Fórum pridal Christiano_301, 4. 12. 2019 11:05 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Podľa vás znamená toto niečo? :D aspoň niekto mysli na mna :D

0
Christiano_301

22 ročný chalan

Kupujem vo Fann parfémy, a už toľkokrát som bol v tej istej predajni, že som sa potikal s jednou predavačkou. Že nemusím jej vykať, môžeme si tikať. Hovorím dobre. Už 2x sa opýtala od môjho známeho či neprídem do tesca, že či už robím a podobne.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wewo

27 ročný muž

laka ta do prace? mozno chce len bonus za odporucanie noveho zamestnanca :P
  2. 2
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

Chris, my vsetci na teba casto myslime
  3. 3
    Christiano_301

22 ročný chalan

Lebo moji známy tam robia predávajú niečo a stále som tam išiel viete a tak som išiel za tou predavačkou kúpiť nejaký parfem. Zlata je. Môže mat okolo 25+, max 30 rokov. Ale že sa tak o mna zaujíma že kde som či neprídem :D toto by som nepomyslel :D ale ešte neviem ktorá predavačka to bola :D Tuším ta vysoká :D aspoň tuším no :D lebo sú tam 3. Jedna lepšie než druha
  4. 4
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo :D ale toto by som nepomyslel, že niekto mysli na mna. Akože nadviazali sme očný kontakt ale nič vážne sa nestalo :D ani na kávu som ju nevedel pozvať kedze musí byt v predajni stále
  5. 5
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

chod do piči
  6. 6
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

A veď jak že sa o teba nezaujímame? Veď som ti písal a ani si neodpísal. :D Tak v čom je problém.
  7. 7
    Christiano_301

22 ročný chalan

@emzaaak odpísal
  8. 8
    Christiano_301

22 ročný chalan

@emzaaak odpísal
  9. 9
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Ide po zajacikoch
  10. 10
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

v akom rytme si tikate ?
  11. 11
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Ale potom na to druhe nie.
  12. 11
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov
    Dojížďak Birdzu

Ale potom na to druhe nie.
  13. 13
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Zbal vsetky tri ty kanec :S
  14. 14
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to nezajíma..
  15. 15
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@torpedo08 Chris sa nám nejak rozjel :D o chvíľu bude mať celý hárem :D

https://mediadc.brightspotcdn.com/dims4/default/f8e9180/2147483647/strip/true/crop/1320x860+0+0/resize/1320x860!/quality/90/?url=https%3A%2F%2Fmediadc.brightspotcdn.com%2F77%2F53%2F391ea3a22708c80df7d71d232869%2Fc0bfa516fe78d15c47721a3922a3865c.jpg
  16. 16
    Christiano_301

22 ročný chalan

@torpedo08 dve sú zadané táto je slobodná :)
  17. 17
    Christiano_301

22 ročný chalan

@riddler bodajby sa mi podarilo s nejakou vzťah :) po toľkých mesiacoch ;)
  18. 18
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Pokiaľ to počítaš len na mesiace, uplynutý čas od posledného vzťahu, tak si vo veľkej pohode ;)
  19. 19
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

No znamena to asi len tolko, ze diebci chce predat a ziskat premie.. ide jej len o ten predaj, nenamyslaj si. Si vsimni ake baby su na promo akciach v supermarkete..pekne, sexy, a urcite tam nejdu balit random chlapcov co idu kupit mamke zemiaky a muku..
  20. 20
    Christiano_301

22 ročný chalan

@riddler posledné čo som mal bolo pred 2 rokmi cca. Ale takto riešiť s niekym som riešil pred pár mesiacmi. Takze. Ale vôbec sa mi nechce veriť že sa tak zaujíma o mne ta baba. Nemusí to niečo znamenať ale môže to niečo znamenať. Bohužiaľ jej fb neviem. Žeby som jej napísal.

A pravdu poviem, že po 2 rokoch som išiel von s dievčaťom. Vieš čo to je? Po 2 rokoch som konečne objímal človeka. Môžeš si myslieť že som bol aký šťastný. :)

Mali ste pravdu. Dokym neuzavrem minulosť, neposuniem sa ďalej. Uzavrel som minulosť, a myslím len pozitívne.
  21. 21
    Christiano_301

22 ročný chalan

@goldenbeach nikdy nevieš. Môžeš mat pravdu ale nemusíš mat
  22. 22
    Christiano_301

22 ročný chalan

@riddler zoberme si to takto: chodil som do školy, mal som času dosť na ženy atd. Ukončil som školu začal som robiť. Nemám moc času na ženy ale nájdem si čas. Teraz keď som kúpil aj auto o 18 som chodieval domov a potom som išiel aj von do dediny rozbitý. Vieš vybavovačky atd vieš neni to jednoduché.
  23. 23
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@christiano_301 ukaz jej tunajsie fora a hned sa prestane zaujimat
  24. 24
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Tiez ked som robila v obchode som bola na zakaznikov mila. :) Zakaznik ktory ma pocit ze sa o neho zaujimas a vies mu dobre poradit, sa rad vrati a znovu ti urobi trzbu. :) A u niektorych ptedavaciek sa vyska bonusu odvyja od obratu predajne, takze maju este vacsi dovod sa pytat kedy k jej pojdes znova nakupit. :D

Dobre, musim s tymto skoncit, lebo si uz pripadam ako uplny Kazisuk. :D :D :D
  25. 25
    Jasmiine

27 ročná žena
    GREECE

@goldenbeach robim hostesku a pri promo akciach v supermarkete je uplne jedno tej babe kolko ludi to kupi, ona ma len fix za cas nie za predaj. Ale christi by bral ako rande aj ked ho pozve byvala spoluziacka co robi v OVb na kavu
  26. 26
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Halo,ty si najprv zacal robit, az tak si ukoncil skolu... Ibaze si klamal (:
  27. 27
    Surfrock89

30 ročný muž

Každý má svoje sracky,nemal by si otravovať s tým ľudí
  28. 28
    Subarnica

23 ročné dievča

To že si s niekým potykám neznamená že s ním chcem vzťah že jo... To že som na niekoho milá keď som predavačka tiež neznamená že chcem vzťah že jo.. a keď mi tam niekto bude chodiť 3x do týždňa robiť 50€ tržby tak sa oplatí byť na neho milá a vedieť ako sa vlastne volá.
  29. 29
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@riddler gigolo Chris :S
  30. 30
    Christiano_301

22 ročný chalan

Ľudia preboha :D raz som bol u nej nakupit parfem. Hovorila mi že nech si potikame. Pýtala sa o mne od známej že kde som, že ma už dlho nevidela.2x sa pýtala ohľadom mna. Nemusí to nič znamenať ale môže
  31. 31
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

Podľa mňa ti chce ponúknuť II., III. pilier, životnú poistku alebo ti predať drahé hrnce na splátky.
  32. 32
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Znamená to, že si kokot... Toľko k tebe a tvojím "problémom"
  33. 33
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

a čo tá tvoja s ktorou si bol na rande? :D
  34. 34
    Christiano_301

22 ročný chalan

@zelinka čo ma byt s ňou akože? :) nechápem ta :)