Fórum pridal Ucitelka, 21. 8. 2020 12:53 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podvádzanie vo vzťahu

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Ako by ste riešili neveru partnera/partnerky ak by ste sa o nej dozvedeli? Dokázali by ste ju odpustiť? Zabudnúť? Pokračovali by ste vo vzťahu? Rozišli by ste sa aj keby ste ho mali stále radi? Máte niekto skúsenosť, že vás partner podviedol?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

Jednoznacne rozchod
  2. 2
    Ucitelka

44 ročný ujo

+ myslite si, ze je pravda, ze clovek ktory uz raz podviedol, tak podviedie znova?
  3. 3
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Netusim... neviem si predstavit ani ze mam vztah :D
  4. 4
    Marleymt

hrá sa, že má 1 rok

neviem si predstaviť vo vzťahu inú než konsenzuálnu "neveru"
  5. 5
    Endre-silentname

32 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

To je ťažké jednoznačne povedať. Ono sa hovorí, že nevera je vždy problém, za ktorý sú zodpovední obaja. Asi by záležalo na okolnostiach. Poviem príklad:

Ak by náhodou mala románik s niekým iným, ale potom by si povedala, že toto spraviť nechcela a otvorene by mi to povedala, bolelo by to, ale dokázal by som sa cez to preniesť. Teda ak by to okamžite ukončila a bolo to jednorazové zlyhanie. Určite by som hľadal cestu, aby sa to do budúcnosti nestalo.

Ak by to bolo pravidelné a v podstate žila dvojitý život a neustále by ma klamala, podvádzala a dozvedel by som sa to náhodou (či by som ich pristihol, alebo mi to povedal niekto z okolia), tak to už je iná situácia a v takom prípade by pripadal do úvahy jedine rozchod.

Takže záleží na okolnostiach a aj postoji.
  6. 6
    Elmsi

12 ročné dievča

Teraz už nie. A áno zažila, aj naopak aj hocijako :D
  7. 7
    Mickeymouse010

20 ročné dievča

Určite by som sa rozišla, lebo takému človeku by som už viac nevedela dôverovať.
  8. 8
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

Nevera je moja nočná mora takže by to bolo pre mňa veľmi ťažké rozhodovanie že ako ďalej
  9. 9
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Depends, depends.. fakt to zalezi na X veciach

@2 to tusim bolo skumane, ci ludia podvadzaju velakrat po sebe, a vysledok myslim bol, ze skor jedenkrat a dost (teda s jednym inym clovekom)
  10. 10
    Salkoo

25 ročná žena
    Warsaw

Podviedol ma a ja jeho tiež a teraz sme aj tak spolu :D toxic af ale mne nevera absolútne nevadí
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Jednoznačne vražda
  12. 12
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

@9 toto...
    sice som sa rozisla s byvalym kvôli tomuto a uplne rezolutne, ale nevylucujem uplne moznost ze by som to v buducnosti "neodpustila" .... coz neznamena ze som za podvadzanie, ladidadida, to absolutne :D, v ziadnom pripade, ale proste depends, strasne vela parametrov
  13. 13
    Clarise

20 ročné dievča

Neznášam takých co sa tvária single a pritom sú zadani.... Tak bud je zadaný alebo nie nič medzi.... Je pravda raz podvedie podvedie znovu... Konkrétne na túto otázku som dostala odpovedz ze prečo babu chalan podvadza a prečo sa s ňou nechce rozísť... Dôvod bol taky ze im to neklape vo vzťahu a ze to už není také ako predtým ale stále ju ľúbi ale chce sa s niekym vyspať... Čiže sa s ňou nerozide radšej ju podvedie ako by sa s ňou mal porozprávať alebo rozísť na rovinu hanba takým.
  14. 14
    Baci

20 ročné dievča
    Nitra/Bratislava

rozchod (?)
  15. 15
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Facka a žijeme ďalej
  16. 16
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

Nezažila som to nikdy, ale ak by sa niečo také stalo, tak rozchod, v takýchto veciach som nekompromisná :D
  17. 17
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

určite rozchod
  18. 18
    Fukaj

8 ročný chlapec

Nedávno som musel riešiť kamarátov vzťah kde viacmenej podviedol svoju priateľku, ona ho pri tom pristihla a stále sú spolu a ja tomu nechápem :D Veď by som to mal stále pred očami :D
  19. 19
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Asi by som to nepredychala lahko :( Brala by som to ako dost velku zradu.
  20. 20
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@fukaj mozno ju to rajcuje :S (hehe) sak inac v takych pripadoch ked si obaja dopredu povedia ze im to nevadi tak nech si trtkaju s kym chcu ked im to vyhovuje byt spolu aj tak... No ak nie tak to je nepekne :(
  21. 21
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

rozchod
  22. 22
    Livre

20 ročné dievča

Good bye kamoško 8-)
  23. 23
    Aeria

19 ročné dievča

Už by som sa k nemu ani neozvala.
  24. 24
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

@1
  25. 25
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Určite by to záležalo na viacerých faktoroch. Veľmi by ma zaujímalo, prečo to urobil, či to ľutuje a či bola vina čiastočne aj na mojej strane (tým nemyslím, že by som sa vinila z jeho nevery, ale určite by som si spravila sebareflexiu, či som mu bola dobrou partnerkou, ak sa dostal k niečomu takémuto). A vedela by som odpustiť, keby som videla, že mu na vzťahu naďalej záleží.
  26. 26
    Kerrang

28 ročný muž

Ja som chválabohu nezažil podvádzanie vo vzťahu ...k niečomu to bolo aj dobré byť prakticky štvrť života bez vzťahu, lebo aspoň sa mi toto neprihodilo ...a zas držím sa hesla, že radšej zostanem sám ako mám mať silou mocou nejakú, ktorej by šlo o neveru a podvádzanie ...ja si takéto zažiť nepotrebujem, aby som ju ja ľúbil a pritom by ma podvádzala ...toto fakt nie :smile:
  27. 27
    Kerrang

28 ročný muž

@clarise v niečom s tebou predsalen suhlasím, že ja tiež neznášam tých single " no akože" zadaných
  28. 28
    Kubbox

24 ročný chalan

Pokiaľ by sa to dohodlo na začiatku vzťahu že si obaja občas niekde šmykneme tak pohoda ale potajme nie.
  29. 29
    Alex458

23 ročné dievča

Neodpustila. Neostala s ním. Poslala do riti. Bolo by jedno ako veľkú lásku by som k nemu cítila, moja hrdosť a úcta k samej sebe by bola stále lepšia. nevera nie je chyba, omyl ani nič, je to voľba..
  30. 30
    Evkasv

22 ročné dievča

Odpustila by som mu, ale už viac neverila. Rozišla by som sa s ním.
  31. 31
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Preňho resp. Pre ňu by to nebolo ťažké, keďže si už vybrala...
    Pre mňa by to bolo devastujúce. Hrôza predstaviť si to. Radšej to normálne ukončiť predtým. Fakty zoberiem skôr ako klamstvá a podvody.

Ale tiež ako povedal @3 neviem si predstaviť, že mám vzťah.
  32. 32
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ako by ste riešili neveru partnera/partnerky ak by ste sa o nej dozvedeli? - ťažko takto povedať. Asi rozchod, ale niekedy je to ťažké..

Dokázali by ste ju odpustiť? - možno.

Zabudnúť? - nikdy.

Pokračovali by ste vo vzťahu? - možno, ale asi skôr nie. Už keď je narušená dôvera, tak je to ťažko..

Rozišli by ste sa aj keby ste ho mali stále radi? - asi

Máte niekto skúsenosť, že vás partner podviedol? - áno.
  33. 33
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

myslite si, ze je pravda, ze clovek ktory uz raz podviedol, tak podviedie znova? - nemusí to tak byť.
  34. 34
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

Myslim si ze rozchod je riesenie. Ale chápem to. Podvadzala som, nikdy sa k tomu nepriznala a ja som sa rozišla. Bez lutosti to nemalo dalej vyznam. A hrat na tri strany sa neda dlho.. byt v klamstve. Tak som sa rozhodla pre jednu a s tou sme uz po roku zasnúbení... Tam kde to neslo 3 roky, teraz ide po roku..
    A ci to clovek urobi znova? Myslim si ze to nie je zavislost alebo choroba. Ked clovek najde co potrebuje tak nema dovod to robit.
  35. 35
    Saddath

30 ročná žena

Asi by som sa cez to nevedela preniest. Nevazila by som si takeho cloveka. Keby je hocijaka okolnost, tak proste nie.
  36. 36
    Lawr

19 ročné dievča

nevim, sak dobri su asi obaja ne :D
  37. 37
    Clarise

20 ročné dievča

@kerrang som nevedela ze si na chalanov (: (hehe)
  38. 38
    Kerrang

28 ročný muž

@clarise kde vidíš, že som na chalanov? ...nikde som to netvrdil ani netvrdím (letim)
  39. 39
    Clarise

20 ročné dievča

@kerrang "tých single " no akože" zadaných".... (hehe) napr... Ber z humorom (hehe)
  40. 40
    Kerrang

28 ročný muž

A keď napíšem aj "zadaných", tak nemusím sa tým myslieť chalanov, ale celkovo ľudí - dievčatá teda v mojom prípade @clarise
  41. 41
    Clarise

20 ročné dievča

@kerrang to by si napísal zadané (hehe) (hehe)
  42. 42
    Kerrang

28 ročný muž

@clarise kašli na to, nechytaj ma za slovíčka ...vieš dobre čo sa mi páči, že chcem babu, tak nerob zo mňa blba
  43. 43
    Clarise

20 ročné dievča

@kerrang však kludni hormóny som sa normálne spýtala a ty si nenormálne odpovedal... A keď nevieš písať tak to není už môj problém
  44. 44
    Ucitelka

44 ročný ujo

@clarise Sama napíšeš, že nevie Kerrang písať a ty napíšeš "ber Z humorom"

Okrem toho som celý tento tvoj výstup nepochopila. Ak si zo seba chcela urobiť hlupaňu, tak blahoželám a púšťam delobuchy.
  45. 45
    Kerrang

28 ročný muž

@clarise ja som úplne kľudný, lebo som aj unavený za celý deň, ale nebaví ma už pozerať ako do mňa niekto rýpe alebo ako nespiaca_kraska, že ju to stále neomrzelo kašlať na mňa
  46. 46
    Clarise

20 ročné dievča

@ucitelka si vtipná som si rypla do Kerranga s tým ci je aj na chalanov keď to napísal vzhladom na nich takže čo teraz riešiš ty?
  47. 47
    Ucitelka

44 ročný ujo

@clarise To je humor asi tak 10ročných detí na ZŠ. No ale hlavne, že sa ty bavíš.
  48. 48
    Clarise

20 ročné dievča

@ucitelka za to ze máš zlu náladu ostatní nemôžu a ze nechápeš humoru je tiež smutné.Daj mi pokoj bud tak dobry" ujo". A teba sa to netýkalo tak sa moc do toho nemontuj bud tak dobry ďakujem.
  49. 50
    Kerrang

28 ročný muž

No a ešte ma aj tá nespiaca_kraska zablokovala v komentoch ku fotke, aby o mne pošírila hlúposti ...to už hovorí za všetko o nej ...však nech si myslí, že ja ospravedlnenie nemyslím úprimne a falošne ...ja aspoň nie som ako ona a nemám potrebu o niekom vynášať veci, nech sa ďalší smejú ... zainteresovaným babám som sa ospravedlnil, ak to odomňa nezoberú, tak nezoberú, ale ospravedlnil som sa sám od seba :smile: