Fórum pridal Devanelemen, 8. 7. 2019 15:48 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Problém s mobilom.

0
Devanelemen

17 ročný chalan
Nuladimenzionálny priestor

Ahojte. Potrebujem pomoc. "Rozbil" sa mi mobil, je onhutý okrem iného. Zrejme sú aj poškodené tlačidlá na zvuk a vypínanie. Po tom čo sa mi vybil a chcel som ho zapnúť, dáva mi vždy factory mode s reboot menu. Odtiaľ som sa dostal vždy iba do safe modu.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Devanelemen

17 ročný chalan

Prosím, vedel by mi nieko poradiť ? Do opravy som ešte nemal čas zájsť, ale plánujem.
  2. 2
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

ak su poskodene tlacitdla na zvuk tak je mozne ze su stale zamacknute a vela mobilov ma recovery menu ked sa drzi pri zapinani fonu neake tlacidlo na zvuk, takze by som skusil nieco spravit s tymi tlacidlami, but vybrat alebo ich neako napravit
  3. 3
    Devanelemen

17 ročný chalan

@zahi Okej diky. Na to som myslel, ale sám ich neopravím. Mňa však ešte zaujíma, prečo keď sa mi (aj to nie vždy) podarí odísť z toho menu, tak mi mobil zapne iba do safe modu. A keď chcem odísť zo safe modu tak musím vypnúť mobil no a potom som zase v recorvery menu a dookola.

Pred tým, keď sa mi stalo, že som sa dostal do recorvery menu, tak odtiaľ sa mi mobil zapol normálne. Teraz robím všetko rovnako, no mobil mám potom v núdzovom režime.
  4. 4
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

no to ti neviem povedat
  5. 5
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Keď mi na starom laptope odišla grafická karta, Windows ma pri zapnutí hádzal do safe mode, pretože integrovaná nedokázala utiahnúť systém v klasickom režime... Takže možno niečo takéto?
  6. 6
    Devanelemen

17 ročný chalan

No možno, uvidím, čo mi povedia v oprave. Ale ďakujem. Aspoň viem, že asi sa mi tá oprava neoplatí. (hehe)