Fórum pridal Darksider96, 14. 8. 2019 13:53 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sedia na teba tieto vlastnosti podľa znamení?

0
Darksider96

23 ročný chalan
Underworld

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

https://www.interez.sk/blog/ake-su-vase-3-najhorsie-najotravnejsie-vlastnosti-zistite-podla-vasho-znamenia/

A tieto horoskopy sú zas také zábavnejšie: 
    https://m.topky.sk/cl/13/1708861/Odvratena-strana-zverokruhu--Toto-su-najhorsie-stranky-jednotlivych-znameni
  2. 2
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Absolútne to nesedí, som skôr pravý opak :D
  3. 3
    Sasi2680

27 ročná žena

@1 to prvé celkom aj áno, ale ten druhý vôbec.. prekvapivo žiarlivá veľmi nie som, lebo priateľovi verím.. a.. aj keď mi viac ľudí v živote ublížilo, nechovám voči nim nenávisť. Neviem nenávidieť. (nemať rada to áno, ale nenávisť je veľmi silné slovo)
  4. 4
    Majmarad

36 ročný ujo

Samozrejme, na mňa absolútne sedí veľa z definícií pre LEVA :D

až na toto ,,neváhajú iných využiť,,
  5. 5
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

To písali podľa mňa? :D ten prvy článok dokonale sedí
  6. 6
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Tieto všeobecné definície a komerčné horoskopy sú podľa mňa blbosť, aj včera si mama len tak zo srandy pozrela svoj horoskop v novinách a bolo to dobré akurát tak ako vtip :D niečo iné môže byť personalizovaný horoskop, ked si astrolog od teba vypýta dátum narodenia a nejaké ešte dalšie údaje, neviem presne ako to prebieha, ale to už môže mať čosi do seba, ale tieto komerčné, to asi nejaký šaman z TV8 počas reklamnej pauzy si narýchlo niečo povymýšľa a pošle do novín :D
  7. 7
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

To prvé sedí to absolútne presne! Celkovo sa dosť stotožňujem so svojím znamením..

"Nerozhodnosť, vyhýbanie sa konfliktom, zlozvyk nechať sa rýchlo rozrušiť.

Váhy kladú veľký dôraz na vzťahy a veľakrát môžu byť veľmi láskavými ľuďmi, nie vždy je však správne snažiť sa zapôsobiť úplne na každého. Veľmi rýchlo sa nechajú mentálne rozrušiť a robí im problém stáť si za svojím slovom a držať sa svojich rozhodnutí."

V tom druhom sa stotožňujem hlavne s týmto: "Sú odhodlaní nechať všetky možnosti otvorené tak dlho, ako to len pôjde.."
  8. 8
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Jasne ze to sedi
  9. 9
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

sedí na mňa z leva možno ambicióznosť, kreativita, zmysel pre humor, a že rada veci mením a som tvrdohlavá, ale nesedí na mňa to ako povedal @majmarad to využívanie druhých, ja som skôr naivná a druhí využívajú mňa a ešte nerada som stredobodom pozornosti, nie som materialistka a nemám presviedčacie schopnosti :D
  10. 10
    Livre

19 ročné dievča

Na mna uplne do bodky.
  11. 11
    Aventine

11 ročné dievča

Opatrnosť, lenivosť, mierna anti-sociálnosť.. tak to heeej :D
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Jasne, ze je to bullshit :D
  13. 13
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@riddler Tak tieto Západné horoskopy sú nepresné lebo dátum jednoducho nestačí na to aby ti astrológ mohol spraviť horoskop. Najpresnejší je Védsky horoskop na ktorý treba vedieť dátum narodenia, rok narodenia, čas narodenia a časové pásmo. Ale odporúčam ti skúseného Védskeho astrológa ktorý vychádza z Véd a nie nejakého šarlatána alebo podvodníka ktorý sa chce len na hlúpych ľuďoch nabaliť (hehe)
  14. 14
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Nesedí vôbec a @12

Vesmír nepochybne skrýva mnoho tajomstiev ale či ma zajtra nechá frajerka mi Jupiter asi nepovie. Ale nič proti Jupiteru samozrejme. :D
  15. 15
    Motorbreath

27 ročný muž
    Ashenvale

ale akoze... pise sa tam ze skorpioni aki su bezcitny a tak... je to bulšit! pokial skorpiona nenaseries, tak je jak med... Kurvy sa z nas stavaju az ked nas niekto vytoci
  16. 16
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@kaiserchief1 Veď o tom ani tuším Védske horoskopy nie sú (hehe) Vyskúšaj si spraviť na nete online nejaký horoskop ;) Napíš si do google Online Vedic Horoscope a uvidíš. Ale neručím za to či to bude na 100% správne lebo neviem ako fungujú tieto online horoskopy :smile:
  17. 17
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Sedí iba podnadpis.
    Zvyšok textu v 90% nie.
    A osoby o ktorych som vedel ich znamenie na tieto charakteristiky podla mna dosť sedia.
  18. 18
    Sasi2680

27 ročná žena

@darksider96 ale sú aj o tom :)
  19. 19
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Vymenovane vlastnosti sedia, ale ten popisok k tomu nie.
    A to z topiek vobec
  20. 20
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

nikdy na mňa nič také nesedelo :D
  21. 21
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    ostrov nepotrebných maskotov

Vcelku áno (love)
  22. 22
    Arywian

19 ročné dievča

tvrdohlavosť sedí, zvyšok je dosť mimo :D
  23. 23
    Pupinkavec

23 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Hej, to sedi, som uplna bitch!
  24. 24
    Tomas55555

24 ročný chalan

Ty tým horoskopom veríš ? Však to je očividné že ide o podvod. Nemôžu mať presa všetky "ryby" rovnaké vlastnosti ako tvorcovia horoskopov tvrdia.
  25. 25
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

uplne naopak :D
  26. 26
    Dwarvax

32 ročný muž

No musim povedast, ze celkom aj hej, ale snazim sa oducat. :D
  27. 27
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@tomas55555 Hovorí mi tu o podvode niekto kto verí všelijakým pofiderným sektarským uzdravovacím zázrakom a podovne (hehe) A kde tvrdím, že tomu verím? Ak si si nevšimol, tak som toto fórum dal do kategórie humor a málo slúžiť len tak na pobavenie. Navyše tieto Západné horoskopy ako sú tieto v odkaze sú nepresné lebo proste dátum narodenia nestačí na to aby ti mohol spraviť astrológ horoskop. Najpresnejšie sú Védske horoskopy ktoré tu boli oveľa skôr ako tieto Západné a Čínske horoskopy. Viď. @13 :smile:
  28. 28
    Tomtoylc

27 ročný muž
    SK/CZ

uplný bullshit ... ani jedna vec na mňa nesedí
  29. 29
    Kerrang

26 ročný muž

Tak pade na pade, čiastočne áno, čiastočne nie.. :smile:
  30. 30
    Riddiculus

hrá sa, že má 0 rokov