Fórum pridal Kamikatze, 18. 2. 2020 11:55 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

s koľkými ludmi z birdzu si sa už stretol?

0
Kamikatze

tvári sa, že má 3 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

a kde je 0?
  2. 2
    Coleshepter

24 ročné dievča
    so basic.

myslím, že 13, na viac hriechov si už nepamätám
  3. 3
    Turky

30 ročný muž
    Poprad

4 a na 90% 5, ak ratam aj feelagain, ktora raz sla oproti mne, asi.
  4. 4
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Nik sa so mnou nechce stretnut a este ani hlasovat nemozem :(
  5. 5
    Filipkoo

24 ročný chalan
    Košice

okrem znamych len s forte
  6. 6
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

len stretol? lepsie by bolo s ktorymi som si zasukal :)
  7. 7
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    утопия

okolo 20 by vas mohlo byt :)
  8. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

So sebou
  9. 9
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Opravujem sa styroch.
  10. 11
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Ja netuším ale asi viac ako 10
  11. 12
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

ak neratam ľudi, kt. som poznal skôr ako birdz, tak asi 5.. inak to čilo je vačšie..
  12. 13
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@zahi ja som nula :S bez ohladu na pocet spoznanych birdzakov/ciek :D
  13. 14
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Na Birdz stretku som sa sice rozpravala s viac ludmi, ale zapamatala som si len troch. Takze v poradi, v akom sme sa stretli: dukenukem, galinka, sheena205, tomas, antifunebracka, johnysheek, staphylococcus, finwael, majmarad, plavam_zivotom

@Grietusha Nebola si náhodou vtedy na tom stretku, ktoré organizoval kedysi dávno Tomáš aj ty? Sme boli na takom posedení vonku v krčme v BA a ty si sedela na takom múriku opodiaľ a s niekym si sa rozprávala. A doteraz mi pri podobných témach napadne, či si to náhodou nebola ty:)
  14. 15
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@ladydoga si sikovna (thumbs) to sa mi este nepodarilo :( sice v zrkadle stretavam takeho podivneho tvora ale to bude nejaky omyl (?)
  15. 16
    Sidious

22 ročný chalan

definuj stretnúť, ráta sa aj to, že som rok videl niekoľko krát do týždňa, no nikdy sa nerozprával?
  16. 17
    Depropex

28 ročný muž
    Už nikto

mozno trepem ale myslim ze viac jak 10
  17. 18
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Ak sa berie ako stretnutie, to že som okolo nich prešla na ulici alebo niečo na ten štýl. :D
  18. 19
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Cielene niekedy pred 13 rokmi pubertacke rande s Nemo17, potom s Huskym sme boli v madarsku na F1 a este raz na party, Saska - nick uz neviem - u mna spala na intraku, ked robila prijimacky na nasu skolu a potom "u nas" aj studovala, dodnes chodime na vino... A potom som jedneho sla spontanne pred Vianocami navstivit do Viedne, ked nemohol par dni spavat a potom sme sa este nejaku dobu vidali. Nemenujem, lebo sem este chodi :D No a okrem toho som niekedy (to uz nie cielene) videla par ludi z nasej skoly ci mesta.
  19. 20
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

kde je 0 ? ... ale inak som sa stretol s jednym. Ale nie kvoli birdzu, len bol na birdzi občasne aktívny.
  20. 21
    Kerrang

28 ročný muž

Tuším troma, ak dobre dumám..
  21. 22
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@chlorofyl no s ktorými? :D
  22. 23
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@chlorofyl nebudem prezradzat :D
  23. 24
    Grietusha

37 ročná teta
    world citizen, človák

@azizi bola som to ja :)
  24. 25
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

(Cielene) Melancholik , Feelagain , Mayben , Dee99, Azizi , Depropex, Wewo , Demoniqangel , Lenkaska1 , Majmarad, Openmindedfreak , jeden chalan čo bol s nami v Bukowskom ale neviem jeho nick, jeden Tomáš čo neviem jeho nick, Pinkhero, Veronika čo neviem jej nick

(Náhodne na ulici som zazrela) Quatroformaggi , Deficit , Tanickina, Narazuvzdorna, Forte, Patriska
  25. 26
    Motovidlo323

30 ročný muž
    matovic birdzu

S každým podstatným :D
  26. 27
    Saddath

29 ročná žena

Som tu od roku 2006, strasne davno ked boli stretka a vlogy s mrte ludmi. Jednu kamosku som dokonca dotahla do uk a boli sme BFF :) teraz uz tu moc nekomunikujem a nezije to tu. Plus sa tu citim stara a vsetci sa tu len urazaju a robia si fake profil. Ked nieco aj aj niekto prida je ofrflany.... Z birdzu sa stala strana pre unudenych upistanych ludi :) ale ne. Ale furt sem chodim. So sucasnych ludi som sa ne stretla s nikym, moj gang tu uz nie je. Ked spomeniem ze chodim na birdz tak sa smeju ze coooo to furt existuje :D je mi tu symp par ludi, ale uz to beriem len jak taku zabavku pomimo :) stale sem rada zavitam, ale casy ked sem chodili ludia a len sharovali, pisali a podporovaki sa su daaaaavno prec :D
  27. 28
    Feroborba

25 ročný muž
    Tanganika

Stretol som viaceré dzifčence, len o tom nevedia..
  28. 29
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Za starých čias štyria ľudia, ktorí sem už dávno nechodia.
    Teraz už len jeden človek :P
  29. 30
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@grietusha Jej, ďakujem:) Tak už môžem pokojne spávať :D

Myslím, že vtedy by si o mňa ani nezakopla a ja by som ani náhodou nemala odvahu osloviť ťa :D Ja som bola vtedy taká zakríknutá vyplašená šedá myška bez kamarátov, s hroznými strapatými vlasmi a nevkusným oblečením, trápna... Teraz som síce oveľa nešťastnejšia v živote (kvôli okolnostiam), ale vo vzťahoch a všetkých týchto veciach som sa posunula o 180 stupňov. Zaujímalo by ma, ako by celé to stretko dopadlo, keby som tam bola teraz:)