Fórum pridal Montgomery, 5. 4. 2020 08:16 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

precitali by ste si posledny, rozluckovy blog od Vreskota?

0
Montgomery

30 ročný muž
Nightrainov osobny prekladatel

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Nečítala som nič od neho.
  2. 2
    Fukaj

8 ročný chlapec

Aasi nie starky.
  3. 3
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Ak by mal do VIII casti, tak ano
  4. 4
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Skoda, ze su tu ludia, ktori pindaju na ludi co napisu blog po svojom, myslim to ako, ze ten blog nie je podla noriem slovenciny, slovosled a podobne picoviny.. keby talych nebolo, bolo by tu viac blogov, pribehov, vuyevov...
  5. 5
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Prestante šikanovať Vreskota! -_-

Šikanujte radšej Darksajdyho alebo Klarisu... Alebo mňa.
  6. 6
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@teal preco klarisu?
  7. 7
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@goldenbeach Lebo Klarisa je omnoho viac prepnutá. :D
  8. 8
    Obivankenobi

26 ročný muž

necitam blogy
  9. 9
    Ninkabezpinka

20 ročné dievča
    Karla Birdzu, odbanujte ho, please, darmo, Karol je Kráľ, King of ťhe BeerC forevA

Ale prosím ťa, hádam nám tu chceš nahovoriť, že niečo také ako „POSLEDNÝ VRESKOTOV BLOG" existuje alebo existovať bude. Vreskotove nové blogy sú najnovšie po smrti a daniach tretia stopro istá vec, s tými dvomi je menej isté, tak na 99% stopro, ale VreskotBlog je stopro stopro. A navyše na stopro istotou, že už nikdy nič nebude viac stopro ako jeho blogy.

Prepáčte mi prosím, potrebovala som sa v rámci psychohygieny vyrozprávať, uľavilo sa mi, ďakujem!
  10. 10
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

No ak sľúbi že fakt bude posledný, tak sa možno aj prekonám :D
  11. 11
    Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
    Rainbow

Ja proti nemu nemám nič, ale čítať to nemusím. Len keby mal trochu sebareflexie a nespamoval to tu.
  12. 12
    Verdamt

28 ročný muž
    Trnava.

Ani nadpis by som nedočítal.
  13. 13
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

Ja jeho blogy používam ako tréning pozornosti a krátkodobej pamäte. Nie je nič lepšie ako prečítať si 10 riadkové zložené súvetie, kde sa dva krát objaví "respektíve" a minimálne raz "presnejšie povedané" a pochopiť ho na prvý krát... Možno orgazmus, lenže ten trvá v priemere len okolo 7 sekúnd.
  14. 14
    Vreskot000

33 ročný muž

neviem či stihnem niečo pridať, ale pokúsim sa
  15. 15
    Vreskot000

33 ročný muž

dajte tému nejakú. neviem presne o čom by som mal písať. ale vzhľadom na to, že idem do roboty, pridem tu len piatok večer asi. jajaj. no.