Fórum pridal Poke, 2. 9. 2019 20:02 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Popíšte svoj najhorší zážitok so živočíchom

0
Poke

7 ročný chlapec
Prešov

okrem človeka :-) môže ísť o hmyz, divú zver alebo hocičo čo vám spôsobilo nepríjemný zážitok. Uvediem príklad:

raz keď som rezal chlieb, zvnútra z bubliny vyliezol malý pavúk. Odvtedy sa bojím jesť pečivo vcelku.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

raz na jednom workshope zo školy sme bývali v takej ubytovni, kde boli také tie okná čo sa nedali otvoriť nijak inak, než len dokorán. tak som si teda tak hovela na izbe, s otvoreným oknom dokorán..zatiaľ čo mi tam vlietla včela a usadila sa na zemi a nevedela vzlietnuť. tak som sa k nej skrčila, zobrala ju na papier a ako som sa zdvíhala a chystala ju vyhodiť von, kvalitne som si buchla hlavu o to otvorené okno :D takže to mám za to že som chcela zachrániť včelu
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Velky pes mi vykusol kus masa z boku ci co to je :D ked som mal tak 12 rokov a dlho som sa potom aj psov bal no uz to preslo a mam ich rad :)
  3. 3
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Včera som videla na ceste havrana, ktorý sa kŕmil havranom rozfláknutým na ceste.
    Nedávno som šla bosa po kamennej pláži a zrazu sa pod mojou nohou objavila malá čierna užovka a stúpila som jej na chvost.
    Minulé leto sme boli pozrieť divé svinky v obore a ja krava som sa rozhodla obísť popri plote celý ich areál, lenže asi v polke cesty už chodník skončil a všade bola žihľava, tak som sa cez to trepala a celý čas na mna taký obrovský diviak funel a pozoroval ma, fakt som sa bála, že sa rozbehne a zvalí ten plot aj so mnou.
    Raz som mala v ponožke mŕtvu včelu a odvtedy si ponožky pred obutím kontrolujem zvnútra.

4. 4
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

Po ceste z bratislavského Kamzíka som sa ocitla zoči voči divej svinke na prechádzke s jej mladými. Nebolo mi v tom momente všetko jedno :D
  5. 5
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja podobne ako @2 len s tým rozdielom, že psov sa bojím odvtedy ešte viac a nemôžem ich ani len vystáť.

Hral som sa v pieskovisku, keď z ničoho nič dobehol a zaútočil na mňa pes a dohrýzol mi nohu.
  6. 7
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Myslim ze nemam neprijemny zazitok so zivocichom, okrem cloveka. Zo dve uhryznutia psom, "napadnutie" kohutom, baranom nepocitam za nic hrozne. Psi za to nemohli, a k ostatnym zvieratam to akosi patri. Neslo o ohrozenie zivota a ani zdravia, takze to neberiem ako nic strasne.. skor mam vela pozitivnych prihod so zvieratami
  7. 8
    Bebekex

26 ročná žena

minuly rok sme na dovolenke na kaukaze jednu noc byvali v odlahlom lese v takych malych chatkach pri jazere. majitel tam s nami nechal aj takeho uja (Sergej sa volal) a podla vsetkeho tam mal strazit objekt proste celu noc jak sme tam boli (nikto iny v chatkach nebol okrem nas 4)
    no a isli sme sa prejst ku sprcham a weckam (boli mimo chatiek) a v tom sme zbadali kraba ako ide cez cestu
    pre mna to bol skvely zazitok,lebo tak obrovskeho ziveho kraba a este k tomu na tak necakanom mieste som nikdy nevidela
    uplne sme ho vsetci obdivovali aky je krasny, dali sme mu meno Misko
    a v tom prisiel Segej a stupil na neho
    naschval!
    ten krab sa trosku pozviechal, napoly mrtvy sa snazil ujst
    v tom sergej na neho zase naschval stupil a uz ho totalne zasliapol nohou a odkopol
    my tak vyjaveni vsetci, totalne v soku sme sa zobrali dnu do chatiek
    a opili
    na toto asi nikdy nezabudnem
    bolo to strasne!!!!
  8. 10
    Tomas55555

24 ročný chalan

So zvieratami si nepamätám že by som mal nepríjemné zážitky, ale dosť mi vadilo keď som mal v izbe komára a celú noc mi bzucal.
  9. 11
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Jaj vlastne komare :D tych som mal milion v izbe.. neskutocne som bol dostipany do rana a nevyspaty :D
  10. 12
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@bebekex ? :O Sergej asi vela rozumu do vienka nedostal...
  11. 13
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Nespominam si na zle zazitky so zvieratami, snad jedine minuly rok na Bahamach, ked sme byvali v otrasnom airbnb s obrovskymi svabmi, ktorym som musel extremne chutit, lebo za 4 dni som si nasiel na tele cca 100 pohryznuti :D Navyse tie kurvy velke neslo ani za boha chytit do ruky, strasne rychlo to uteka :D
  12. 14
    Livre

19 ročné dievča

Ked som mala cca 8 rokov, dostala som jebnuty napad ovonat akvaristickeho-vodneho slimaka bez ulity. No a ako som ho sla ovonat, vdychla som ho a vyfuknut von uz nesiel..

Alebo moja macka sa v noci s niecim hrala a mna to strasne vyrusovalo, myslela som si, ze nejaky papierik alebo nejaky kusok sacka, tak som to sla po tme vziat. A ako som to chytila a zmackla, v momente mi doslo, ze to nebol sacok, ale kobylka, obrovska hnusna kobylka, ktoru som rozpucila rukami a urvala jej koncatiny, odvtedy mam panicky strach z kobyliek. :(
  13. 15
    Void

hrá sa, že má 1 rok
    48.911464, 2.740322

Ako malý som sa na návšteve na dedine hral s takým zlatým psom od susedov, hladkal ho a on ma celého pooblizoval a síce mu hrozne smrdelo z huby ale nevadilo mi to lebo veď pes

No a potom sme boli na návšteve u tých susedov a zistil som dôvod pre ten jeho skazený dych, jeho oblúbená činnosť bola hranie sa a žuvanie odkusnutých/odseknutých? hláv sliepok ktoré tam chovali, hlavy boli všade po zemi a zápach ešte 10x horší ako od neho. Nikdy som tak rýchlo neutekal od návštevy a k najbližšiemu vodovodu (:
  14. 16
    Void

hrá sa, že má 1 rok
    48.911464, 2.740322

A neviem doteraz či je to bežná vec alebo trochu nechutnejšia, ale ja svojmu psovi radšej kúpim tenisové loptičky
  15. 17
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

išli sme na prechádzku hore na pole za dedinou v nízkych beskydách a išiel na mňa čmeliak. Cesta viedla popri lese medzi lesom a poľom... no a ja som si to teda strihol šprintom cez pokosenú kukuricu aby som mu ušiel... a on svina za mnou letel riadne... a potom o hodinu keĎ sme sa vracali, tak znova to isté cestou späť.

...
    Alebo keď ma v zoo opľula lama :D
  16. 18
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

V potoku sa na mňa z mokrej vetvy otriasli divné červíky. Uz ani neviem prečo som ju dvíhal, asi som robil nejakú hrádzu alebo podobnú kktinu, ale doteraz si pamatam ako bol jeden do polky zarytý v mojej koži, keď som utekal s plačom k tete u ktorej som bol na prázdninách, pod schodami do baráku bola uložená zmija. Nevedel som čo robiť bol som tam pred tým domom no a pri mne bol taký ten domový smetiak oválny a divne zvuky v ňom boli, tak ho otvorím a v tom smetiaku bolo vyhodené sršnie hniezdo velké ako boxerské vrece zabalené vo vreci. Celé to tam bzučalo a som videl len ten oblý tvar a po ňom sa hemžiť plno malých kokotov pod tým sáčkom a najhoršie bolo ako som videl, že tam jeden vyhryzaval do toho plastu dieru. Chcel som to obehnúť zo zadnej strany domu, čo znamenalo asi kilometrovú obchádzku, keďže ako pravé 10 ročné decko som sa bál reakcií susedov a keď už som bol skoro vo dvore zistil som, že sa zas vyvliekol pes z obojku a keďže som sa ho bál bol na mňa mrte útočný Takže na mňa hneď vyštartoval a samozrejme keď som preskočil k susede cez plot tak tam na mňa čakal cap a hádajte kto si prvýkrát v živote uvedomil zraniteľnosť svojich genitálií... Ako ten deň si budem pamatať aj keď ma drbne celou silou demencia.

A proste najdivnejšie boli reakcie uja a tety - zmija tam vraj bola už tretí deň, len si ju netreba všímať, lebo sa len chodí vyhrievať na schody, pes je zlatúšik čo sa chce len hrať, červíky sú neškodné, sršne poklop od smetiaku nenadvihnú aj keď sa dostanú z vreca a capa som nemal provokovať. Takže do toho plaču som bol úplne v piči domotkaný a ešte som sa cítil nakoniec ako nejaký hysterický blázon trauma jak piča, ale neviem celkom do čoho z mojich nespočetných neduhov vyústila.
  17. 20
    Jeko

30 ročný muž
    (づ。◕‿‿◕。)づ

Jediné na čo si spomínam je, že ako ma ako malého na dvore pred panelákom uštipla osa tesne vedľa oka. Mali tam v hniezdo v takej vodárničke alebo čo to bolo.
  18. 21
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@karlotiskot toto je naozaj či si si to práve vymyslel? :D
  19. 22
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

tento rok som zahryzla do susenej osy v susenej slivke :,(

inak maaaloco sa mi hnusi a skor mam so zivocichmi dobre skusenosti, od decka sa pcham do papule vsetkemu zivemu, co najdem

ale! v Rumunsku pri mori bolo mrte malych meduzok
    najprv som si navravala, ze nieee, to je len spenena voda, co citim pri plavani
    no ale potom som uvidela jednu nie malu meduzu pri brehu a asi 10 cm odo mna.. no nasrala som im skoro do mora :D to bolo fakt priserne nechutne sa ich dotknut nahodou, aj ked zjavne neprhlili ani nic
  20. 23
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@karlotiskot "a po ňom sa hemžiť plno malých kokotov pod tým sáčkom" tyvole ja som si fakt predstavila malé hemžiace sa kokôtiky v sáčku, teraz sa tej predstavy nezbavím :D (:
  21. 24
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

jo a toho som bola iba svedkom, ale mamke vykusla korytnacka brusko prsta :D :D proste korytnacka ani nema zuby, len taky tvrdy zobak, ale vie sa don zapriet poriadne
  22. 25
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@aventine Také niečo si človek nevymyslí :D
    Ale už niečo rob s tou fantáziou, vymyká sa ti z pod kontroly. :D Vieš čo to bol za hrozný pohľad, ja som normálne videl sršnie zuby jak sa ku mne vyhryzávajú! A to hemženie to bolo neco. Najprv som absolútne nechápal, ale potom tie zuby som zbadal a jak to roskúsaval stále som videl viac a viac jak tam pod tou dierkou chodia tie ich telíčka farebné. Ako fakt teraz je to už na smiech, ale v mojom mozgu to zanechalo dosť výraznú stopu. :D
  23. 26
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Inak dpč mňa vlastne príroda max nenávidí sa mi celkom odblokovali spomienky tak tu dám v krátkosti ešte pár zážitkov. Verte, alebo nie :D

-Raz som odtrhol do dlane kvet a v ňom včela - takźe jeb do ruky. Mal som ju potom dvakrát vačšiu
    -Týždeň dozadu som si dal z chrbtu dole smeť a tá sa mi rozhýbala v ruke a bol to pavúk velký ako moja dlaň. Pri panikárení som si jebol hlavu.
    -S kamarátmi sme sa triafali do škáry na stene kameňmi. Trafil som sa. Zo škáry vyletela na mňa osa, úplne priamo načelo a jeba! Potom som chodil mesiac jak Quasimodo s napuchnutým čelom a očami.
    -Keď som chytal raky, račica ma ohádzal vajíčkami. Len tak jebla chvostom na ktorom ich mala a mrdla mi ich do tváre.
    -keď som chytal ryby do rúk pod kameňom jebol ma potápnik a zostal m vysiet na prste
    -pri stavaní domu na strome sa mi zakusol kliešť do vajca.
    -u starkej pri zabijaní sliepky ma potom bezhlavá naháňala po dvore.
    -Keď som dával mlsku prasiatku u starkej, kuslo ma do ruky a keď som utekal zadným východom z chlievov jebol som až po kolená do močky ktorú tam mali len tak v jame.
    -na rodinom vylete na štiavnických jazerách ma vo vode naháňala úžovka.
    -Na hrýboch niečo velké zašuchotalo v kríkoch a viete ako sa beží dole asi tak 70 stupňovým srázom? No nebeží sa, proste sa gúlate až na spodok cez všetky tie kamene a vetvičky.
    -V rožku som mal upečenú osu. Zistil som to, keď mi nieco podozrivo divne chrumkalo v papulke.
    -Zakladal som na vzv medzi zboží palety a keď som mal zablokované dvere z oboch strán vletí si ku mne cez okno sršen... trikrát v priebehu dňa.
    -Ráno po stanovačke na počúvadle si a mojom ruksaku spravili hniezdo také tie malé chlpaté pavúčiky, ďalšiu noc na klingery si ho tam spravili pre istotu kosce.
    -Pri mojom prvom marihuanovom políčku v lese mali zas hniezdo vretenice.
    -Na dne flaškoveho piva som mal mŕtvu myš.
    -Raz som si obliekal zimnu bundu a niečo ma škrabalo na krku. Keď som sa tam chytil, uchopil som myš.

A to sú len veci na ktoré si z fleku spomeniem.
  24. 27
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Ked som mala 8-9r chodievala som s dedkom na hriby. Raz som ho cakala pri takom potociku kym on obiehal blizke stromy a zbadala som na skale v rieke sediet malu zabku.
    A strasne som ju chcela vidiet skocit, tak som si zobrala kamen, ze hodim ho niekam pobliz a ona sa vystrasi a skoci. No a samozrejme !!!! som ten suter hodila presne na nu (co by sa mi umyselne nepodarilo ani po polhodine mierenia) - a zaba sa rozpucila v sekunde na kasu. Strasne mi z toho bolo neprijemne a bola som strasne smutna, pocit masoveho vraha... Doteraz vlastne neviem, ci je to smutna ci vtipna historka :D
  25. 28
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Moja zlatá korytnačka ma uhryzla do prsta.
    Ale aj tak ju mám rád <3
  26. 29
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

A taky ze “crawling out of my skin” zazitok bol, ked som sa raz zobudila do takeho polospanku, ruka mi visela z postele a citila som ako po nej nieco lezie, v sekunde som to smahla prec a v takom tom polospatom mozgovom stave som vyletela zo spalne uplne ze freaking out... byvaly s ktorym som vtedy zila si zacal zo mna robit srandu, ze co to vyvadzam, ale ja som fakt v tom este nezobudenom stave a v predstave, ze PO MOJEJ RUKE LIEZOL PAVUK A ESTE BOHVIE KDE KYM SOM SPALA - zacala uplne regulerne revat - a drahy az potom pochopil ze shit just got real a zacal ma tisit a objimat silno :D :D proste scenka ako z filmu... no a ja som ani nevedela ci sa mi to snivalo ci nie, tak ked som sa ukludnila, tak sme sli naspat do spalne, a ten pavuk tam fakt bol tesne pod ramom postele mrtvy.. taky ten klasicky bytovy rohovy pavucisko (grc) (letim)
  27. 30
    Annyejnji

21 ročné dievča

napadol ma zurivy štekajuci pes bez voditka, ktory keď skočil, bol vyšši jak ja :D
    akože neubližil mi, majiteľ ho hneď schmatol ale aj tak.. brrrr
  28. 31
    Patuldaa

20 ročné dievča

Moj najhorsi zazitok stale pretrvava. V zime sme sa prestahovali do domu. Vsetko bolo ok, az kym nezacalo mrznut. Zacali nam proste vyliezat zo stien pavuky, take cierne velke. No fuj, nenavidim pavuky. Najskor mi to bolo proti srsti zabit ale ked som bola sama doma,tak mi nic ine nezostavalo. Ak som za den nezabila 10, tak ani jedneho... to trvalo tyzden. Teraz v lete ocino oteploval a zacali vyliezat ucholaky a to som si myslela, ze po pavukoch nic horsie nebude. Najnovsie som nasla v izbe dve stonozky. Rozmyslam, co pride dalej...
  29. 32
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ešte som si spomenula, raz som bola s frajerom na jednej zrúcanine, pásli sa tam divé kozy, a takému najväčšiemu rohatému bradatému capovi som sa veľmi zapáčila. Vkuse si o mňa obtieral rohy a trel sa o mňa. Najskôr sme z toho mali srandu, fotili sme si ho a tak, ale keď ma už riadne dlho prenasledoval po celej zrúcanine aj všade kam som sa pohla, prestávalo mi to byť príjemné, dosť ma už obťažoval :D a tak sme sa mu rozhodli nejako nenápadne utiecť, skryli sme sa a čo najrýchlejšie sme sa pratali preč. Boli sme už niekde ďaleko za kopcami, už upokojení, že sme sa zbavili otravného nápadníka, všetko v pohode, a vtom vidíme na horizonte - krásna ružová obloha - a silueta veľkého capa ako sa k nám pomaly blíži.
    Ešte pár mesiacov som sa nemohla zbaviť smradu capiny z oblečenia :D
  30. 33
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

moje najhoršie skúsenosti sú s divými sviňami, sú neskutočne desivé a mám z nich strach. No a raz sme si postavili stan v takom menšom údolí kde bol už vyschnutý potok neďaleko pretože sme tam mohli mať súkromie. Počas noci sme sa však zobudili na kroky, ktoré sme bohvieako neriešili až kým tých krokov nepribúdalo a niečo sa neobšmietalo o stan. Do pol hodiny sa okolo nás v tom údolí zhromaždilo stádo divých svíň a bol to úplne najdesivejší klaustrofobický zážitok.
  31. 34
    Kalliopea

hrá sa, že má 1 rok

V noci som spala pri otvorenom okne a vletel mi do izby obrovsky chrobak (alebo neviem, ako to presne pomenovat, malo to dobre 3-4 cm a splasene to poletovalo po celej miestnosti). Ked som sa ho snazila vyhnat, tak sa mi zamotal do vlasov. Akoze, on si mi musel sadnut na hlavu a tym ze prestal bzucat som si myslela, ze je uz von (vyhanala som ho za tmy, len poulicna lampa trochu osvetlovala izbu). Sla som spokojne spat, ked zacal bzucat niekde strasne blizko pri mne a ked mi doslo ze ho mam vo vlasoch, tak ma skoro jeblo. S placom som ho odtial vyberala a do rana som nespala potom. Odvtedy ked okolo mna leti nejaky velky hmyz, tak si zakryvam hlavu a proste fuj, az ma striaslo ako som si na to spomenula teraz
  32. 35
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Raz som chcela zachrániť jedného chrobáka, lebo pobehoval po ubytovni. Tak som ho zobrala do rúk, že ho vypustím a on ma za to ostriekal takou smradľavou štiplavinkou do tváre :D

Alebo som zachránila včielku pred psom a hneď na to ma poštípala do ruky..takže sa zabila aj tak (?)

Raz v lete, keď bola Bíb ešte menšia, boli sme na záhrade a ona si do očí strekla opaľovací krém a ako som s ňou utekala cez trávu dnu, že jej to idem umyť, nabrala som do šľapky včelu a poštípala ma rovno na narte (nakoniec musela aj Bíb, aj mňa zachraňovať ségra, bo ja som sa nemohla pohnúť, ako hnusne to na tej kosti bolelo) :D
  33. 36
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Jo a "vďaka" kliešťovi som dostala boreliozu
  34. 37
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A ešte som si spomenula, keď som ako decko naháňala po záhrade vtáčatko, ktoré vedelo len tak biedne lietať..preletelo kúsok a chcelo si sadnúť na takú železnú tyčku, čo máme nad studňou, no akosi sa mu šmyklo a padlo do studne a utopilo sa :( vtedy som prerevala celý deň a hrozne som si to vyčítala
  35. 38
    Surfrock89

29 ročný muž

Mám veľa zážitkov,najhorší bol v noci v lese,niekoľko diviakov bolo blízko môjho stanu a trepal som sa cez hustiny,ale neviem či nepríjemné,skôr vzrušujúce
  36. 39
    Zuzanka1010

23 ročné dievča
    Ke/Ba

varila som si v kuchyni s otvorenym oknom, ked mi tam zrazu vlietol obrovsky chrust, ktory mi ako kamikazde rovno narazil do hlavy, na co aj rovno zomrel ale zamotal sa mi do vlasov. podarilo sa ho hned vytriast, ale ten horor bol nezabudnutelny
  37. 40
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Nič prevratné, ale v starom heraklitovom dome sme občas mali mravce keď ostalo cez noc niečo sladké neodložené.. no a j som spapal polovicu lekváru plného mravcov. Fakt neviem ako som si ich nevšimol, ale bol to tmavý lekvár :D a naháňala ma kamosova kaimanka trosku. :D rešpekt pred pól metrovou korytnackou...
  38. 41
    Ririnavy

24 ročné dievča

Ked som mala asi 5 rokov tak som chcela babkinho psa zdvihnúť a on ma kusol do nosa tak mi trosku visel nos este si pamatam aj tu operaciu jak som plakala :D odvtedy mi ostala prezyvka voldemort :D :D
  39. 42
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Neviem si vybrat zo svojich nespocentych zraneni sposobenych konmi a ponikmi.
  40. 43
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@narazuvzdornaa cozeeee meduzky su kjut :(
    A to som nimi bola niekolko krat poprhlena.
  41. 44
    Clarise

19 ročné dievča

No niečo ma stúplo do krku.... A ja som to odohnala a ja ze nič tam není a potom na túre to začalo.... Hrôza a keď som prišla z turi tak ze to nič není... A potom krk dvakrát taky veľky.... Zihadlo v krku....ktore sa nedalo vybrať.... A raz keď už sa ako tak dalo tak sme nemali pinzetu a skúšala som si to vybrať sama ale akurát sa to vrátilo tak ze to tam ostalo ....a ráno mi to vyberala sesternicina mama... Normálne vytlačila až mi bolo strašne na odpadnutie.... Ale myslím ze nič necytlacila lebo to bolo už zapuzdrene.... A iba mi prepichla taky ten ako keby vacok... Nahnisany.... A tak potom som to mala o viazanie a dostala som krém aby mi to odpuchlo... Už nikdy viac.... A vraj keby mi to viac napuchlo tak by som potom nemohla ani dýchať.... :,(
  42. 45
    Livre

19 ročné dievča

Boze to s tou zabou mreeeeem :DDDDDDD @willbebetter
  43. 46
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

@wistingher Prečo sa bojíš čmeliaka dopiči?
  44. 47
    Palec223

27 ročný muž

kracam si po luke a predomnou sa objavia 3 male prasiatka ktore si veselo popri lese pobehuju ... ja zastavim a dosratym krokom pomaly cuvam
  45. 48
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

- ako malá som s babkou okopávala záhradu a odrazu tam na mňa vybehla útočne zmija, ja som hady ani vtedy nemusela, ale potom už z toho vznikla panika
    - spolubývajúca dotiahla nejakú starú sušičku na byt a zrazu na mna odtial vybehol obrovský pavúk jak hovado, tak som zvreskla až sa ten pavúk zlakol a zmenil smer... taký istý následok ako s hadmi
    - keď sme boli v zoo, tak ako som bola oblečená v červenom pri pavilóne opíc a kvoli tomu začali besniť :D toto si našťastie nepamätám, ale naši mi to rozprávali a mám odtial fotku :D len sa mi to tak pripomenulo keď minule tak pomne vybehli husy v skanzene :D
    - ked' som mala 4 roky, tak neviem prečo ma napadlo hádzať mačku do jamy čo bola vybagrovaná na pivnicu... chcela som to ukázať našim ako tá mačka akoby nič odtial vylezie.. tak. ahaaa a hodila mačku.. a padla za ňou... tá mačka vybehla z tej jamy skôr ako som ja do nej dopadla...nie som na to hrdá, ale tak bohvie čo mi šlo hlavou ako 4ročnej a teraz som po 20tich rokoch na magnetickej rezonancii zistila že som si vtedy zlomila stavec, ktorý potom zdeformoval platničku ktorá prispela k môjmu chorobne oblému chrbtu a najlepšia čerešnička ten zlomený stavec si načrel trochu aj do miechy kde mi z toho vznikla cysta vnútri miechy tak fajne pozdĺžne vcelku veľká... ktorej keď sa zachce znova rásť tak si ma môže položiť do vozíčka...
    - vkladala som si niečo do auta a nevšimla som si že ako sa opieram nohou o auto, som tam privrela včelu či osu.. no bolesť taká, že som šoférovala 15 minút v totálnom hysterickom záchvate domov, do toho z tolkej paniky sa mi začalo ťažšie dýchať, hneď ďalšia panika že ja vlastne neviem či na také úštipnutie nemôžem byť alergická... no ale chvalabohu som skončila len s jazvou :D
    - sme v tatrách liezli na kopec, sme boli na hríboch, ja som zaostala a tak som vyšla posledná na kopec, ale tam už nikde nikoho.. tak zdesená som utekala na každé strany a moje zdesenie už zaklicovali, že preto už neboli na vrchu kopca a hneď odtial zmili lebo tam mal medveď brloh :D

iný typ strašného bolo, keď som moje milované skoro dieťa, mopsinku musela dať súrne a veľmi narýchlo kastrovať a teda na ten moment kedy ju uspávali nikdy nezabudnem...