Fórum pridal Autor123456789, 13. 2. 2020 11:59 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Predstav si že chodíš s človekom 5 rokov po ktorých ti povie že nechce mať deti, rozišiel by si sa s ním?

0
Autor123456789

7 ročný chlapec

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

záleží na dohode.. ak by sme neustále od začiatku aj počas hovorili o tom že deti nechceme tak by mi to nevadilo
  2. 2
    Fukaj

8 ročný chlapec

Tak toto je snáď vec ktorú by človek mal prebrať tak nejak na začiatku nie? :D
  3. 3
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

chcem mať deti, ale ťažko povedať, keď v takej situácií človek nie je,, veď kebyže ho veľmi veľmi ľúbim, asi by som stále dúfala, že si to raz rozmyslí.. (?)
  4. 4
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

noo keby chodim s clovekom 5 rokov tak asi sme si v tejto teme otvoreny a vieme aok na tom sme a diskkutujeme ak sa cosi ohladom toho zmeni.

Cize ak by to prislo z cista jasna ze bum tak by som sa asi rozisla. Ale nie pre tu informaciu ale pre to ze asi sa s nim daco deje co mi nechce povedat. A zalezalo by od toho ci by povedal alebo nie...ked sa clovek zacne znicoho nic uzatvarat, hlavne uz v takej blizkosti, bez nijakej ochoty to riesit tak asi uz nie je ziadna spolocna cesta
  5. 5
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

V minulosti som to bola ja, ktorá nechcela mat deti. (?)
    No zmenila som sa a tým aj môj pohľad na život ako taký a aj na deti.
    Nechcem tým napisat, že som deti nemala rada. Naopak. Zbožňujem ich. Ale proste tak som sa rozhodla a on som mnou bol napriektomu.

Čo tým chcem napísať?
    Myslím, že ak sa dvaja ľudia majú naozaj radi, rozumejú si, tak sa vedia na všetkom dohodnúť. Poznám mnoho párov, ktoré spolu sú napriek tomu že nemajú deti.

Ale všetko záleží od okolnosti, ako sa pár dohodol na začiatku.
  6. 6
    Dee99

26 ročný muž
    RK

sem s takým!
  7. 7
    Elmsi

12 ročné dievča

Kto s kým to preberal až po 5 rokoch? :D
  8. 8
    Nationalgeographic

25 ročný muž
    Poprad

Na tomto sa musi zakladat vztah uplne od zaciatku.
  9. 9
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

ani by som do takého vzťahu nevstúpila a ak by ma oklamal, že najprv by tvrdil, že áno a potom nie, tak rozchod
  10. 10
    Peculiar

32 ročná žena
    Stovežatá

Nie, nerozišla, deti už mám :D
  11. 11
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Lol ten pomer hlasov...a potom že slovenská populácia starne a vymiera..gg
  12. 12
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

niekedy si to proste rozmysliš, že nechceš mať deti.. je hrozna doba, iadne istoty a do takeho života by som nechcel priviesť nikoho, ani dieťa, ani ženu a ani seba...
  13. 13
    Majky538

25 ročný muž

@firestorm To ani nemusi byt tak o rozhodnuti ludi. Keby maju mlady vlastne byvanie, 3-4k+ prijem mesacne, podporu od statu, volne skolky a podobne tak by sa na to pozeralo pravdepodobne inac.
  14. 14
    Velagranka

23 ročné dievča

@mariquittka nemusel by ťa nutne klamať, názory (aj na takéto veľké veci) sa môžu zmeniť.
  15. 15
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Za mna super, kedze nemam rad deti.
  16. 16
    Mata198

21 ročné dievča

trosku chore preberat to po piatich rokoch