Fórum pridal Derimax3, 17. 8. 2019 23:55 do kategórie Počítače. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Problem z IP adresov

0
Derimax3

25 ročný muž
Narnia

Ahojte potrebujem sa lognut cez prehliadac do svojej ip adresy ale nikdy mi to nechce nacitat. mam dynamicku ip. neviete mi nahodou niekto poradit ako to opravit?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sidious

21 ročný chalan

čo si predstavuješ pod slovom lognúť?
  2. 2
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

problem z gramatikov
  3. 3
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Existujú dôkazy ak sa niekto logol do svojej ip adresy už sa nikdy odtiaľ viac nevrátil . To je iný svet neriskuj to
  4. 4
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

to bude asi tym ze sa to neda? (:

jak sa mozes lognut do ip adresy? (hehe) a este do dynamickej ktoru ti pravdepodobne poskytuje tvoj poskytovatel internetu? ip adresa je len fyzicka adresa nejakeho zariadenia v sieti. ty sa mozes tak maximalne lognut cez prehliadac do svojeho modemu alebo wifi routeru...na to ale nesluzi dynamicka ip (:
  5. 5
    Wewo

26 ročný muž

Vôbec nerozumiem čo sa snažíš dosiahnuť.
  6. 6
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@wewo pisal mi spravu. ze ano potrebuje sa dostat do modemu. co je v jeho pripade jeho iphone. lebo ze kupil domenu a potrebuje nahodit online jeho web stranku. no neviem ako sa dopatral k tomu ze sa to takto robi :D
  7. 7
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@kosmiklove cize si chce kupit rozok v bicyklovom obchode aby s nim mohol zahrat na gitare? :D dobre tomu rozumiem?
  8. 8
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@tommyhot no nieco take :D
  9. 9
    Derimax3

25 ročný muž
    Narnia

@kosmiklove ty si dobra trubka
  10. 10
    Derimax3

25 ročný muž
    Narnia

@kosmiklove pisal som ti normalne a ty ma tu teraz ponizujes. davaj si pozor
  11. 11
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@derimax3 a ja som ti normalne odpisal. nereagoval si potom ani na spravu ani tu. iba som napisal co je vo veci. na co si mam ako davat pozor?