nešla, pomohli mi jemné masáže haďou masťou a teplé soľné obklady. Pokoj samozrejme. Haha

3 Zareaguj!
Drobec186
drobec186, 20 ročné dievča, Detva, 10. júl 2012

inak ako tabletkami by to nešlo.. tie asi nemám práve po ruke. Asi mi najskôr pomôže ten doktor ou

4 Zareaguj!
Tancika
tancika, 18 ročné dievča, Rimavská Sobota, 10. júl 2012

aj mna tak boli, presne tam...a ten zacveknutý enrv to asi može byt..mne z toho trpnu aj ruky

5 Zareaguj!
Vlcica1989
vlcica1989, 24 ročná žena, Trnava, 10. júl 2012

teplý obklad dobrý nie je lebo ak tam máš zápal tak to ešte zhoršíš... môže ti to niekto doma jemne pomasírovať s nejakým masážnym krémom alebo niečim ale hlavne jemne

6 Zareaguj!
Drobec186
drobec186, 20 ročné dievča, Detva, 14. júl 2012

Dorsiflex pomohol je mi Oukéý Žmurk ..@crashhp Haha

7 Zareaguj!
Crashhp
crashhp, 24 ročný chalan, na Gemeri, 14. júl 2012

@drobec186 tak to ma teší Haha

8 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

8reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist