Fórum pridal Ekomama, 10. 8. 2010 23:26 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Povinne ockovanie deti

Názory k téme

1. 1
    Magorka

25 ročná žena
    Zlostníček

že je to potrebné :)
  2. 2
    Semhamforas

27 ročný muž
    Bratislava

deťom to pomôže. Doktori majú prácu, výrobcovia zisk a všetci sú spokojný.
  3. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

podľa toho, proti čomu
  4. 4
    Kalbun

hrá sa, že má 2 roky

teraz po tej novelizaci ci ako sa tomu nadava to je lepsie a podla mna nieje co vytknut...
  5. 5
    Cocca-colla

hrá sa, že má 0 rokov

No jasné, napichajú všetko možné, len aby mali peniaze. Hlúposť. Som očkovaná len proti tomu čo som bola v 11, 13 a neviem v koľkých rokoch a nič mi nechýba
  6. 6
    Kaylee

11 ročné dievča
    prepočítavanie...

ze by nemalo byt povinne ale volitelne ale kto sa chce dat zaockovat tak bezplatne. predsalen niektori ludia citali o rizikach a o vakcinaciach vseobecne a mali by mat pravo rozhodnut sa ci ano alebo nie
  7. 7
    Ekomama

39 ročná teta
    Trnava

shlasim s @coca-colla<br />
    hlavne by nemalo byt povinne, kopec ockovani su len kvoli biznisu<br />
    a ak si precitate to to, tak uz sa asi nikdy proti nicomu nedate ockovat.<br />
    http://www.sloboda-v-ockovani.sk/news/nove-varovanie-ohladom-bezne-pouzivaneho-jedu-spajaneho-s-alzheimerom-adhd-a-autizmom/<br />
    <br />
  8. 8
    Supergirl0006

25 ročná žena
    Marianka

myslim si ze keby to ockovanie nebolo potrebne tak by nemalo byt povinne....a uz aj ked je povinne mozete povedat svojmu lekarovi ze si to nezelate a nesuhlasite s tym niektory lekari to respektuju iny zasa nie...ale ked to je raz treba tak to je treba to je moj nazor
  9. 9
    Baggy

27 ročný muž
    Bratislava / Zvolen

najlepsi si ludia ktorí su uz tak zblbnuty vsetkymi konspiraciami ze veria ze stat ockuje ludi aby ovladal populaciu ( neviete ze v davke su mikromikromikro cipy cez ktore vas sleduju ? ) a aj reguloval pocet jedincov
  10. 10
    Sanduleak

31 ročný muž

Tiež máme v rodine dieťa autistu a podozrenie je práve na očkovaní.
  11. 11
    Weeninka

27 ročná žena
    Spišská Nová Ves

len nech to radsej je....
  12. 12
    Jaro1991

28 ročný muž
    Pezinok

urcite ano!
  13. 13
    D170

31 ročná žena

Neviem sa k tomu jednoznačne vyjadriť, proti určite nie som.<br />
    Ale nebolo by zlé trochu pružnejšie reagovať a neočkovať proti tomu, čo sa už dlho nevyskytuje.<br />
    Skôr nepovinné očkovania považujem za čistý biznis.
  14. 14
    Charlottkkaa

26 ročná žena
    Pod brezou...

zíde sa :)
  15. 15
    Gwendolyn

31 ročná žena
    Žilina

som proti.. je veľa prípadov kedy len spôsobili nevyliečiteľné choroby.. napr. autizmus
  16. 16
    Slobodavockovani

27 ročná žena
    ostatné

Kto je za slobodu, nech, prosím, podpíše Petíciu za slobodnú voľbu v očkovaní: http://www.slobodavockovani.sk/peticia
  17. 17
    Ekomama

39 ročná teta
    Trnava

@slobodavockovani uz sme ju podpisali davnejsie, cakame len kedy to uz bude.<br />
    nechcem ohrozovat nase deti vakcinami, ktore na zapade zrusili ako povinne a u nas zaviedli - farmaceuticke spolocnosti su ako kazdy iny zahranicny investor na slovensku - vyzmykat kym sa to da a potom sa presunut dalej na vychod.<br />
    Ved je vseobecne zname, ze vakciny, ktore sa v USA zakazali - sa bezne pouzivaju v mnohych africkych krajinach.<br />