Fórum pridal Gombík35, 29. 6. 2020 11:56 do kategórie Peniaze. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Poplatky v banke

0
Gombík35

hrá sa, že má 0 rokov
Terabithia

Viete mi niekto povedať čo všetko sa platím lebo v banke mi povedali že si mám kuknúť PDF sadzobník ale tam toho je kvantum. Končí mi študentský účet a neviem či to mám zrušiť alebo nie lebo to moc neviuzivam...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Fukaj

8 ročný chlapec

Platíš vedenie účtu, môžeš platiť smsky ktoré ti posielajú pri pohyboch, výbery z iných bankomatov atď atď je to čisto o banke a o tvojej zmluve. Ja napr keď mám viac pohybov v mesiaci tak neplatím ani ten mesačný poplatok čo je tuším 3 alebo 4€.
  2. 2
    Deeo

29 ročný muž

Podľa toho aku máš banku budeš platiť od 4 do 7€ ... pokial máš do 26 rokov tak cca 2€ mesačne
  3. 3
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

jedina banka o ktorej viem ze je zadarmo je FIO. inak v kazdej nieco platis. samozrejme ak nemas hypoteku. vtedy davaju kvazi ulavy a neplatis "nic".
  4. 4
    Fukaj

8 ročný chlapec

@chlorofyl Tusim aj 365b je zadarmo, ci?
  5. 5
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@fukaj ale to je Jpostova banka a ta je pod J&T a tych ja nepodporujem. takze to sa nepocita
  6. 6
    Fukaj

8 ročný chlapec

@chlorofyl tak hlboko do toho nevidim veru
  7. 7
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@fukaj tak si mudrejsi. sir osvetu
  8. 8
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

V unicredit vraj vies vyberat z akehokolvek bankomatu bez poplatku.
  9. 9
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

AJ mbank je zadarmo, kedysi mali len nejaky poplatok za nevyuzivanie karty (za mojich cias bolo tusim ze 50€ si musela minut mesacne aspon, to som odrbaval cez deravy eTipos, lebo som bol chudobny a tak), anyway, malo by to cca tak nejak byt furt :D maloktora banka ti da vsetko zadarmo bez podmienok
  10. 10
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@drazoal teraz majú poplatok 1,30 za vedenie karty :D a majú aj spoplatnené sms o obrate, ale tie mám vypnuté, tak podľa mňa sa stále oplatí viac, ako väčšina bánk
  11. 11
    Helloxd

26 ročný muž

@sasi2680 yep 1.3, len ale ak tam nemas platby kartou nad 70e mesacne (coz je jak nic ked tu kartu normalne uzivas) alebo si tam vytvoris mrezervu (40e kontokorent) ktory je vlastne uplne zdarma hoci ho aj nevyuzivas a vdaka nemu mas ten ucet zdarma nech ho ani nepouzivas :) Zacal som tam pracovat pred 2 tyzdnami :DDDDD
  12. 12
    Helloxd

26 ročný muž

@helloxd teda ucet mas zdarma tak ci tak, kartu mas zdarma bez toho 1.3 poplatku *
  13. 13
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@helloxd ok ďakujem, kartu nevyužívam, lebo ho mam ako účet k živnosti, tak aby účtovníčka nemala vela obratov, ked robí daňové.. Ale radšej mi povedz ako zmením adresu a priezvisko bez toho aby som musela ísť na pobočku alebo niečo poštou posielať :D
  14. 14
    Helloxd

26 ročný muž

@gombik35 Osobne si myslim ze ak ju nemas v plane pouzivat tak zrusit. Vybavit sa da hocikedy a dost rychlo.. Nahodou na nu zabudnes po case, oni zacnu menit podmienky a zrazu o 10 rokov zistis ze tam uz mas nejake dlhy
  15. 15
    Helloxd

26 ročný muž

@sasi2680 https://www.mbank.sk/pdf-web/ine/tabulka_pristupovych_kanalov.pdf to budes asi musiet tak ci tak na pobocku :/ Ono sa da prakticky vsetko cez tu mlinku AZ na veci tykajucich sa udajov ci zrusenie uctu..
  16. 16
    Dezolat

31 ročný muž

Zrus a chod do Mbank, rok ci dva som neplatil upne nic teraz nejake euro za kartu.