Fórum pridal Yoss, 13. 8. 2019 19:18 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Predstavte si, že na demokratickom Slovensku žije 15 miliónov ľudí. Cítili by ste sa slobodnejšie s väčším počtom obyvateľov ?

0
Yoss

28 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Efyks

11 ročný chlapec

prečo by som sa mal?
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Ja sa celkovo necitim dobre vzdy, ked pridem na slovensko. Pochybujem, ze by tomu pomohlo viac ludi :D
  3. 3
    Sidious

21 ročný chalan

dosť debilná otázka
  4. 4
    Majmarad

36 ročný ujo

Konečne by som sa mohol voľnejšie pohybovať kde by ma nespoznal každý 3 človek :D
  5. 5
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Nerozumiem na základe čoho by som sa mal cítiť slobodnejšie...
    Ak je 50 milionov neslobodných vrátane mňa, tak ani keď o 20 rokov populáciu zvýšime dvojnásobne, tak viac slobodoní nebudeme...

nemá to spolu nič spoločné...
  6. 6
    Yoss

28 ročný muž

@wistingher na základe väčšej anonymity a rozmanitosti, určite nemáš toľko možností sa slobodne realizovať v Hornej Maríkovej ako v Bratislave
  7. 7
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

nemyslím že sloboda rastie s počtom obyvatelov,to by potom Čína musela byť najslobodnejšia krajina sveta (hehe)
  8. 8
    Vreskot000

32 ročný muž

nerozumiem celkom otázke. ako to myslíš? že tam, kde je akási masa, že je možné, že strhneš napríklad kohosi na svoju stranu pri presadzovaní alebo uplatnovaní si nejakých nárokov?