Fórum pridal Clarise, 3. 7. 2019 07:41 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Sebaobrana

0
Clarise

19 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Clarise

19 ročné dievča

Týmto forum by som chcela zistiť koľko ľudí chodilo alebo sa venovalo túto na tejto stránke sebaobrane. Lebo je veľmi zaujímavé koľko ľudí sa vie aj sam obrániť. Zväčša baby.
  2. 2
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

zišlo by sa mi to, nikdy som nebola vedená k tomu, aby som sa niekomu postavila a to je škoda, rozmýšľam, že by som tam prihlásila v budúcnosti moje deti, samozrejme len za predpokladu, že ich to bude baviť
  3. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

Mala som semester, lebo mi nenapadlo, akú inú povinnú telesnú si dať

Naučila som sa padať :-D
  4. 4
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

1,5 roka kravmagy
    A bola to za posledne roky najlepsia aktivita, ktorej som sa venovala.
  5. 5
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

celkom som uvazovala, ze sa prihlasim, ale kedze viem, ze u nas v meste na bojove sporty chodia iba deti, tak sa asi neprihlasim :D ale maleho chcem dat na karate, lebo mame u nas celkom zdatny rozdiel (rozumej - aj vyhravaju sutaze kadejake)
  6. 6
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

*oddiel nie rozdiel tu mame :D lol
  7. 7
    Ceciak

26 ročný muž
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí

Muay Thai 3 roky, Wing Tsun 2 roky
  8. 8
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Nechodil som a ani ma to dajako neláka. Som nízky a hmotnostne skoro mušia váha, takže asi by mi to ani nepomohlo ak by na mňa zaútočil niekto kto váži metrák. :D
  9. 9
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

Keď si už na mňa dovolia tak buď je ich veľa alebo vyťahujú nože. Tak že to nemá zmysel.
  10. 10
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@9 jj toto tiež, ak by na mňa niekto zaútočil tak si tiež myslím, že buď bude nejak narušený a bude mať nôž, sklo či palicu alebo ich bude viac a tam tiež nejak nevidím zmysel
  11. 11
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A inak to ste ešte nevideli ako viem utekať! :D
  12. 12
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

@kaiserchief1 to je druhá vec, čo nás učili, prvý plán má byť utiecť :-D
  13. 13
    Annyejnji

21 ročné dievča

nie, že by som úplne nechcela, ale keď si vezmem moje priority, tak budúcich 10 rokov nebudem mať čas :(
  14. 14
    Trevor1994

75 ročný ujo

@9 v tom pripade bude treba nejaky ten revolver od Smith&Wesson len jako sebaobranu (hehe)
  15. 15
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

lenze joke je v tom ze nemozes pouzit zbran ktora je ucinnejsia ako utocnikova, lebo potom to uz nieje sebaobrana :D samozrejme tam sa neberie do uvahy to, ze ten utocnik moze byt 2x vacsi, to je stale fer hra :D
  16. 16
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Mna by zaujimalo, kolko z tych ludi, co na tieto veci chodili, by sa v krizovej situacii realne vedelo obranit.
    Dlho som premyslala nad tym, ze sa na daco taketo prihlasim, no pride mi, ze v krizovej situacii clovek aj tak nevie, ako sa zachova...
    (A radsej budem svoj cas venovat zaujimavejsim sportom.)
  17. 17
    Clarise

19 ročné dievča

@mielikki no podla mňa by si ho mala najskôr niekam kopnúť až potom utekať. Lebo by ta mohol dobehnúť.
  18. 18
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Skor mi vzdy pripadalo ucinnejsie mat ppci kondicku, lebo v zasade ak nie si troublemaker a nenechavas situacie hrotit, vzdy sa proste mozes zobrat a zacat bezat - kym este vobec dojde k fyzickemu stretu, alebo povedzme po prvej rane. No a bezat tak, aby ta utocnik nedobehol samozrejme, cize kondicka, kondicka a este raz kondicka, nie ze ja by som zamrela po 500m :D :D
  19. 19
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Ledva chodim ne este sa branit :D
  20. 20
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

@clarise utekať a kričať
    Hej, ak je blízko teba, a vieš kopnúť, okej
    Ale ak sa tvári podozrivo a je v istej vzdialenosti od teba, netreba ju zbytočne zmenšovať
  21. 21
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Stačí, ak vieš dobre utekať. Viem, o čom hovorím. Ani mne sa nechcelo utekať za tým, čo predo mnou zdrhal.
  22. 22
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ako tak rozmýšľam , mna by zdolala aj obyčajná muška :S :,(

23. 23
    Ceciak

26 ročný muž
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí

@staphylococcus vo vela pripadoch ta napadne fetak, kde staci mat dobry postoj alebo ho len zastrasit ale vyslovene som zazil asi dve situacie kde mi to pomohlo
  24. 24
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@willbebetter predstavil som si, ako niekto druhému pridrbe, ten spadne na.zem a akonáhle sa dôkaze postaviť, začne utekať ostodusu xD
  25. 25
    Ives

27 ročná žena

chodila som na thaibox a rada by som sa k tomu vrátila
  26. 27
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

@trevor1994 kvôli práci mať zbraň nemôžem (zbrojak), kedysi som pri sebe nosil teleskop ale aj ten som vynechal, nôž len na pracovné alebo rekreačné účely, keď sa má niečo stať tak sa stane
  27. 28
    Warble

20 ročné dievča

@primitiv (thumbs) (:
  28. 29
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Ja nosím ťažkú kabelku :D A absolútne sa nemusím báť, že ma niekto prepadne, moje kolegyne sa boja za mňa ;)

A k tme... možno sa raz na niečo tak prihlásim. Hneď po kurze varenia, masáží, tanca a anglického jazyka
  29. 30
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

Nemám výdrž na toto