Fórum pridal Panakoja1, 15. 6. 2019 17:13 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

predaj vlasov

0
Panakoja1

20 ročný chalan
pod nitrianskym hradom

Prvýkoment.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

ide o to že som si nejaké tie roky nechával narásť vlasy, avšak už mi to zavadzia a chcel by som ísť úplne nakrátko.
    Čo som sa kaderníčky naposledy pýtal že či sa niekde nevykupujú vlasy tak vravela niečo že v bratislave sa vykupujú, a že ja čo mám kvalitné tmavé vlasy čo neboli nijak melírované ani nič tak by som ich vedel celkom fajn predať.
    Avšak viac som od nej nezistoval a bohužiaľ nemám kedy za nou behnúť a spýtať sa že ako to vlastne funguje. nemáte s tým niekto skúsenosti?
  2. 2
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Funguje to tak že kaderníčka ti zapne vlasy do gumičky (dvoch) a nad gumičkou odcvakne a hotovo... potom ty ten vrkoč/cop zoberieš do salónu, oni ho zmerajú, odvážia a podla cenníka ti dajú prašule...
    Tmavé vlasy sú lacnejšie než svetlé
  3. 3
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Inak neviem aké máš dlhé/husté tie vlasy ale predpokladám že dostaneš tak 100€
  4. 4
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

@laurikaaa mne povedala že tak 200-300 (popravde, zdá sa mi to moc, tak uvidím (hehe) . Dík :smile:
  5. 5
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

tak to mi daj potom kontakt :D jej posuniem moje zásoby a zhodnotím prachy (:
    resp čo máš za vlasy? :D nejaké husté?
  6. 6
    Arywian

19 ročné dievča

vždy keď čítam tieto fóra si spomeniem ako ma ojebali v cene strašne - za asi 35cm hustých, nefarbených, blonďavých vlasov mi dali 50€... ale mala som 14 a vtedy aj to bol pre mňa veľký peniaz :D
  7. 7
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

@laurikaaa mám také jemné a dosť husté čierne vlasy, dĺžku neviem ale už nejak pod ramená trochu (hehe) a už mi to vadí celkom :D
  8. 8
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

potom mi napíš kolko si dostal lebo z týchto indícii mi to na tú 100vku fakt vychádza :)
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@arywian nah, to je normal cena, skor tu ludia nadstreluju. Ja som za cca 40 cm myslim? Dostala 1500 kc asi.
    Skor si myslim, ze ludia nemaju odhad, nez ze teba ojebali, lebo co som googlila cenniky predtym, nez som si to davala, tak vsetky studia mali podobne.

A autorovi fora: pogoogli, rozmysli si to a hlavne pocitaj s tym, ze a) vacsina studii kratsie vlasy nez 35-40 cm nechce
    b) ked pozeras na cennik, musis pocitat s tym, ze cena je vacsinou na 100 g a tolko vlasy pod 50 cm urcite mat nebudu
    (Sudiac z toho, ze moje boli kurva tazke a pri 40 cm vazili 70 g)
  10. 10
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

ja som predal za 65 v renelook :D
  11. 11
    Arywian

19 ročné dievča

@staphylococcus joj, no, dúfam :D ale aj tak mi príde, že som to mohla aj drahšie predať, no nevadí
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@arywian nieee to je uplne adekvatna cena :)
  13. 13
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

@patrixo aké dlhé si mal cca? (hehe)
  14. 14
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Centimetre si nepamatam.. ale ked som to mal roZpustené, tak po lakte asi, mozno trochu dlhšie
  15. 15
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

skús tu: https://www.zdenkavrbova.sk/vykup-vlasov

alebo ich u nej daruj na parochňu pre onko pacientov ;)
  16. 16
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@15

jj moja sestra nedávno darovala tiež pre onko pacientov