Fórum pridal Poke, 3. 9. 2019 12:22 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Popíš svoj najhorší zážitok s človekom

0
Poke

7 ročný chlapec
Prešov

Akú najväčšiu formu neslušnosti/aroganstva/sebectva etc. spôsobenú človekom ste zažili?
uvediem malý príklad: dôchodca v kauflande keď bolo maslo v zľave a jeden mi s palicou buchol po prstoch aby som nebral a ušlo sa i jemu :D neviem či vtipné alebo ne
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Keď na mňa pred celou triedou kričala učiteľka. :( Ešte aj teraz keď si na to spomeniem tak sa cítim hrozne, riadne mi vtedy naložila.
  2. 2
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

ale inak ešte som osobne nezažil nejakú vyslovene zlobu ktorú by som nevedel obhájiť lebo bola neobhájiteľná - napr. oki, šikanovali ma a aj v kresťanskom skautingu ale to beriem tak, že peer pressure.

Hoci si pamätám, keď som chodil ešte do škôlky ako nás na bicykloch zhodili z ničoho nič neznámy čávovia lebo asi nuda.
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Všetky
  4. 4
    Livre

19 ročné dievča

Noo :D okrem toho zazitku z pokecu, by som do tejto kategorie zaradila toto:

Mala som 15 a s kamoskou sms sli zo stanice zo skoly a na niecom sme sa straaaasne rehotali. No a prihovoril sa nam jeden stary chlap dost agresivnym tonim - “co sa tu smejete, chcete aby som vas ovalil dazdnikom?” ...
    Nejak sme tomu neprikladali vahu, ignorovali sme a pokracovali v ceste.. no on vytiahol z tasky dazdnik a zacal nas nahanat :DD normalne sa zahanal, nadaval, bol ako zmysliv zbaveny a bezal za nami dobru minutu az sme nevosli do takej kaviarne, kde on za nami uz nastastie nesiel :)
  5. 5
    Livre

19 ročné dievča

*do
  6. 6
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Bolo mi dosť nepríjemne, keď ku mne do práce prišiel nejaký Nemec ktorý hovoril lámanou slovenčinou a začal na mňa hučať, že prečo nemáme kapiovu šunku, lebo u nich v Nemecku neni možné, aby sa toto stalo. Pritom ja som len brigádnička, vobec takéto veci neviem a ostatní v rade na mňa pozerali ako nadáva. Ja som strašné citlivko a neviem na cudzích ľudí hučať + v tom momente ma nenapadli správne slová. Potom ešte prišiel na druhy deň a zase to isté
  7. 7
    Obivankenobi

25 ročný muž

(: (: (: (: (:
  8. 8
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Nemôžem také veci čítať, bo sa furt len naserem, ako sa ľudia nevedia ozvať
  9. 9
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

celu noc som bola hore a potom som sla z Brna domov vlakom a kedze neboli volne listky zadarmo cez Zilinu, tak som sla s prestupom vo Zvolene. Mala som mat v pohode hodinu na prestup, ale kedze zo Zvolena do KE meskal vlak hodinu, tak som vlak z KE do Trebisova stihala len tak tak, mala som len 10 minut na prestup, zastavili sme este aj na tretej kolaji, bolo to pred velkou nocou, vsade kvantum ludi, ja som bola unavena a hladna, a ked sme vystupili z vlaku, tak na tych uzkych chodnikoch smerujucich k vychodu sa zastavili 2 dochodkyne a zacali sa rozpravat.

Ja som sla s 20 kg kufrom a chcela som ich obist, ale o jednu som sa suchla, tak ma zastavila, ze kde sa tak ponahlam, a ja som uplne nasrata jej odkricala, ze nestiham vlak, a ona na mna, ze "slecna, mohli by ste sa radsej ucesat", ja som vybuchla a poslala ju pred vsetkymi tymi ludmi nahlas do pice :D
  10. 10
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@feelagain no mohla si sa ucesat a pochopit ze nic nie je zadarmo a ten tvoj socializmus tiez nemoze fungovat z uplne trivialnych dovodov
  11. 11
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

@patrixo wtf
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@feelagain si sa mala ucesat a nebuchat do ludi :D

Zlych zazitkov s ludmi mam pokokot, spomeniem napriklad svoj oblubeny bizar, raz na mna v MHD zacala len tak z nicoho jacat zenska ze preco sa nedrzim a cumim do mobilu. :D
  13. 13
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

@staphylococcus jj ja viem, ale tie 2 zenske tam blokovali obe chodniky, ktore boli jedine vychody a na "s dovolenim" vobec nereagovali (a to mam celkom prenikavy hlas)
  14. 14
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

mňa nedávno najviac nasrala pani v električke, zastavila stará električka, otvorili sa dvere, pozerám že nikto nejde, nastupujem na schody- v tom začala vystupovať pani s dieťaťom a pani za mnou - dyk hentááá! nevychovaná vole! ani decko nenehá vystúpit!!!!!!! musí sa tlačit, čupka!!!!! a potom sa po mne v električke naplno začala rozkrikovať - hentá sprostá piča, nenehá decko vystúpit... všetci na mňa pozerali...
    proste wtf? ja som tú matku s dieťaťom vystupovať nevidela, lebo začali vystupovať neskoro... a jak išli, tak som sa na schodíkoch uhla a pokračovala v nástupe.... a mega ma to naštvalo, že sa niekto neprávom na plné ústa po mne vulgárne rozkrikuje a všetci na mňa pozerajú
  15. 15
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

Okrem takých tých bežných veci ako nečakané interakcie s neznámymi ľuďmi na ulici, vo vlaku atd je dosť zlé keď si s niekym vkuse v kontakte nejaký čas a ten človek sa zrazu prestane ozývať, to je vrchol
  16. 16
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@feelagain aha, okay, lebo z povodneho komentara to vyznelo ako "jebla som ju kufrom a potom som na nu este aj naziapala". Teraz to uz dava zmysel :D
  17. 17
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

keď mi (už nie) kamoš, ktorý dobre vie, že mám silnú arachnofóbiu, hodil pavúka do vlasov. to nikdy nepochopím.
  18. 18
    Annyejnji

21 ročné dievča

:D ja si ani neviem vybrať :D
    ale asi známa, čo sa tvárila ako moja kamarátka, prebrala mi priateľa a odkopla ma a potom sa mi chvastala svojim prsteňom :D
  19. 19
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

potycky s agresivnymi seniormi v MHD neratam ani

dost sila bolo, ked mi ako mozno jedenastrocnej vytal facku 150+ kilovy chlap
    boli sme vonku decka, ja s skupinke dievcat a nejak sme sa nepohodli s jednym mladsim chalanom
    akoze urcite sme mu aj robili zle, aj on nam, ale vobec sme sa nebili ani nic
    no a maly cavo zavolal svojho otca, nakecal mu, ze sme mu neviemco urobili, tak som dostala cez pysk za celu skupinu

potom ked som bola uplne nova v predoslej praci (na recepcii)
    prisiel nam do firmy zjavne nie-v pohode Cech, zacal sa dozadovat stretnutia s riaditelom, ze on ma nejaky vynalez (?) a chce nam ho predat
    bolo to asi o piatej popoludni a hovorim mu, ze takto to nefunguje/sef tam nie je/ma u riti jeho vynalez/nrchy si dohodne schodzku
    typek to nebral na vedomie, zacal mi nadavat a rozkrikovat sa, asi desat minut na mna ziapal, kym odisiel
    ..a potom cakal dve hodiny vo vestibule, kym som skoncila v praci, a isiel za mnou polovicu cesty skoro az domov :/

dalej sme mali v jednom podnajme susedu z prizemia, ktora spoza zaluzii sledovala ludi, ked chodili z/do bytovky, a kazdy musel okolo jej dveri ist do svojho bytu. no a tej vsetko prekazalo, kam clovek stupal, ako vyhadzoval smetie, kedy chodil domov.. ked sme fajcili obdalec, aspon 20 metrov od bloku, pricom ona mala zavrete okno, tak si ho okamzite otvorila a ziapala, ze jej tam ide dym
    ale to aj o tretej v noci, proste striehla na ludi, aby na nich mohla ziapat
    nakoniec to eskalovalo do fyzickej potycky, kedy sa spolubyvajuca pobila s touto susedou, ked sa nam trepala do bytu robit cirkus :D :D ja a este jedna spolubyvajuca sme ich oddelovali a susedia z kazdeho poschodia sa zbehli prizerat

ja som sa raz pobila (tym myslim udrela som ho a palila prec odtial) s chlapom, ktory ma obchytkaval na chodbicke vo vlaku, to bolo celkom desive

a na prvej priecke tohto mojho rebricka je tiez incident s obtazovanim
    isla som za bieleho dna po podchode na Trnavskom
    zacali na mna pokrikovat dvaja chlapi, ok, same old same old
    ale dooost sa to nechutne stupnovalo, jeden po mne vrieskal, ze mi polame chrbticu pri tom, ako ma znasilni...
    preslan som k najblizsiemu vychodu, chlapi za mnou na schodoch, ten verbalne aktivnejsi sa uz po mne nacahoval, chytal a tahal ma za vlasy
    okolo 4000 ludi, ktori to pocuju a vidia, a nikto nic, myslim si, kebyze sa nieco stane, tu mi zjavne nikto nepomoze
    otocila som sa na eskalatore, chabo som mu vynadala (lebo no, boli dvaja chlapi a jeden velky bulo a neviem, co by som robila).. vysla som pred Istropolis a dala sa zdrhat prvym smerom, kde bola zelena na prechode
    a asi o dve ulice dalej som na nich zase narazila :( len tak z obdalec mi vynadali do kuriev a isli sme si kazdy po svojom nastastie

ale v tom momente, keby som mala pri sebe nejaku zbran, tak uplne bez vahania ich skusim zastrelit
  20. 20
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Raz mna a mojich kamarátov/kamarátky naháňal istý milý ujo s brokovnicou v ruke .. boli sme vtedy ešte len mládež Vraj preto že sme mu hodili kamen do strechy , samozrejme pravda to nebola
  21. 21
    Saddath

28 ročná žena

Taketo tie jednorazove, ze ma na zelene na prechode skoro prejelo auto a zjapali sme na seba a nada Ali si do pic, to nebudem spominat. Spomeniem byvala manazerku, kt nas terorizovala dost dlho. Teda ja som prisla po dovolenke a pozeram, ze toto je fakt pica s P. Nada ala ludom do kuriev, kricala po nich. Tak som si zistila cislo na hr, osobne, na naj manazerku. Lebo staznosti na hr office nic neriesili. O vsetko co nam robi som jej porozpravala. I dva dni si ma ta manazerku vola do office. Ja ze ma ide vyjebat jak prasivu svinu. A ona zahlasi: super sa mi s tebou pracuje, davam ti jednorazovy bonus. A nabuduce ked budes mat problem, tak ho najprv preber so mnou... Odvtedy sa ku mne spraval velmi dobre. Ale k ludom co drzali picu sa spraval a hrozne. Nedalo sa na to pozerat. Tak som dala notice a ona mi povedala: no, I don't accept your notice. You are not allowed to leave :D toto bolo najhorsi stvorenie, hnusne, sebe ke a zakerne ake som kedy stretla... Doteraz mam nocne mory z toho ako sa spravala k ludom, hlavne zahranicnym...
  22. 22
    Saddath

28 ročná žena

A pri jednu m vtipnom som bola. Ked som robila v kaviarni, typek sa snazil ukradnut kolu z chladnicky a kolegyna, talianka, po nom jebla sendvic z toastera... A typek sa este isiel stazovat... Normalne sa to riesilo, ze ublizdnie na zdravi a odvtedy sme mali zakaz sa hadat s ludmi co k nam chodili kradnut a mali sme ich proste nechat tak. Tejto iste kolegyni zas jeden dalsi zakaznik hodil do hlavy bagetu, lebo sme nemali aku chcel on.... London style praca v kaviarni.... Tam mi tolko ludi vynadalo do pic a krav, ze teraz by so mnou uz nic nepohlo a pri takychto potyckach sa len smejem...
  23. 23
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

@feelagain Konečne niekto normálny!
    @limetkajaja A ty si nepovedala nič predpokladám
  24. 24
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

@antifunebracka nepovedala som nič, bola to pani potmavšej pleti a úprimne s jej prístupom a vystupovaním som mala pocit, že ak by som jej niečo povedala bola by schopná ma v tej električke aj zbiť :D .. a s takým človekom, ktorý ma bezdôvodne nazve pičou, sa nedá ani normálne, slušne jednať, takže by som sa znížila na jej úroveň, tiež by som ju nazvala pičou, ľudia by po mne ešte viac pozerali a ona by ma ešte aj vyťahala za vlasy a dala by mi facku, alebo vyškriabala oči jej gélovými nechtami :D .. tak som jej nepovedala ani slovo, nepozerala som sa na ňu a tvárila som sa, že sa nejedná o mňa :D
  25. 25
    Burner2

33 ročný muž
    Bratislava

@narazuvzdornaa to sa ti kedy stalo s tým chlapom vo vlaku? Resp. keď si mu vylepila nechcel ti tú facku vrátiť, takýto bývajú agresivni
  26. 26
    Burner2

33 ročný muž
    Bratislava

@obsession seriozne na trestné oznámenie ako sa to potom riesilo