Fórum pridal Matthewp, 10. 6. 2019 21:59 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Prečo ľudia fajčia? Popr. aký bol váš dôvod s tým začať??

Názory k téme

1. 1
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

lebo sú sprostí
  2. 2
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

Ludia sú jebnutí ........ plus cez leto smrdia
  3. 3
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Lebo som bola jebnutá piča :D Našťastie sa mi konečne podarilo prestať a cítiť sa tak slobodne, ako už asi dlho nie :)
  4. 4
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Aby som bol frajer (pomohlo)
  5. 5
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

@zrkadlovka ... no? ako to je? ;D
  6. 6
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Lebo je to droga zeby ? :-/
  7. 7
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

odjakziva som vyrastal v prostredi fajciarov. takze to prirodzene raz prislo a chutilo mi to a chuti mi to do dnesneho dna. ale presiel som pred polrokom na vaporizer a uz len to "fajcim". semtam si dam klasicku cigaretu
  8. 8
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Mňa viac prekvapuje, aké populárne a bežné bolo fajčiť v 80's a 90's.
  9. 9
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

@teal A čo ešte predtým, keď sa mohlo fajčiť v busoch, vlakoch aj nemocniciach :D
  10. 10
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@teal a to je nič oproti tomu aké to bolo rozšírené predtým,v 20-30 rokoch fajčil skoro každý
  11. 11
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

u mna to bola najprv zvedavost,dlho som fajčil len ked ma niekto ponúkol(cigaretou aby bolo jasné)
  12. 12
    Marcello1111

31 ročný muž

ale len fajkajte, zarobí štát, zarobí doktor a nakoniec a hrobár....
    a vy budete skapínať s rakovinou pľúc ako posledné opustené tchory v norách....
    toto jedno nepochopím, ako môže byť človek k sebe samému takým sebcom pridrblým....
  13. 13
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@marcello1111 Deus vult!
  14. 14
    Marcello1111

31 ročný muž

@hetfield
    ale riť Paľovú chce....
    :D
  15. 15
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@hetfield opráv má ak sa mýlim, ale pokiaľ viem tak v 20-30 rokoch na to bežný ľudia ešte nemali peniaze, nie?
  16. 16
    Majmarad

36 ročný ujo

Treba sa nechať vyfajčiť :D
  17. 17
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Mna to nikdy nebralo skusal som to neraz,bol som v partii kde som jediny nefajčil a doma by to brali uplne v pohodicke kedze otec bol este vtedy fajciar... :D proste bud ti to zachuti alebo nie... :D
  18. 18
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@marjy77 myslím že vtedy to nebol nejak extra drahé
  19. 19
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Pretoze som vecne vystresovana a mam taky debilny vnutorny nepokoj a zistila som ze fajcenie ma na par minut ukludnuje... -_-
  20. 20
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

@marjy77 oprav ma ak sa mýlim, ale pokiaľ viem tak v 20-30 rokoch boli ľudia bežní, nie?
  21. 21
    Limitles

7 ročný chlapec

Nikdy som nefajčil. Ani nebudem radšej miniem peniaze u vietcongu na bóbika
  22. 22
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

@nespiacakraska lebo nadych, vydych, princip meditacie.. nabuduce, az si zapalis, tak sa nadychni z hlboka, akoby na cele pluca, nasledne trosku pomalsie vydychuj, len neodpadni
    Uz ked sa nicime, tak to aspon vyuzime naplno :D
  23. 23
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

@melancholik ach :D to len keď mám v sebe už určitú dávku alkoholu (?)
  24. 24
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

nikdy som ani neskúsila
  25. 25
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@hetfield no, práve že ja si myslím že aj hej, alebo ak aj boli lacné tak neboli také rozšírené minimálne na vidieku
  26. 26
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@emzaaak whatever, gramatika to už so mnou vzdala keď som to vzdala ja s ňou
  27. 27
    Patriska

hrá sa, že má 1 rok

Fajcila som vzdy pretoze som sa ...hmm nudila nazvyme to asi tak.. cestovala na prestupy busom a vlakom a tak a vzdy som dlho cakala tak som medzi tym fajcila a tym si kratila cas potom z toho vznikol mega zlozvyk ale teraz uz mam auto a fajcim tak 1/5 toho co som fajcila kedysi :D Celkom sranda

28. 28
    Montgomery

29 ročný muž

Vzdy ma to dost zaujimalo. Co ludi nuti si umyselne skodit zdraviu a este za to vyhadzovat peniaze? Musi to byt nejaka slabomyselnost lebo inak neviem ako to je mozne.
  29. 29
    Ceciak

26 ročný muž
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí

Lebo ranna kava s cigou su tom (potom to sranie samozrejme) (hehe)
  30. 30
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@marjy77 na vidieku sa fajčila hlavne fajka
  31. 31
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Tak myslím,že mladí začali/začínajú preto,že si myslia,že je to frajerina,je to aj dosť prezentované na internete,možno aj tie "rap" songy to prezentujú.Ťažko povedať,no ja sa držím a snáď to nikdy nepríde.Vyrastal som v prostredí,kde som fajčil pasívne,no vždy mi to smrdelo a aj smrdí + viem,že to aj škodí,preto sa tomu vyhýbam oblúkom.
  32. 32
    Kerrang

26 ročný muž

Vždy premýšľam keď niekto v mojej spoločnosti fajčí, že čo mu na tom môže chutiť a čo na tom fajčení vidí ...nejde mi to do hlavy, lebo ja vyslovene cigarety a aj cigaretový dym neznášam a nemám rád ani miesta, kde je nafajčené a od ľudí ktorý fajčia a ide na mňa dym sa aj odstrčujem, lebo nie je mi to po chuti..
  33. 33
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@hetfield tá ma ani nenapadla