« O dievčatách

Fórum pridala Maryinka, 21. apríl 2006, ďalšie jej diskusie »

Priznaky tehotenstva

Maryinka
maryinka, 29 ročná žena, Nitra, 21. apríl 2006

ahojte,viete mi poradit ake su priznaky tehotenstva???vopred diky...

0 Zareaguj!
Kaja
kaja, 24 ročná žena, Topolcany, 21. apríl 2006

ten hlavny je ze nedostanes menzes, potom striedanie nalady(naladovost) vacsinou podrazdena, napchavas sa sladkostami a vecami ktore by si inokedy nezjedla a o nejaku dobu to aj bude vidiet...
to je asi vsetko co by som z priznakov poznalaHaha

1 Zareaguj!
Kassandra
kassandra, 25 ročná žena, Bratislava, 21. apríl 2006

No, k tomu prvému názoru pridám,že každé ráno vraciaš,nie je ti bohvieako dobre a kombinuješ rôzne druhy jedál...Ak som niečo zabudla,tak dúfam,že ma niekto zodpovedný zobudí.

2 Zareaguj!
Ewulienka355
ewulienka355, 25 ročná žena, Brezno, 21. apríl 2006

este ze casto chodis cikat

3 Zareaguj!
Danka
danka, 26 ročná žena, Slovensko, 23. apríl 2006

si stale smednejsia mas moc ochabnute brucho a taktiez ta bolia prsia mas v nich taky tlak ako by sa ti zvetsovali ak nieco tak tehotensky test to isti ale robi sa po 9 dni od pohlavneho styku Haha

4 Zareaguj!
Sashenka
sashenka, 28 ročná žena, Bratislava, 24. apríl 2006

Niekedy žiadne príznaky dievča/žena prvé mesiace vôbec nemá/nepozoruje na sebe. Neplatí pravidlo - nedostaneš menzes (prvé mesiace môžeš mať) -ranná nevoľnosť(trpí ňou len malé percento žien) a pod.. každý organizmus je iný, inak reaguje na rôzne zmeny.. ale ako holky nado mnou spomínali sú to také všeobecné príznaky tehotenstva, kt. tehotná môže, ale nemusí mať.
Ešte spomeniem čo tu nebolo spomenuté (bolesť v podbrušku, v nohách)

5 Zareaguj!
Charlotta-gc
charlotta-gc, 29 ročná žena, nitra, 28. apríl 2006

no a s tou menštruaciou.....kamaratka mala do 7 mesiaca menstruaciu a bola chudunka a proste si myslela,že pribrala a vôbec velke bruško nemala...take oblejsie ale nikto by nepovedal že je v tom...ani ona to nevedela...až ked v tom 7 nedostala...a ked prisla k dr. tag jej hovori ved vy ste v 7 mesiaci....ina prca co?...no a samozrejme,že žiadne ine priznaky sa nedostavili

6 Zareaguj!
Nikolkaaa100
nikolkaaa100, 26 ročná žena, trnava, 15. máj 2006

kto mi vie poradit??? moja mama neviem ci je tehotna ake su to priznaky????? v kolkom mesiaci bude mat vecsie brucho kontaktujte ma na eimal 11nikuska112@azet.sk moc pekne dakujem

7 Zareaguj!
P3tula
p3tula, 30 ročná pani (?), Bratislava, 15. máj 2006

co si v tom?

8 Zareaguj!
Linda12
linda12, 26 ročná žena, trnava, 15. máj 2006

prosim vas kto mi poradi?? v kolkatich mesiacoch ma zena velke brusko???? dakujem ohlaste sanmi na maile: dadikaa@azet.ak

9 Zareaguj!
Cestovinka22
cestovinka22, 29 ročná žena, Tlmače, 12. jún 2006

Linda12

Je plno stránok. Prečo sa radšej nepozrieš po nete a knihách. Tu si možno niekto niekde niečo prečíta, a skomolí a je to inak. Never v tak vážnej veci tomuto zdroju.

10 Zareaguj!
Bubacik
bubacik, 24 ročná žena, Košice, 20. marec 2007

ja mam tiez jeden problem... mala som styk a neviem ci niesom tehotna,som mlada a studujem nepotrebujem teraz dieta.Ak ma boli hlava a mam nechut do jedla napina ma na zvracanie je to tehotenstvo alebo to ze som ochorela.. niesom si ista.Hoci aj malym prispevkom pomozete dakujem vam

11 Zareaguj!
Nikusik71
nikusik71, veľa rokov (?!), 20. marec 2007

ale sorry po precitani vsetkych prispevkov mozete dostat depku a budete si mysliet sak to vsetko mam...ale to si len vsugerujete..tak pomaly ete nic nie je iste...tak nevesajte hlavu

12 Zareaguj!
Tommyhot
tommyhot, 25 ročný chalan, Bratislava, 20. marec 2007

Pice mam nechut do jedla, boli ma hlawa a je mi na zwracanie som tehotnaaa waaaaaaa

13 Zareaguj!
It
it, 27 ročný muž, Trnava, 21. marec 2007

Preboha Haha Chodte do lekarne a kupte si tehotensky test Haha Stoji normal okolo 90 sk. A tie co uz dokazu na 100 percent zistit tehotenstvo uz po 3 dnoch od pohlavneho styku stoja nejakych 120Sk Haha Takze danka nemas celkom pravdu Haha Vyjebte sa na priznaky a invsetujte 100 korun, mate istotu Haha

14 Zareaguj!
Timmy
timmy, 26 ročná žena, Komjatna, 26. marec 2007

Najebte vobec a nebudete tehotne Hehe

15 Zareaguj!
Mireille
mireille, 28 ročná žena, Ruzomberok, Svk, 30. marec 2007

no mala som pohlavny styk s priatelom vo februari pred menstruaciou. potom som mala silny menzes, teras je mare a meskaju mi uz 7 dni. pricom mam zvacsene prsia a stale nic mozem byt tehotna??

16 Zareaguj!
Nikusik71
nikusik71, veľa rokov (?!), 30. marec 2007

baby baby..keby som mala take pocity ako vy nevesiam to sem nikomu na nos..odkial to mame vediet vsak si kupte test kilecko vas nezabije aj tak vam tu nikto 100%pravdu nepovie..strasne s vami..alebo ako povedal Timmy ak neviete"jebat" tak to nerobte neopalti sa heh ale ako si to odpustit ze

17 Zareaguj!
Zuzana696
zuzana696, 24 ročná žena, Bansaká Bystrica, 31. marec 2007

Ahojte!
Chcem sa spýtat,a poprosit o radu mam len 16 rokov
a asi pred 2 mesiacmi som mala s priatelom pohl.styk ale s kondomom. menzes som stale nedostala uz su tomu necele 2 tyždne?mozem byt tehotna? za rady vam dakujem

18 Zareaguj!
Tommyhot
tommyhot, 25 ročný chalan, Bratislava, 31. marec 2007

=DDDDD nemam uz slow

Nebudem radsej nadawat lebo teta Zipporah ma bude zas poucat..

19 Zareaguj!
Putzig
putzig, 32 ročný muž, NR, 1. apríl 2007

Zuzana696: Samozrejme, že môžeš, a čakaj deti s pršiplášťom...

20 Zareaguj!
Majlos
majlos, 27 ročný muž, The City of Blinding Lights, 1. apríl 2007

Boha, jebe to jak kraliky a potom sa cuduju ze mozu otehotnet. Nie je nadto najprv konat potom myslet... Jak tommyhot povedal, nemam uz slov

21 Zareaguj!
Anakonda22
anakonda22, 26 ročná žena, kosice, 19. máj 2007

pocuvajte, ked si urobim 9 dni od pohlavneho styku tehotensky test , a ked vynde pozitivny , da sa uz ist iba na potrat ci existuje este nieco ine ??

22 Zareaguj!
Punk_rock_girl
punk_rock_girl, 23 ročné dievča, 19. máj 2007

nestresujte...ked vam za par mesiacov narastie brusko potom uz mozte stresovat Cha

23 Zareaguj!
Punk_rock_girl
punk_rock_girl, 23 ročné dievča, 19. máj 2007

...ale sak proste si kupte test a mate to vyriesene...naco to davat do fora?

24 Zareaguj!
Tommyhot
tommyhot, 25 ročný chalan, Bratislava, 19. máj 2007

"naco to davat do fora? " aby sme ich tu lutovali..

25 Zareaguj!
Ayreen
ayreen, 24 ročná žena, Bratislava, 20. máj 2007

Hehe lol...anakonda, "ked vyjde pozitivny, da sa uz ist iba na potrat, ci existuje aj nieco ine?" a co chces robit? bud si ho nechas, alebo ides na potrat. jednoducha matika. co si si predstavovala, ze ti sem ludia napisu? ze sa mas tresnut do brucha a ono sa to strati? Hehe

26 Zareaguj!
Miat248
miat248, 25 ročná žena, Banská Bystrica, 20. máj 2007

aby sme ich tu lutovali..no hej, najdu sa mozno taki co si povedia chudatka..ale preco ich lutovat? bud nech to nerobia(sexualna abstinencia najlepsia prevencia Haha alebo kriste ved su tabletky, kondomy, naplaste, peny a neviem co este od vymyslu sveta, takze..?

27 Zareaguj!
Majlos
majlos, 27 ročný muž, The City of Blinding Lights, 20. máj 2007

Ked neviete jebat, tak to nerobte... A ked to ajtak robite tak sa potom necudujte....

28 Zareaguj!
Adinka
adinka, 25 ročná žena, Košice-Západ, 21. máj 2007

Majlos dobrý siiii drziiim s tebou xixixiixixixiixixxiixixixiiixiixixixixixixixiixixi

29 Zareaguj!
Majky513
majky513, 24 ročný chalan, 24. august 2007

ahojte vedeli by ste mi poradit lebo fakt sa do toho nerozumiem. mal som pred 8-9 dnami pohl.styk. moja priatelka vcera mala 37.6 a ju boli hrdlo ma ho napuchnute. dnes uz horucku nema len ju stale boli hrdlo.jej mama jej povedala ze to vyzera na anginu ale ja som neisty.tak mi poradte ci tieto priznaky mozu byt priznaky tehotenstva alebo len prechladla a fakt ma anginu dakujem vopred..

30 Zareaguj!
Majky513
majky513, 24 ročný chalan, 24. august 2007

ahojte

31 Zareaguj!
Tommyhot
tommyhot, 25 ročný chalan, Bratislava, 24. august 2007

podla mna umiera na syfilis

32 Zareaguj!
Bobulka266
bobulka266, 26 ročná žena, Žilina, 26. august 2007

kto by mi vedel poradit mozu byt priznaky tehotenstva asi 3 dnove bolesti v bruchu,skaredo napisane hnacky,pocity na zvracanie a tak.ale hlavne mi ide o tie bolesti neviete ci to je mozne..prosim odpiste mi niekto...

33 Zareaguj!
Ancovicka
ancovicka, 23 ročné dievča, Prešov, 28. august 2007

Toto je nejake sprisahanie...odrazu je tu kazda tehotna Hehe

34 Zareaguj!
Laura881
laura881, 25 ročná žena, Banská Bystrica, 9. september 2007

Ahojte potrebujem radu.zacala som brat tabletky a na druhy den som mala uz pohl.styk.niekto vravi ze by sa malo cakat kym poriadne zaberu ale druhy ze uz prva tabletka zabere a ze nemozem byt tehotna pocas kramou na 98%. ale bojim sa velmi poradte mi ako je to s tymi tabletkami. prosim velmi! mozem byt tehotna?

35 Zareaguj!
Laura881
laura881, 25 ročná žena, Banská Bystrica, 9. september 2007

Maryinka...priznaky tehotenstva su: zmena nalad zvycajne podrazdena alebo prilis citliva...caste chodenie na WC a chud alebo odpor k jedlam.

36 Zareaguj!
Kiki
kiki, 29 ročná žena, BA, 9. september 2007

Laura, skus si precitat pribalovy letacik k tym tab,etkam, tam je to napisane....

37 Zareaguj!
One
one, 22 ročné dievča, Bánovce nad Bebravou, 2. október 2007

nazdar prosim mohol by mi niekto poradit kamoska je asi v tom napiste na psychogirl87@azet.sk moc diki

38 Zareaguj!
Mazzo1
mazzo1, 28 ročná žena, 2. október 2007

Hlavny priznak nemas menzes a nevolnost moze prist aj skorsie heh a jasne hlad divne chute.

39 Zareaguj!
Wanesa
wanesa, 24 ročná žena, Spišská Nová Ves, 9. október 2007

ahojte chcela by som sa vas spytat ci mozem byt tehotna ak mi meska menstruacia boli ma obcas brucho a prsia ale kupila som si uz 2 testy a v kazdom bolo po 2 tie pruzky a to mi stale ukazuje ze nie do doktora sa bojim tak mi prosim pomozte

40 Zareaguj!
Ula
ula, veľa rokov (?!), Bratislava, 24. október 2007

ahojte, viete mi poradit zo skusenosti aky presny je tehotensky test? dakujem.

41 Zareaguj!
Pussycat33
pussycat33, 10 ročné dievčatko, Z inej planéty, 24. október 2007

Laura881..tabletky začnú účinkovať po prvom týždni, teda po 7dmich dňoch, keď ich berieš po prvý krát, potom ti už automaticky účinkujú vždy, teda ak si ju nezabudneš niekedy dať...

42 Zareaguj!
Red-hawko
red-hawko, 26 ročný muž, Bratislavá, 29. október 2007

zvycajne hlavnym priznakom tehotenstva je ked ti rastu nechty, alebo ked si smedna, popripade ked sa ti nechce ist do skoly
ak mas nejake z priznakov tak si tehotna

43 Zareaguj!
Artlessgirl
artlessgirl, 25 ročná žena, Martin, 13. november 2007

potrebujem poradiť....môžem byť tehotná,keď mám strašnú chuť na jedlá,ktoré by som nikdy pred tým nejedla,brucho mám guľaté a dosť veľké,mám stašné bolesti hlavy,občas mávam závrate, potím sa viac ako je normálne,ale menštruáciu som mala aj keď nie pravidelne.prosím poradťe mi

44 Zareaguj!
Artlessgirl

potrebujem poradiť....môžem byť tehotná,keď mám strašnú chuť na jedlá,ktoré by som nikdy pred tým nejedla,brucho mám guľaté a dosť veľké,mám stašné bolesti hlavy,občas mávam závrate, potím sa viac ako je normálne,ale menštruáciu som mala aj keď nie pravidelne.prosím poradťe mi

45 Zareaguj!
Artlessgirl

potrebujem poradiť....môžem byť tehotná,keď mám strašnú chuť na jedlá,ktoré by som nikdy pred tým nejedla,brucho mám guľaté a dosť veľké,mám stašné bolesti hlavy,občas mávam závrate, potím sa viac ako je normálne a stále musím chodiť na záchod,ale menštruáciu som mala aj keď nie pravidelne.prosím poradťe mi a napíšte mi prosím na artless_girl@azet.sk
ĎAKUJEM!

46 Zareaguj!
Beybi
beybi, 25 ročná žena, Sabinov, 13. november 2007

Baby vy ste normalne?vazna vec a vy chcete radu odtialto?od neznamych ludi?Navsteva gynekologa vam nic nevravi?Alebo aspon antikoncepcia?to si pripadam ako v staroveku, tak asi zeny zistovali ci su v tom, lenze oni vtedy nevedeli, co to menstruacia je!!!

47 Zareaguj!
Kleo0511
kleo0511, 23 ročné dievča, Zlaté Moravce/Zvolen, 17. november 2007

KONECNE!!uz som sa bala,ze tu kazdy stratil zdravy rozum...Beybi-vsetka cest!!!!presne tie iste slova ktore by som napisala aj ja!
uz ma vazne unavovalo to citat..kazda by chcela radu,kazda uz nevedela co ma robit,lebo nahodou ma take iste priznaky..zrazu je kazda tehotna!!!!ty kks...s takymi absoruditami sem chodite niektore,ze je to az zly sen!!!!prosite aby sme napisali nejakej babe,kt. je nahodou tehotna...a co??ako jej uz pomoze nejaka cudzia osoba cez internet???na to nech sa pozre uz gynekolog,to je jeho robota!

a uplne ma dorazil prispevok 31HeheHeheHeheHeheHehe
ked jej tlacis vtaka do hlavy,necuduj sa..Hehe mozno je to len prejav alergie na vtaky..Heheale cez usta urcite neotehotnie....Hehe

48 Zareaguj!
Miluskaaa
miluskaaa, 26 ročná žena, Falmouth, 20. november 2007

hahaha mna jebne za chvilu...
akoze neverim ze ta bab co to tu zacala ma 22....
baby kriste sa spamatajte...
inac,prave ma zacalo boliet brucho a boli ma hlava,sice somnemala sex uz asi 2 mesiace ale pred tyzdnom sa mi o nom snivalo...mozem byt tehotna???
HeheHehe

49 Zareaguj!
Acirre
acirre, 27 ročná žena, Poprad, 26. november 2007

Ja by som sa chcela spýtať. Bolia ma týždeň kríže, niekedy aj trošku podbrušku. Aj prsia ma bolia ale nemam žiadne príznaky na nich. Za týždeň mam mať menštruáciu. Môžem byť tehotná?

50 Zareaguj!
Bosorka221
bosorka221, 24 ročná žena, Prievidza, 4. december 2007

myslim ze www.antikoncepcia.com abo .sk je taka stranka.. tam sa pytajte... Žmurkpriamo pokec s gynekologom.. setkym vam odpise

aa dobre som sa pobavilaaa.. Hehe Hehe spravila sa mi vyraazka na pleci moze to byt priiiznak?? Hehe

51 Zareaguj!
Nina1
nina1, 22 ročné dievča, Hlohovec, 16. december 2007

ahojte chcem sa opytať Mozem otehotnieť ked som urobila priatela pusou a ked sa išiel zapravovať dotkol sa ho no ked som prišla ja ruky si utrel ešte o mna a o moje rychle a nohavičky a potom ma roztahol prstami jazykom domna!!!Prosim mozem biť tehotna prosim o radyyyyyyyyyyyy!!dakujeeeeeeeeeeeeem prosiiiiiiiim radyyyyyyyyyyyyyyyy diiiiiiiik

52 Zareaguj!
Snake88
snake88, 26 ročný muž, Prievidza, 17. december 2007

-otázka: "Chcem sa spytat, priatel sa mi spravil do pusi, mozem otehotniet???"
-Odpoved: "Ak si piča, tak áno!"
HeheHeheHeheHeheHeheHeheHeheHeheHeheHeheHehe

53 Zareaguj!
Zubnakefka
zubnakefka, 20 ročné dievča, poharik v kupelni..., 18. december 2007

ako povedala dnes moja ucitelka "najlepsia ochrana je nesulozit"...tak toto.. YYOOOP

54 Zareaguj!
Zubnakefka
zubnakefka, 20 ročné dievča, poharik v kupelni..., 18. december 2007

ako povedala dnes moja ucitelka "najlepsia ochrana je nesulozit"...tak toto.. YYOOOP

55 Zareaguj!
Wanneska
wanneska, 24 ročná žena, 20. december 2007

cafte..ked mi meskaju krami uz 2 tyzne a robila som 2 testy a boli negativna...ta nesom ,,tehotna" ne?

56 Zareaguj!
Wanneska
wanneska, 24 ročná žena, 20. december 2007

co wy spite more
....

57 Zareaguj!
Soon
soon, 24 ročná žena, Holíč, 22. december 2007

Wanneska: no nemala by si byt,ale ziadny z tych testov nie je nikdy 100%-ny.ale nemala by si byt tedaHaha

58 Zareaguj!
Lillah
lillah, 28 ročná žena, London, UK, 23. december 2007

Kazda zena ma ine priznaky, takze sa to neda jasne definovat...ale vacsinou su to:

-vynechana menstruacia
-unava
-citlive/bolestive prsia
-bolest v podbrusku alebo mierny tlak
-zapcha
-zvracanie/nevolnost
-caste mocenie

Ja som nemala takmer ziadne...teda okrem vynechanej menstruacie... najprv som ani neverila, ze som tehotna a dnes mi uz ostava len nejakych 5-6 tyzdnov do porodu =)

59 Zareaguj!
Hella
hella, 24 ročná žena, BaBaBaBaBaBaBaBaBu, 30. december 2007

počujte..podla niektorych rad tuto som tehotna tak raz za mesiac určite Hehe Hehe Hehe Hehe niektore menujete PMS Hehe Hehe Hehe Hehe teda môj Hehe Hehe Hehe

60 Zareaguj!
Nikus5490
nikus5490, 21 ročné dievča, Humenné, 5. január 2008

vie mi niekto poradit ci mozem otehotniet ked nemam pravidselnuy mendzes diky

61 Zareaguj!
Nikus5490
nikus5490, 21 ročné dievča, Humenné, 5. január 2008

vie mi niekto poradit ci mozem otehotniet ked nemam pravidselnuy mendzes diky

62 Zareaguj!
Fylo
fylo, tvári sa, že má 8 rokov, izba 1408 - JAMSSLSNNN, 7. január 2008

pre nikus: ano mozes aj v tomto pripade

63 Zareaguj!
Dedooskarabus
dedooskarabus, 26 ročný muž, Ružomberok, 7. január 2008

KOPE KOPE? Hehe

64 Zareaguj!
125sexica125
125sexica125, 24 ročná žena, Poprad, 27. január 2008

ahojte chcem sa spytat ze mala som sex s priatelom lenze mala som mensturaciu ale uz mi koncila bo to siesty den menstruacie takze bojim sa teraz ci nahodou neotehotniem..prosim odpovedte mi

65 Zareaguj!
125sexica125
125sexica125, 24 ročná žena, Poprad, 27. január 2008

ahojte chcem sa spytat ze mala som sex s priatelom lenze mala som mensturaciu ale uz mi koncila bo to siesty den menstruacie takze bojim sa teraz ci nahodou neotehotniem..prosim odpovedte mi

66 Zareaguj!
Misuliatkomt
misuliatkomt, 23 ročné dievča, Martin, 13. apríl 2008

tak toto bolo velmi zaujimave citanieHeheako vam moze povedat clovek cez internet ci ste tehotny??sak na to su lekari ci??internet uz vladne aj v takychto veciach???HeheHeheHehe

67 Zareaguj!
Trca
trca, 24 ročná žena, 14. apríl 2008

ty vole ja som sa teraz tak nasmiala jak nikdy asi HeheHeheHehe

68 Zareaguj!
Zuzulienka1004
zuzulienka1004, 27 ročná žena, Snina, 17. apríl 2008

chcem sa opytat pocas menstruacie som mala pophl.styk nechraneny s priatelom mozem otehotniet?odvtedy uz presiel mesiac a mala som uz aj dalsiu menstruaciu,citim sa len slaba nic viac no i tak istota dakujem poradte

69 Zareaguj!
Ninush
ninush, 19 ročné dievča, IpD., 18. apríl 2008

hmm podla mna nemozez otehotniet ked si uz potom doslata menstruaciu ale ze si slaba to ti podla mna casom prejde ale skus si urobit pre istotu tehotensky test Žmurk

70 Zareaguj!
Ninush
ninush, 19 ročné dievča, IpD., 18. apríl 2008

hmm je to mozne menstruaciu som nemala 2mesiace.. a nebola som s tym u doktora ani som to nepovedala nikomu moze sa mi nieco stat? odvtedy uz som mala menstruaciu ae iba 1.od toho 5dni a 2. od toho len 4 Smutné

71 Zareaguj!
Pawlo
pawlo, 23 ročný chalan, Cassovia, 18. apríl 2008

Ninush - pri tvojom veku to nie je nič nezvyčajné. V takomto veku môže menštruácia vynechávať - a nemusí to znamenať žiadny problém.

72 Zareaguj!
Izi12
izi12, 29 ročná žena, Senica, 8. máj 2008

Baby čo keby ste si založili zvlášť fora pre tie baby čo túžia po babätku a zvlášť pre tie čo nechcu. Je to deprimujuce, ako tu píšete.

73 Zareaguj!
Achjaj
achjaj, 27 ročná žena, Moldava nad Bodvou, 15. máj 2008

kedy sa vyskytnu prinaky tehotenstva od pohlavneho styku?

74 Zareaguj!
Achjaj
achjaj, 27 ročná žena, Moldava nad Bodvou, 15. máj 2008

kedy sa vyskytnu prinaky tehotenstva od pohlavneho styku?

75 Zareaguj!
Xtinka
xtinka, 26 ročná žena, Partizánske, 15. máj 2008

mne raz meskali kramy 12 dni skoro som umrela... a pritom si davam dost velky pozor. ale nastastie to bol len plany poplach Haha

76 Zareaguj!
Cica
cica, 26 ročná žena, 15. máj 2008

jedna rada - ak mate pocit, ze ste v tom - CHODTE KU GYNEKOLOGOVI!!! tu asi tazko niekto vie ci budete mat babo alebo nie. jedine ze by tu bol nejaky vestec...

77 Zareaguj!
Miriama1512
miriama1512, 25 ročná žena, Poprad, 19. január 2009

Ahoj... Volám sa Miriama, mám 20 rokov a potrebujem ODPOVED, na moju otázku ... ak som tehotná, môžem mať v podbrušku take mierne pychanie, ci mirnu bolesť ?No nieje to presne v podbrušku ale citim to ako na pravej strane dole...Stala sa mi s prioatelom teda lepsie povedane priatelovy nehoda....neumyselna, dnes je 19. januara a stalo sa to 15. januara ... ci je mozne aby som uz bola tehotna,a ci to pychanie s tym suvisi..mala som akurat plodne dni...dakujem bola by som rada ak by ste mi pisali na moj e-mail mimuska1234@azet.sk a dakujem

78 Zareaguj!
Kathusqa4
kathusqa4, 20 ročné dievča, Bratislava, 10. február 2009

ahojte Haha...chcela som sa opytat, ze ked som to robila s chalanom asi pred 4 dnami ci su uz vtedy nejaky priznaky tehotenstva..

79 Zareaguj!
Denisavarag
denisavarag, 24 ročná žena, Nitra, 12. február 2009

ahojte potrebujem radu

80 Zareaguj!
Denisavarag

som tu nova a potrebujem radu dakujem

81 Zareaguj!
Sitnxan
sitnxan, 14 ročný chlapec, chors, 12. február 2009

Ahojte, mám blbú náladu, a niekedy ráno zvraciam, vačšinou v sobotu a nedelu rano. Aj hlava ma bolí, som smadný, vela chodím čúrať, dokonca aj brucho sa mi zvačšuje... som tehotný ked mám všetky tieto príznaky? Ozaj ani krámi nemám... určite som tehotný...

82 Zareaguj!
Denisavarag

ahojte rozbehla som novu diskusiu je podobna tejto

83 Zareaguj!
Bimba
bimba, 29 ročná žena, Liptovský Mikuláš, 23. február 2009

Ahojte
Viete mi niekto poradit, či je možne aby mi na 6den po styku bolo trošku zle a bolelo ma v podbrušku, môže to už byť príznak toho že som v tom??
Vopred ďakujem za skorú odpoved

84 Zareaguj!
11kaja11
11kaja11, 23 ročné dievča, Trenčianske Teplice, 10. november 2009

prosim vas, ked sa mi priatel urobil do zadky a hned sme pre istotu vsetko utreli aj ked nebolo co utierat a mala som neplodne dni..mozem otehotniet ?

85 Zareaguj!
Anabellka
anabellka, 27 ročná žena, Detva, 8. február 2011

viete co niektory mi pripadate taky nechapavy hlavne tie exotky co sem pisu viete nie kazda sajebe na kazdom kroku jak ste to nazvali vy tak je viac ako mozne nevedia ci mozu byt tehotne abo nie a navyse drahy chlapy k tomu treba 2 zena sa sama neoplodni ta kdeje ten exot co to do nej nastrieka a po dalsie uvedomujete si ze niektore baby chcu tie deti tak ze ani uz nechcu vidiet tehotenske testy zbytocne vyhodene peniaze pre nich ,,, a velke sklamanie preto je toto forum pre nich aka taka nadej a psychycka podpora,,, ale to vy hlupaci niektory si ani neuvedomujete nemate co robit na tychto diskusiach a chlapy ste trapny uz ked najebes starajsa !

86 Zareaguj!
Majkaa505
majkaa505, 22 ročné dievča, Poprad, 22. marec 2011

MOzem Vas poprosit o radu ? ..mam jeden z príznakov tehotenstva a to je ze mi meska menzes..chcem len vediet ci kazda zena ma niejaky priznak v prvom alebo druhom mesiaci, ci to plati pre kazdu zenu aspon jeden s tych co su vypisane na kazdej stranke..ta nevolnost bolest prsnikov a tak .. ja vlastne nemam nic okrem toho meskania a meska m tyzden..ale bola som chora je to preto alebo ? ..a tie priznaky ma kazda zena ? dakujem za odpoved Haha

87 Zareaguj!
Erika12131
erika12131, 21 ročné dievča, Košice, 26. máj 2011

Ahojte.poraďte mi prosím.príznaky tehotenstva môžu byt aj take že máte pychanie pri vajecniku - cely deň a patrí aj tento priznak k tomu že brucho máte iné take tvrdšie-presne to neviem opísať aletake niečo a v ustach mam taký zvláštny pocit keby som tam mala niečo kovové alebo take niečo no a meska mi 1 týždeň.ale ešte taký pocit som nikdy nemala.poraďte mi prosím.ďakujem

88 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

88reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist